Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: defiance View Post
    ne kursu ?
    KPSS kursu, işten geçen hafta kendi isteğimle sınava daha iyi hazırlanmak için ayrıldım. Kendi isteğimle ayrılmama rağmen dün ve bugün kursta bir varlık gösteremedim, anlamadığım yerleri bile soramadım. Yaptığın iş vasıfsız bir iş olsa bile sevmeyerek yapsan bile, iş insana çok büyük özgüven katıyormuş bunu anladım.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
      defiance 1 aydan az bir sürede 750 msj girmişsin. kutluyorum seni
      Ne bir ay`i 3 gun
      so you're saying there's a chance ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        KPSS kursu, işten geçen hafta kendi isteğimle sınava daha iyi hazırlanmak için ayrıldım. Kendi isteğimle ayrılmama rağmen dün ve bugün kursta bir varlık gösteremedim, anlamadığım yerleri bile soramadım. Yaptığın iş vasıfsız bir iş olsa bile sevmeyerek yapsan bile, iş insana çok büyük özgüven katıyormuş bunu anladım.
        Kesinlikle oyle, is cok onemlidir. Ama gecer bu his yakinda, kursa adapte olursunuz.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: asi_melek View Post
          evet Sonunda Buldu Sevgili Onun adına çok sevinmistim

Senin sevgilin yokmuydu ? Beraber gezerdiniz ne guzel :RpS_tongue:

Yorum

Senin sevgilin yokmuydu ? Beraber gezerdiniz ne guzel :RpS_tongue:
            Benim sevgilim yoktu O yüzdende Benden uzaklaşti Galiba .Ben derslerle ugraşiyorum sevgiliye ne gerek

Yorum

Benim sevgilim yoktu O yüzdende Benden uzaklaşti Galiba .Ben derslerle ugraşiyorum sevgiliye ne gerek
              Sevgili iyidir Dersler de iyidir tabi, ikisi beraber olunca dondurma+kulah olur, kulahsiz dondurma olur mu ?

Yorum

Sevgili iyidir Dersler de iyidir tabi, ikisi beraber olunca dondurm+kulah olur, kulahsiz dondurma olur mu ?
                Sevgili olunca dersler hiç olmuyor O yüzden Önce dersleri düşünmek daha iyi gibi geliyor

Yorum

Sevgili olunca dersler hiç olmuyor O yüzden Önce dersleri düşünmek daha iyi gibi geliyor
                  Genclik de gidiyor ama O ne olacak, 20 yasinda yasadigin askla 30-40-50`deki bir olmuyor (Dersleri tabi dusunmek lazim, iyi egitim, iyi hayat demek).

Yorum

• enerji bende işi bırakıp kpss dersanesine başlamak istiyorum ama işide bırakmak saçma olur benim yaşımda (29) birisi için ,sence haftasonu dersane hafta içi iş nasıl olur.tavsiyen varmı ?
                    içindeki öküz e oha de.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: teknik literatür View Post
                      enerji bende işi bırakıp kpss dersanesine başlamak istiyorum ama işide bırakmak saçma olur benim yaşımda (29) birisi için ,sence haftasonu dersane hafta içi iş nasıl olur.tavsiyen varmı ?
                      Isini birakma, ama kpss`ye hazirlan tabi, yasin ne oldugu onemli degil, ilerlemek istiyorsan cabalamaya devam. Cok iyi olur, haftasonu dershane hafta ici is.

Yorum

• Çalıştığın iş ağır değilse, mesai saatleri aşırı fazla değilse, haftasonları da kursa gidebilirsen ve derslerin üzerine düşersen işten çıkmadan da yüksek puan alabilirsin.
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

Genclik de gidiyor ama O ne olacak, 20 yasinda yasadigin askla 30-40-50`deki bir olmuyor (Dersleri tabi dusunmek lazim, iyi egitim, iyi hayat demek).
                          Sormaya genclikte gitti off of önce egitim sonra oda olur

Yorum

Sormaya genclikte gitti off of önce egitim sonra oda olur
                            Hemde bugun olacagindan daha iyisi olur Kariyer daha iyi adaylar demek Yeni cevre, yeni insanlar.

Yorum

Hemde bugun olacagindan daha iyisi olur Kariyer daha iyi adaylar demek Yeni cevre, yeni insanlar.
                              yeni Cevre yeni insanlar Evet ama Ben Gene kaçırırım diye sessiz kalayım

Yorum

yeni Cevre yeni insanlar Evet ama Ben Gene kaçırırım diye sessiz kalayım
                                Neden kaciriyorsun yahu! Hicbir vasfi olmayan kizlar bile kimlerle geziyor, sen niye kaciriyorsun, hehehe, biraz kendine guvenmen lazim Erkeksen diger senaryo gecerli

Yorum

İşleniyor...
                                X