Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dışardaki yaramaz çocukların vıcır vıcır seslerinden rahatsız olmaya başladım yine.....hele yazın hiç tahammül edemiyorum...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fulia
      neymiş o kyle's mom is a b.tchmi :P
      Yok, su http://www.psikoloji.gen.tr/showthre...l=1#post304103

so you're saying there's a chance ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: jüliet
        metro yiyip kola içiyorum isteyen varmı ?
        afiyet olsun

Yorum

metro yiyip kola içiyorum isteyen varmı ?
          Kus varsa, yiyebilirim Kolayla iyi gider

Yorum

• kuş dmeke istemiştir.haklııııııı boynunu kırıp şişe geçireceksin bikaçtane ohh kuşbaşı hesabı afiyetle yiyeceksin

Yorum

• Offf buz gibi ya...dondum geldim,ayaklarımı hala hissetmiyorum sanki:S
              Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Spring_Waltz
                ben de yarın çıkıcam dışarı mecburiyetten. kalın giyeyim bari şimdi yazdığını okuyunca :S

Valla hava buz gibi,nerdesin bilmiyorum ama,ayak ve eller çok önemli...Bir ara öyle bir rüzgar esti ki,ulan dedim bu soğuktan ölenler boşuna ölmüyormuş...Allah dışarda kalanların yardımcısı olsun,hatta kimse dışarıda kalmasın ya :S
                Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

• Ankarada ha va öğlen iyiydi, akşama doğru eksilere düştü heralde, güne tatilden gelmenin yorgunluğuyla başladım, sonra bilgisayar kursuna gittim, gitmem gereken yere yetişemedim, genel olarak sıkıcydı...
                  3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

• Bugün de akşam oldu

KuzuZade
                    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

istanbulda yaşıyorsan sıkı giyin tipi var şu an dışarda kuzeyden esen rüzgarla birlikte
                      tipiyi yedim geldim

Yorum

• Günüm hiçbirsey yapmıyarak geçti bu saatten sonra birseyler yapmaya çalışcam artık

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: asi_melek View Post
                          Günüm hiçbirsey yapmıyarak geçti bu saatten sonra birseyler yapmaya çalışcam artık
                          Disarisi harika valla

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: defiance View Post
                            Disarisi harika valla
                            bizim Burasi buz gibi disarida çıkmadım zaten

Yorum

afiyet olsun :P
                              Simdi sarimsakli yogurtlu makarna yapiyorum, kizarmis yag uzerine, aci biber , kekik Saol

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: asi_melek View Post
                                bizim Burasi buz gibi disarida çıkmadım zaten
                                Burasida buz gibi, disari ciktim, makarnami aldim

Yorum

İşleniyor...
                                X