Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Günün nasıl geçti ?

günlük gibi gün içerisinde yaşadığımız yaptığımız şeyleri;kararları ,düşünceleri ,olayları ,insanları vs şeyleri yazalım.
    kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

bu gün spora başlama kararı aldım.kesinlikle kuzenimin nişanı var ve 48 kilo olmalıyım.:laughing:bu gün karar verdim ama yarın vazgeçmem umarım.bi de artık bişiler yapayım diyorum.bi iş falan bulayım.ev çok sıkıcı geliyo artık.bu gün yine boş geçti.biraz gezdim sadece.nasıl bi diyet uygulasam diyorum?işe yarar diyeti olan varsa yazsın lütfen.bundan sonra her gün buraya yazcak bişi bulmak istiyorum ya boş geçmesin günüm.:tinysmile_cry_t2:yeğenimle konuştum az önce teyzecim dio ben eriyorum.çok seviyorum onu.on parmak çalışcam artık bari bi memur olsam başlıcam yarın sıkı çalışcam.artık izleme gözlemleme düşünme ve yorumlama modundan çıkmam lazım.yaşlanıyorum.saçımda bikaç tel beyaz var.yaşım en fazla 23 gösteriyo diolar ama 28 olcam .:RpS_confused:acele etmem lazım ama şans yok ki bi kapı açılsa sıkı sıkı sarılırdım belki.o görüşme bu görüşme hep gir çık işler.hem de emeğini sömürüyolar.memur olsam daha iyi sanki.bu gün bitti bana ne kazandırdı hiç.ama bundan sonra emekliyerekte olsa ilerlemek istiyorum.okulu bitrmek için de af için belgeleri hazırlayıp başvurcam.bakalım yarın neler olcak.bu gün bitimin de yine mutsuzum.hiç bi artı katmadım yine :RpS_blushing:

Yorum

Düsseldorf'da idim. Almanya'da yurt dışından gelip de çalışan, okuyan kişilerin katıldığı bir etkinlikteydim. Singapur'lu bir arkadaşımla gittim. İsveçli, Avustralyalı, Meksikalı ve İspanyol kökenli birkaç kişiyle tanıştım. Dünyanın ne kadar küçük olduğunu o zaman anlıyor insan. Herksin birbirine aslında ne kadar benzediğini... Güzel bir gündü ama içkiden mi bilemeyeceğim.
      Biraz da diş ağrım var. 20'lik dişler. 30'umda çıkıveriyorlar.

Yorum

şu ana kadar iyi..kalktım ve intrnt basındayım..gelcek saatler neler olcak merakla bekliyorum..benim çok maceralı bi hayatım var..hergun akıl almaz olaylar gelisiyor..isteyenler facebook uzerinden anbean takip edebilirler..

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=113842

Yorum

sen yine insalcıllığınla yazdın heralde hassas biri olduğum için:29:
          Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
          şu ana kadar iyi..kalktım ve intrnt basındayım..gelcek saatler neler olcak merakla bekliyorum..benim çok maceralı bi hayatım var..hergun akıl almaz olaylar gelisiyor..isteyenler facebook uzerinden anbean takip edebilirler..

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=113842

Yorum

8 de kalktım artık hep oyle yapıcam pacaklarımı plates topumun ustune uzatıp meyvelı yulaf ezmemi yedim zayıflamam lazım dobiş gibi oldum ... fondoten surdum eyelıner cektim gıyındım spora yazılmaya gıtcem bırazdan )

Yorum

yazıl spor ve sanat insana acayip iyi geliyo.özellikle de spor.ben açık havada yürümeyi tercih ediyorum.bi diyet bulsakta uygulasak.belki hırs yaparız da çabuk veririz kilo.birbirimize burdan yazalım.ne şekilde kilo vereceğimizi
              Orjinal yazı sahibi: angelica View Post
              8 de kalktım artık hep oyle yapıcam pacaklarımı plates topumun ustune uzatıp meyvelı yulaf ezmemi yedim zayıflamam lazım dobiş gibi oldum ... fondoten surdum eyelıner cektim gıyındım spora yazılmaya gıtcem bırazdan )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: katherine
                ayyy spora giderkn makyaj olur mu kız akar ..
                tırttt havuzda bile yaparım ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whisperr View Post
                  yazıl spor ve sanat insana acayip iyi geliyo.özellikle de spor.ben açık havada yürümeyi tercih ediyorum.bi diyet bulsakta uygulasak.belki hırs yaparız da çabuk veririz kilo.birbirimize burdan yazalım.ne şekilde kilo vereceğimizi
                  Aynen yaa ben mesela internettekı dıyetlerı uygulayamıorum şahsen açlıktan canım tatlı ıstıyo sonra bozuyorum ... bi diyet bulalım

Yorum

bende 48 olmak istiyorum ama sporsuz verilmiyo kilo.23 gün düzenli spor yaptım bi kere 8 kilo verdim bi anda ama bi hırs gelmedi daha.48 olunca hem rahat hissediyorum hem de ne giysem çok yakışıyo.zaten boyum uzun diil kilo hiç olmuyo 2 kilo bile farkediyo.kuenimin nişanıda 20 gün sonra napıcam bilmiyorum.dışarıda spor yapınca da yaşlı amcalar dikizliyo insanı:laughing:ben de mi salona yazılsam
                    Orjinal yazı sahibi: addictdepression

bende verdim baya. 53 kilodan 49'a düştüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: addictdepression
                      09:09 da kalktım biraz duman dinledim
                      çok halsiz olduğum için hiç yemek yiyesim olmasa da kahvaltı ettim biraz hepsini bitiremedim buzdolabına koydum zaten yüzümde meymenet kalmadı kaşık kadarım..
                      sonra annem gel biraz benle otur dedi gittim saçma programlarından birini izledim biraz hayal kurdum umutsuz durumumu düşündüm şimdi netteyim ve hala duman dinliyorum.
                      sonra gün ilerleyecek ve ben hala internette asosyal bir şekilde takılıcam..
                      Neden bugün sinemaya gitmiyorsun ?
                      Gülen Gözlerimin, ağlayan göz bebeği; Böşram ...

Yorum

Spor solununa yazılmanı tavısye ederım aynen sporsuz verılmıyo boşuna aç durdugunla kalıyosun. gidersen spor aletlerını kullanma plates aerobik falan yap benım boyum 1.76 kısa olsaydım obez olurdum heralde bu iştahla =)

Yorum

millet daha çok izliyo.hatta bi kaç erkek arkadaş vardı bi kere şu dışardaki spor aletlerinde bi iki hareket yapayım dedim.çok tahrik edici görünüyo yapma dışarda spor dediler.kadınlar için durum bu. ama erkekler için güzel olsa gerek ne düşünüyolar acaba:laughing:makyaj yap tabi tel noları veriyolar hava bas biraz görüntünle can sıkıntın geçer
                          Orjinal yazı sahibi: angelica View Post
                          tırttt havuzda bile yaparım ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: katherine
                            ayy y ben sporda salaş olurum havuzda da doğal güzelliğim yeter:P:P
                            Yesinler yaaa.D

Yorum

Dışarda spor yapanlara guluyorum ben yaaa cok komık gorunuolar her ınsan ozgur yapsınlar da bende denız kenarında yoga yapıyım o zamn

Yorum

İşleniyor...
                              X