Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşka ramak kala...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşka ramak kala...

Ewet o pesimist çocuk son günlerde mutlu ve neşeli...acaba neden? başlıktan da az çok anladığınız üzere 2 haftadır bir kızla görüsüyüroum...mesajlar,buluşmalar...artık herşey oldu gibi..

bir arkadaşımın dersanesinde tanıştık...çok efendi ve çok güzel..mutluluğumu sizle paylaşmak istedim...net birşey yok ama yüzde doksan oldu diyeyim...inşallah o kalan kısım da hallolcak...daha 2 hafta oldu...o da biraz tedirgin bu yüzden üzerine gitmek istemiyorum...ama aramız çok iyi çok şükür...gece 3 lere kadar mesajlaşmalar falan...buluştuk 3 kere falan da...artık hayırlısı arkadaşlar...aşk inanılmaz bir duygu,inanılmaz...beni bile mutlu edebildi...=) neyse selametle...

hayatında hiç mi edebiyat - kompozisyon dersi görmedin neyse mutluluğun daim olsun

Yorum

Umarım herşey dilediğiniz gibi olur =)
      Neye inanırsan bir gün onu yaşarsın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pesimistik View Post
        Ewet o pesimist çocuk son günlerde mutlu ve neşeli...acaba neden? başlıktan da az çok anladığınız üzere 2 haftadır bir kızla görüsüyüroum...mesajlar,buluşmalar...artık herşey oldu gibi..

bir arkadaşımın dersanesinde tanıştık...çok efendi ve çok güzel..mutluluğumu sizle paylaşmak istedim...net birşey yok ama yüzde doksan oldu diyeyim...inşallah o kalan kısım da hallolcak...daha 2 hafta oldu...o da biraz tedirgin bu yüzden üzerine gitmek istemiyorum...ama aramız çok iyi çok şükür...gece 3 lere kadar mesajlaşmalar falan...buluştuk 3 kere falan da...artık hayırlısı arkadaşlar...aşk inanılmaz bir duygu,inanılmaz...beni bile mutlu edebildi...=) neyse selametle...
        vayyy
        kardeşime bak
        yürü ya kulum dedi galiba?

hadi hayırlısı olsun
        Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Garez View Post
          hayatında hiç mi edebiyat - kompozisyon dersi görmedin neyse mutluluğun daim olsun
          edebiyat portalı değil burası
          eften püften eleştiriler çok gereksiz

Yorum

inşallah mutlu olursun,
            sevgi güzel şey, bir hayvanı sevmek, bir çiçeği sevmek, özellikle bir insanı sevmek insanı karanlıktan aydınlığa çıkarabilir, hayata bir anlam katabilir...
            Şu değersiz hayata anlam katan nihai duygu sevgi değilse nedir?

“Tapımızda (yolumuzda) riyazat yok; burada hep lütuf var, bağış var. Hep sevgi, hep gönül alış, hep aşk, hep huzur var burada.”

Mevlana
            “Bir yüksekliğin, bir başıma olduğum bir yüksekliğin en ucundayım. İnemiyorum. Yaşayamıyorum. Ölemiyorum.”
            Tezer Özlü

"…kendini öldürme fikrini bu kadar çok seven biri kendini de çok seviyor demektir... kendini ve deliliğini"
            Mine Söğüt

''İnancın son noktası hiçbir şeye inanmamaya inanmaktır.''
            Anatole France

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
              edebiyat portalı değil burası
              eften püften eleştiriler çok gereksiz
              siz buranın komutanısınız sanırım , denetlenemeden geçemedim anlaşılan , bi dahaki sefere ne yazmam gerektiğini özelden size aktarırım onayınız olursa yayınlarım ok

Yorum

siz buranın komutanısınız sanırım , denetlenemeden geçemedim anlaşılan , bi dahaki sefere ne yazmam gerektiğini özelden size aktarırım onayınız olursa yayınlarım ok
                istemem özel mesaj atmanızı. mesaj kutusu çabuk doluyor

komutan değilim;emir vermeyi sevmem, beceremem

kaldı ki daha bağlaçları bile ayrı yazamayan birinin
                başkalarının yazım hatalarından-varsa- dem vurması bana anlamsız gelmekte

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
                  istemem özel mesaj atmanızı. mesaj kutusu çabuk doluyor

komutan değilim;emir vermeyi sevmem, beceremem

kaldı ki daha bağlaçları bile ayrı yazamayan birinin
                  başkalarının yazım hatalarından-varsa- dem vurması bana anlamsız gelmekte
                  bu benim nacizane fikrim , bildiğim kadarıyla yorumlar herkese açık ki bende bu hakkımı kullandım. anlayamadığım şey sizin benim yorumum üzerinden prim yapmaya çalışmanız neyse önemi yok anlaşılan her zaman olduğu gibi yine kıskançlıklar devam edicek , özel hayatımda da bu sorunları sık sık yaşıyorum

Yorum

bu benim nacizane fikrim , bildiğim kadarıyla yorumlar herkese açık ki bende bu hakkımı kullandım. anlayamadığım şey sizin benim yorumum üzerinden prim yapmaya çalışmanız neyse önemi yok anlaşılan her zaman olduğu gibi yine kıskançlıklar devam edicek , özel hayatımda da bu sorunları sık sık yaşıyorum
                    bi dakika şimdi!

kim kimin üzerinden prim yapmaya çalışıyor?
                    sizin gibi ben de yorum yapma hakkımı kullandım.
                    siz prim yapmaya çalışıyorsanız, yapıyorsunuzdur.
                    ben böyle bir iddiada bulunmadım hiç.
                    ikimizin de yaptığı şey aynıydı; yorum yapmak
                    neresinde prim anlamak zor.

kompozisyon yoksunu dediğiniz arkadaşı bizzat tanıyorum ve yazım hatalarını hiç yapmaz
                    virgülleri çokça kullanarak gramer uzmanı olunmaz zaten!!

ayrıca, kıskanmam söz konusu değil zira karakterimde hiç yoktur. inanıyorum ki her anlamda sizden bir kaç gömlek üstünüm.
                    özgüvenim de tamdır.
                    kıskanılıyor olabilirsiniz ama ben bu şablona hiç uymam.
                    zamanla anlarsınız diye düşünüyorum.

burada da sosyal hayatta da tartışmalara hiç girmemişimdir

özel hayatınızda kolaylıklar diliyorum
                    bir arkadaş daha vardı kıskanıldığından yakınan.
                    zordur herhalde.

Yorum

sevgili hande , sizinle tartışmıyorum
                      eminim o bahsettiğiniz arkadaş'da benim gibi sorunlar yaşıyordur
                      neyse teşekkürler

Yorum

hadi hayırlısı Allah daim etsin

Yorum

pesmistik acele etmemelisin..üniversite sınavında umarım iyi bir puan almışsındır..aksi halde çok zor olur..bir yerlere gelemezsen aşkının seni terketme olasılıgı çok artacaktır..universiteyi kazanmıs olsan bile kendini askına fazla kaptırma, derslerini ihmal etme..bir suru işsiz universite gencimiz var..genclik heyecanı acele kararlar aldırmasın diye dusaunuyorum..

Yorum

Senin adına çok sevindim dostum. ama ben bu gidişle evde kalcam Bu gidişle 60 yaşında hiç evlenmemiş abaza bir ihtiyar olucam
                            Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
                            Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
                            Aldatıyor,aldanıyoruz
                            Üç öğün de...

Yorum

Umarım çok mutlu olursunuz (:

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

İşleniyor...
                              X