Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Alttan alan hep altta mı kalır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Alttan alan hep altta mı kalır?

biriyle tartıştıgınızda kızdıgınızda.. bunu ifade edebiliyormusunuz? ya da ne şekilde kızgınlıgınızı yasıyorsunuz? içinize mi atıyorsunuz..

genelde içime atıyorum....söylemeye kalktığımda ise hepten berbat ediyorum...orta yolu bulamadım...

Yorum

bende kızmayı bilmiyorum.. ya içime atıyorum.. ya da kendimi kaybedip saldırıyorum..

Yorum

eskiden çabuk sinirlenir hiç alttan almazdımççama bu sinir beni o kadar yıpratmışkı farketmeden artık susuorum tepkisizim ama bu tepkisizlik bana fazla geliyor yani benim bünyeme..
        <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

en iyisi doğru bildiğini dümdüz söylemek...

Yorum

MADDE 1____: aLLTa kalanın CaNNı ÇIKKSSSIN....

Madde 2____:hareket ve sözlerine sinirlendiğinizi açıkça, ciddi ve içten söyleyin. bir de olay yaşanırken söyleyin.

Yorum

evet kavga etmeliyiz bol bol.hatta bazen hıncımızı çıkaramayıp birbirimizi bıçaklamalıyız.iki tane de tekme atsak kendimizi iyi hissederiz demi..
              aslında kavga etmek dozunda yapılırsa sağlıklı gibi geliyor bana.

Yorum

her alanda altta kalmam üste çıkmaya çalışırım.hatta güreşte bile.en güzel tepki sinirlenmemektir sinirlenseniz bile sinirli gözükmüyeceksiniz hafif şerbetli tatlı bir sözle yılanı deliginden çıkaracaksınız

Yorum

gönül diyo ki ağzını burnunu dağıt anca onları bu yola getirir

Yorum

alper hocam eli öpülecek adamsın

Yorum

Re: Alttan alan hep altta mı kalır?

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
                      biriyle tartıştıgınızda kızdıgınızda.. bunu ifade edebiliyormusunuz? ya da ne şekilde kızgınlıgınızı yasıyorsunuz? içinize mi atıyorsunuz..
                      içime atmaktan başka bişi yapamıyorum hele sevdiğim bi arkadaşımsa hiç yapamıyorum ve tartıştığımız zaman onun bi açığını yakalacınca bunu bi fırsat olarakta kullanmıyorum insanların açıklarını yüzüne vurmamıyorum bu iyi birseymi yoksa kötü bişeymi bilmiyorum

Yorum

evet özlemin sorusuna cevap vermek isteyen.ben ben ben...
                        ben senim sende bensin...
                        ben olsam böyle düşünüp dururdum hiç bir şey yapmaz onun açığını düzeltebilecek ortamlara sokmaz,kukuma kuşu gibi kalırdım,sen olsan yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım derdin...acaba dermiydin...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
                          evet özlemin sorusuna cevap vermek isteyen.ben ben ben...
                          ben senim sende bensin...
                          ben olsam böyle düşünüp dururdum hiç bir şey yapmaz onun açığını düzeltebilecek ortamlara sokmaz,kukuma kuşu gibi kalırdım,sen olsan yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım derdin...acaba dermiydin...

Hiç bişi anlamadım yaaa acarmısın :roll:

Yorum

arkadaşını çıkart biraz sorununun çözülebileceği ortamlara sok diyorum ben yoksa sen mi diyorsun....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
                              arkadaşını çıkart biraz sorununun çözülebileceği ortamlara sok diyorum ben yoksa sen mi diyorsun....

ya valla acın bıraz dedim daha da karıştırdın yaaa

Yorum

İşleniyor...
                              X