Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karşılık görmediğiniz sevgide ısrar etmek küçüklük müdür?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Karşılık görmediğiniz sevgide ısrar etmek küçüklük müdür?

evet arkadaslar.. karsılık görmediginiz ve hala bağlılık duydugunuz insana karşı nasıl davranıyorsunuz?

SEVGİ İÇTENSE KARŞILIK GÖRÜR.KARŞILIK GÖREMEYEN SEVGİYİ BİLMİYORDUR.KENDİNİ AÇAMIYORDUR.

Yorum

hayır küçüklük değildir ...gerçekten seviyorsan her koşula herşeye rağmen sevmelisin..ben birini 5 yıl sevdim karşılıksız...ve şu an onu tanıyalı 7 yıl oldu ...ne entrasandır ki 7 ay sonra eşim olacak insandır...mucizeyse alın size mucize..hayatta hiç bişey imkansız değildir....
      <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

bize deneyimlerini anlatsana chontes.karşılıksızken nasıl karşılıklı oldu.ilk girişimi nasıl yaptın yani.

Yorum

evet mutluluklar dileriz.. nasıl basardın ve nasıl bu kadar sabredebildin?
          biz yeterince sevemedigimiz için mi direnemiyoruz filistin gibi..

Yorum

şunun için soruyorum.sevgiyi bende hiçbir kızla karşılıklı yaşamadım.ve içime attım.bana öğret.

Yorum

sevgiye direnmek.evet yaptığım bu...hala bu...

Yorum

kafanız mı karıştı.sen bensin işte ben senim işte.

Yorum

size şunları söylebilirim arkadaşlar...dışardayken suyu bile parasız içemez durumdayız demi.?Allah ın nimeti bu ama bunu bile bedelini ödemeden alamıyoruz ...varacağım nokta bende çok bedel ödedim..zamanımdan kendimden çok şey verdim...çok gözyaşı döktüm ve gerektiği yerde alçalmaksa alçaldım bi erkeğe karşı bu denli alçalmamlı bi kız ama yaptım sevgimin arkasında durdum.. her daim onu gözümün önünde fakat benden uzak izledim bi seyirci gibi ..aslında o da beni izliyorduda yanlış yaş dilimlerindeydik ben 14 yasındaydım o 19 yasındaydı ben yenı ergenlıge gırerken o DELİKANLI dedıgı zamanlarını atlatıyordu ve benım sevgımı bıldıgı ıcın bana zarar vermemek adına yıllarca kactı benden..büyüdüm içimdeki sevgı safram halini aldı artık her gün çektiğim işkencemiydi yaşıyormuydum ölümüydüm anlamıyordum 19 yasına geldım ve bu süreç içerisinde tam bı bucuk yıl "HAYALET" İ OLDUM ONUN ulasamıyordu bana ne telefonumdan ne de başka bı yerden bağrıma taş basıp katran karası sevgımı kımseye bellı etmeden yaşamaya karar vermıstım ...allaha her gun dua edıyordum hayırlysa bır gun er yada ge conu bana vermesı ıcın ...ve bır gun.....cok arayıp buldu benı cıktı karsıma ..hala ılk gunku heycanım carpıntılarımı yasadıgıma ınanamıordum karsısında cocuk gıbı hıssedıordum kendımı fakat ÖGRENDIM ARTIK HIC BISEYI BELLI ETMEMEYI ...ÖGRENDIM SEVGI SONSUZ BI SACMALYISTI YOKLUGUNDA DAHA DA IYI OGRENDIM BUNU...öyle yada boyle konusuldu eskı kucuk saf kızı yoktu karsısında dırendım güçlü oldugumu ona ıhtıyacım olmadıgını ona bellı ettım SENSIZDE YASAYABILIRIM MODUNA GIRDIM YANI ...ÖYLE BÖYLE DERKEN 3 AY ÖNCE NISANLANDIK..şu an ben 21 yasındayım o ıse 26 temmuz ayında düğünümüz olacak allahın izniyle ...olacagı varsa oluyor yapabılcegınız herseyı yapın ve taktırını allaha bırakın arkadaslar...ask sonsuz bı sacmalayıs sonsuz bı yakarıstı ryerı geldıgınde mantık yoktur mantık aramayın ...gurur ıse hıc aramayın askı once yasayın sonra sevgı ye donustugunde zaten gururu ve mantıgı gelıyor kendılıgınden..umarım sıze az da olsa ısık tutabılmısımdır ..sevgıler
                  <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

sevginizi gercekten ona haykırın ne dusunecegını dusunmeden..bilsin nasıl sevdıgınızı ...sonra ona kafanızda zaman verın ona bunu soyleyın... baktınız ters mı tepıyor onu kırmayacak fakat ıcıne oturtacak bı cumle soyleyıp yok olun hayatından...emın olun eger ıcınde az cok az bısey varsa sıze bı sekılde gerı donecektır..kaybetme ıcgudusu degıl sadece..karsı tarafın da ne hıssettıgı onemlı...HAYALET OLUN AMA OLMADAN SEVGINIZI TUM BENLIGINIZI ONA VERMEYE HAZIR OLDUGUNUZU BILDIRIN SONRA YOK OLUN BIR DENEYIN BAKALIM

Yorum

gercekten takdir ettim sizi.. insallah mutlu olursunuz.. ama birşeyi anlayamadım.. "belli etmeme" mevzusunda özellikle bayanlar çok ısrarcı.. bunun nedeni erkeklere yönelik bişey mi? yoksa insan evladı kolay sahip oldugunu düşündüğü şeye kıymet vermiyormu?

Yorum

mutluluk dileklerinizi için teşekkür ederim..ya açık konuşmak gerekirse bayan olmama ragmen şunu söyleyebilirim...bazı kadınlar gerçektende süper oynayabiliyo harika oyuncular yani...ama sevipte belli etmemesi için iki sebep var..birincisi bildiğiniz naz ,daha fazla bağlama taktiği ikinciside sizden emin olmak...ve kadınlar kendini üzen erkekleri daha çok seviyorlar sanki kanun gibi..öyle zayıf gözü yaşlı bi erkek olası değil(bana göre erkekler de aglayabılır)ama bı kadının karsısında güçsüz erkek varsa o kadın bunu cok zor kabullenır ama çok zor...ihtiyacı olması ile muhtac olması ayrıdır insanın. BEN GÜÇLÜYÜM! SENİ SEVİYORUM VE SADECE SANA IHTIYACIM VAR ..OLSANDA OLMASANDA AYAKTAYIM BU BENİM GERÇEĞİMİ DEĞİŞTİREMEZ SEN BİLE !!! moduna geçin..onu bastırın erkeklere söyluyorum bunu...kadını içinizdeki güçle psıkolojık olarak alt edınkı kazanasınız...kadın her daım guclu erkegı sever..

Yorum

bu arada arkadaşlar bir konu açtım ..yeni türkünün bi parçasının sözlerini yazdım benim hikayemi anlatıyo sanki şarkı tabiki sevgilimin ağzından..o şarkıy okuyup yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyorum yeni türkünün parçası diye başlıyor konu..sevgiler..

Yorum

tsk ederim.. düşüncelerin süper chontes.. umarım faydasını görürüm

Yorum

ruhaniyet sevgi yanlızca insana duyulan sevgimidir,her anımda yanımda bulunan allaha sevgi daha baskın gelemez mi.atlayıp gidemez miyiz filistine.sevgi bu kadar ucuz mu..

Yorum

İşleniyor...
                              X