Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karşılık görmediğiniz sevgide ısrar etmek küçüklük müdür?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

görüşüne sayqı duyuyorum tabiki...Ancak bu da bana göre insanın kendini tatmin etmesi...buda benim şahsi görüşüm

Yorum

yok bence tatmin degil.. önündeki duvarı kaldırmak ve hayatına daha sağlıklı bir şekilde devam etmen için kendine yaptıgın ciddi bir iyiliktir..

Yorum

Tabiki insanın önünde engeli olmadan hayatına huzurlu bir şekilde devam etmesi sağlıklı ve mutluluğu erken getirir...Ancak gerçekten sevdiysen karşılığını almak için samimi olarak kendini ifade etmişsen karşılığı olur...O sana zaten bi şekilde bir ışık yakar ki sende devam edersin Tabiki şu ayrıntıyıda atlamayalım karşı taraf vefasızlık örneği gösterecek tiplerden değilse...
        Her mutlluluğun ardında zorlu bir yol olur...Eeee her insanı diz çöktürcek bi taraf bulunur :P

Yorum

Asla çok yanlızım deme;Asla gitme acıların üstüne;Asle bekleme seni beklemeyeni;ne yap biliyormusun,hep gül doya doya ,bazen anlamsızca,çatlayana kadar GÜLLL...........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: chontes
            hayır küçüklük değildir ...gerçekten seviyorsan her koşula herşeye rağmen sevmelisin..ben birini 5 yıl sevdim karşılıksız...ve şu an onu tanıyalı 7 yıl oldu ...ne entrasandır ki 7 ay sonra eşim olacak insandır...mucizeyse alın size mucize..hayatta hiç bişey imkansız değildir....
            tebrikler chontes ama bu gerçekten istisna bir durumdur..

karşılıksız sevmek küçüklük falan değildir, sonrasında kafanızı duvarlara vurduracak kadar acı olan bir zaman kaybıdır ve sonrasında da özgüven kaybıdır varılan sonuç ki bu çok tehlikelidir.. değmez genelde..

Yorum

duruma göre değişir bu.. seviyorsam bunu belirtmişsem karşımdakine o da hayır cevabı vermişse üstelemem ama bu sevmekten vazgetiğim anlamına gelmez... Sevmeye devam ederim o beni bulup sevecekse zaten sever..
              Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

...için istediğin sürece devam etmelisin..."beni sevmeni seviyorum" diye bi laf vardır...belki o da birgün bunu sana söyleyecektir...bazı insanlar sevmekten çok sevilmeyi severler....
                yarın çok geç olabilir...

Yorum

sevilmek için sevmeyi de bilmek lazım

Yorum

Eğer seviyorsam hoşlanıyorsam bu çok doğal ve içgüdüsel bir davranış olur ben istemesem de belli ederim çünkü gülüşümden bakışımdan giyinişimden elinde olmuyor kelimelerle açıklamaya bile gerek kalmıyor ama karşılık gelmiyorsa zaten bunu hissediyorsun ve küçülmemek için çekiliyorsun hiçbirşey olmamış herşey yolunda no problem diyorsun kendine ama için sızlıyor takmıyor gibi gözüküyorsun..

Ben içime atarım sonrada unutmaya çalışırım unutamasamda buna çalışırım.Ne ararım ne sorarım daha değerli olursunuz bence

Duaların gücüne inanıyorum tüm kalbimle....

Yorum

[b]son derece yıpratıcı olur benim için.her ne yapsamda unutamam sanırım hala sevdiğim tek kişi var.unutmakda istemiyorum zaten.ama asla bir girişimim olmayacak.ve bu yüzden kendimi küçük de düşürücü şeyler de yapamam.bu zaten kendimin yüzünde olur karşı tarafın yüzünden değil.hatam benim olur ,başkasının değil.sadece kendime kızarım ,küçük düştüğümü düşünmem. :!:
                      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Asıl sevgiyi karşılıksız yaşayabilmek marifettir zaten.....Sevgi ne olursa olsun güzeldir,birini sevdiğinde karşılık beklemeye başladığın zaman ve bu beklentin karşılıksız kaldığında acı çekmeye başlarsın.....
                        <div>Sen gıt ben gelemem bu yurekle,ya da kal eylul yagmurlarını bekle.</div>

Yorum

saçmalıktır bence...

Yorum

İşleniyor...
                          X