Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mürekkep testi sonucu gelmedi.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: mormenekse
    Orjinal yazı sahibi: $$BYHANDSOME$$
    bugün gittim doktora 1 ay sonra çıkıcakmış sonuçlar dedi 3ay bile bekliyen varmış.sinir oldum başka doktora gidicem paxil ve tegretol devam edicem ama yanına ek bir ilaç isticem.

aseee saol abim ben hep burdaydım.bir yere gittiğim yok.eskileri karıştırma artık tmm.
    ya cahilliğimi mazur gör arkadaşım mürekkep testi nasıl oluyor.
    ne için yapılıyor hangi rahatsızlık için..

bende bilmiyorum hastalığı öğrenmek için herhalde.google mürekkep testi yazarsanız bulursunuz.birde şöyle bir link verim bakın isterseniz.

http://www.hafif.org/yazi/murekkep-l...esti-rorschach

Yorum

devlet hastanesinde yapıyorlar bunu değilmi.
      verdiğin linkte güvenilirliği en az olan bir test demiş.
      ilk defa duydum böyle bir test olduğunu.
      snucunu merakla beklicem arkadaş
      Çekip gidesim var artık yalan dünyadan...Yüzüme gülüp duran sahte yüzlerden....

Yorum

evet devlet hastanesine yönlendirdi doktorum ama 1 ay sonra belli olucakmış test sonuçları.1.5 hafta bekledim zaten 45 gün falan sürücek yani toplam süre.güveninirliği dediğiniz gibi az.inş iyi sonuç çıkar teşekkürler.

Yorum

birkaç gündür depresyon azaldı gibi oldu bugün yine iyi değilim basşımda bir uğuldamayla geliyor sanki bu depresyon

Yorum

sevindim abicimburdan ayrılma testler içinde biran önce en güzel haberler gelir inşallah :lol:
            <br /><br /><br />kotuleri alkıslıyorum hayatları mahvetmek konusunda cok basarılılar!!!!

Yorum

İşleniyor...
            X