Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mürekkep testi sonucu gelmedi.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Mürekkep testi sonucu gelmedi.

Mürekkep testi sonucu gelmedi.

bu mürekkep testi oladum 2 hafta olucak telefon edicez dediler ne arayan var ne soran devlet hastanesinde oldum bu testi telefonla ararmı bu adamlar yoksa benmi gidip sorim.birde bu test en az güvenilir psikolojik testmiş şimdi bu teste göre ilaç almak sizce doğrumu?

• asseee
    replied
    sevindim abicimburdan ayrılma testler içinde biran önce en güzel haberler gelir inşallah :lol:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    birkaç gündür depresyon azaldı gibi oldu bugün yine iyi değilim basşımda bir uğuldamayla geliyor sanki bu depresyon

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    evet devlet hastanesine yönlendirdi doktorum ama 1 ay sonra belli olucakmış test sonuçları.1.5 hafta bekledim zaten 45 gün falan sürücek yani toplam süre.güveninirliği dediğiniz gibi az.inş iyi sonuç çıkar teşekkürler.

Leave a comment:

• mormenekse
    replied
    devlet hastanesinde yapıyorlar bunu değilmi.
    verdiğin linkte güvenilirliği en az olan bir test demiş.
    ilk defa duydum böyle bir test olduğunu.
    snucunu merakla beklicem arkadaş

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: mormenekse
    Orjinal yazı sahibi: $$BYHANDSOME$$
    bugün gittim doktora 1 ay sonra çıkıcakmış sonuçlar dedi 3ay bile bekliyen varmış.sinir oldum başka doktora gidicem paxil ve tegretol devam edicem ama yanına ek bir ilaç isticem.

aseee saol abim ben hep burdaydım.bir yere gittiğim yok.eskileri karıştırma artık tmm.
    ya cahilliğimi mazur gör arkadaşım mürekkep testi nasıl oluyor.
    ne için yapılıyor hangi rahatsızlık için..

bende bilmiyorum hastalığı öğrenmek için herhalde.google mürekkep testi yazarsanız bulursunuz.birde şöyle bir link verim bakın isterseniz.

http://www.hafif.org/yazi/murekkep-l...esti-rorschach

Leave a comment:

• mormenekse
    replied
    bugün gittim doktora 1 ay sonra çıkıcakmış sonuçlar dedi 3ay bile bekliyen varmış.sinir oldum başka doktora gidicem paxil ve tegretol devam edicem ama yanına ek bir ilaç isticem.

aseee saol abim ben hep burdaydım.bir yere gittiğim yok.eskileri karıştırma artık tmm.
    ya cahilliğimi mazur gör arkadaşım mürekkep testi nasıl oluyor.
    ne için yapılıyor hangi rahatsızlık için..

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Leave a comment:

• asseee
    replied
    birileri bu siteden ayrılmaktan vazgeçmiş galiba sevindim :lol: 8)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: iloya
    ya benım kendı doktorumun muayenesi değil testi devlen hastanesinde oldum telefonu yok herhalde arasamda balamazlar herhalde tel yok zaten en iyisi gidip sorım allah kimseyi devlet hastanesine düşürmesin

...deme böyle...ben yarın gidicem... :? ..zaten o ortamı bildiğim için geriliyorum

bilinen bir şey devlet hastaneleri.ben söylemesemde herkez biliyor.neyse geçmiş olsun sanada.

Leave a comment:

• iloya
    replied
    ya benım kendı doktorumun muayenesi değil testi devlen hastanesinde oldum telefonu yok herhalde arasamda balamazlar herhalde tel yok zaten en iyisi gidip sorım allah kimseyi devlet hastanesine düşürmesin

...deme böyle...ben yarın gidicem... :? ..zaten o ortamı bildiğim için geriliyorum

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    gittim şimdi yarın gelicekmiş konferanstaymış inş yarın çıkarda şu illet şey kurtulurum. :?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ilginiz için teşekkürler fregile hanım..ben hastaneye gidicem öğleden sonra tşkrler tekrardan.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    118 den bulabilirsin.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: fregile
    Hastaneyi arayın, dr ile görüşün, şimdi öğle tatilidir, tatil sonrası arayın, o sizi yönlendirir.

tşkr ederim saolun öğleden sonra gidicem..

Leave a comment:

İşleniyor...
X