Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İsimlendiremiyorum..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İsimlendiremiyorum..

Çabuk aşık olan biri değilim..Zaten hayatımda 1 kişi oldu..1.5 ay önce bitti..Şimdi her ne kadar engel olmaya çalışsam da birisine ilgi duyuyorum..Bu duygusal boşluk mu yoksa gerçekten aşık mı oluyorum bilmiyorum..Kendime kızıyorum ama onu düşünüyorum..Bunları söylerken bile utanıyorum..
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Birine ilgi duymaniz kadar normal birsey olamaz. Ask-mesk-vs..... Bu kavramlara takilmayin, gunu yasayin...... mutlu olun.

Yorum

Boşluktan oluyor bu..Eminim buna..Bu kadar kolay etkilenemem ben..Hem tekrar acı çekmek istemiyorum..Sanırım en doğrusu hiç bir şeyin başlamaması....Güvenmiyorum artık kimseye..Kahretsin ki hala güvenmek istiyorum...Aptalım ben.........
      Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

güvenme isteği aptallık değil.
        insani bir özellik,herkez birilerine güvenmek ister.
        yalnız olmadığını görmek ister,zor gününde yanında destek olacak birini ister.
        şu anki duygularını bilemem,ama akışına bırak gitsin bence.
        bak ben kontrolü elime alayım dedim,kaç ay oldu
        &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Neden acı çekeceksin herşeyi bırakacakmısın yani birinin ellerine sen bir bireysin yürümezse canın sağolsun der çıkarsın işin içinden çok kaptırmadan devam etmeyi denersin, biraz heyecan girmiş yaşamına biraz yüzün gülmüş bu kötü bir şey değil ki...

Yorum

hocam yani şimdi seninkide laf mı yani. biz niye burdayız; kimse bizi sevmiyor diye.

sen de sevecek birini bulmuşun; yok boynozlayacak ya da başkasıyla aldatacak ve ya bana acı çektirecek.

zaten hayat kanunu bu. sevineceksin ve de üzüleceksin.

böyle devamlı gülenlere millet deli demiyor mu? hayatı acısı ile tatlısı ile güzeldir.

bütün gün içerlenip birisi bizi sevse diye bekliyorken...

aman deymen benim gamlı yaslı gönlüme

Yorum

İşleniyor...
            X