Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeniyim acil yardım!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeniyim acil yardım!!!

Herkese merhabalar. Arkadaşlar ben bir dizi vakaya DSM-IV-TR kriterlerine göre teşhis koymak durumundayım ama çok ayırt edemiyorum bana yardımcı olabilecek arkadaşlara ihitiyacım var. umarım kısa süre içinde bir dönen olur şimdiden teşekkür ederim

teşhisi siz mi koyacaksınız? doktor musunuz?
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

hayır doktor değilim doktor olsam bunu bir forumdan bekleyerek yapıyor olmam çok ilginç olmaz mıydı? öğrenciyim ben bu da bir ödev ama benim elimde örnek dahi yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bittersweet View Post
        hayır doktor değilim doktor olsam bunu bir forumdan bekleyerek yapıyor olmam çok ilginç olmaz mıydı? öğrenciyim ben bu da bir ödev ama benim elimde örnek dahi yok
        ee ben de şaşırdım onun için zaten öğrenciyim desene
        çünkü teşhisi sadece doktorlar koyar...

ödevin konusunda buradan yardım alman çok zor.
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

neden uzman kımse yok mu? burada sadece uzmanların karşısında oturanlar mı var?

Yorum

forumdan nasıl alacaksın Allah aşkınaa?? hastayı görmeden nasıl yapacaksın....??

Sen doktorlar dizisini izle belki onlar yardımcı olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bittersweet View Post
              neden uzman kımse yok mu? burada sadece uzmanların karşısında oturanlar mı var?
              Evet, maalesef öyle)) Ama sen yine de moralini bozma)
              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
              X