Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayattan nefret ediyorum ölmek istiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lavender
    adlı üyemiz hayattan nefret ediyorum ölmek istiyorum konusunu başlattı

• lagrima
    replied
    aç aç bu tarz başlıklar ragbet görüyor burda birde hep ben hep ben diye övünülen başlıklar..
    Orjinal yazı sahibi: audio View Post
    yakında bende öyle bir başlık açacağım sanırım... körle yatan şaşı kalkarmış

Leave a comment:

• kitap
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ocp1972 View Post
    Sende nedense sürekli bana sarıyon sert çocuk Olm git yaşıtlarınla oyna!
    sana ozel bir muamele ettigim yok, o senin kuruntun..forumda herkes serbestçe dusuncesini belirtebilir, kuıralları oku..

Leave a comment:

• kestane şekeri
    replied
    arkadaşlar anlık duygularla hareket etmeyin ölcem intahar edicem falan...hayatta herşey geçicidir bu sıkntı da geçici ölmeye değecek bir sıkıntı olmadığını zaman geçtikçe anlayacaksnz.lütfen öfkeyle kalkp zararla oturmayalm hem de birdaha kalkmamamk üzere otrmk olur bu.

Leave a comment:

• ocp1972
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
    gözün topraga bakıyor bi an once bu hesabını kapatsan iyi olcak yoksa ecelinle gitceksin..
    Sende nedense sürekli bana sarıyon sert çocuk Olm git yaşıtlarınla oyna!

Leave a comment:

• audio
    replied
    Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
    bu forumda ne çok ölmek istiyorum diye konu açıp ama ölmeyi bayılmak sanan kişi var.. enterasan....
    yakında bende öyle bir başlık açacağım sanırım... körle yatan şaşı kalkarmış

Leave a comment:

• lavender
    replied
    neyse konuya dönelim ruh durumum dalgalanıyor bunları yazdığımda çok kötüydüm şimdi o kadar kötü değilim

Leave a comment:

• batman
    replied
    Abartmaya gerek yok arkadaşlar sinirlenmeyin

Leave a comment:

• lavender
    replied
    boyle uyeler yuzunden forumdan soguyom ben, keske herkes bizim gibi duyarlı olsaydı ama işte dunya boyle bi yer degil yapcak bisi yok sabredcez
    çok doğru konuştun dünya böyle her türlü insan var

Leave a comment:

• kitap
    replied
    boyle uyeler yuzunden forumdan soguyom ben, keske herkes bizim gibi duyarlı olsaydı ama işte dunya boyle bi yer degil yapcak bisi yok sabredcez

Leave a comment:

• lavender
    replied
    dusunce baskalarını uzmemeli..kişi bıkmış, geliyor, dayanamıyorum diyor, teselli istiyor, yardım edin diyor umutsuzca, birisi de gelip hahahaha diyor sanki gercekten olcen salaksın sen hepiniz salaksınız diyor, olur mu oyle, hayır olmaz, psikolojisi çok kötü durumda olan birine boyle hitap edilmez..ayıpr gunahtır yazıktır el insaf diyorum el insafff!!!!!
    aynen öyle

Leave a comment:

• lavender
    replied
    konunun içine ortaya atıyo kendine işte sitede popüler olmaya mı çalışıyor ne gelmiş konuma burnunu sokmuş

Leave a comment:

• kitap
    replied
    Orjinal yazı sahibi: batman View Post
    Yok canim niye banlansın.Herkez yorum yazmakta serbest.ama yapıcağı yorum kadarda istemediği cevabı alır orası ayrı mesele.
    dusunce baskalarını uzmemeli..kişi bıkmış, geliyor, dayanamıyorum diyor, teselli istiyor, yardım edin diyor umutsuzca, birisi de gelip hahahaha diyor sanki gercekten olcen salaksın sen hepiniz salaksınız diyor, olur mu oyle, hayır olmaz, psikolojisi çok kötü durumda olan birine boyle hitap edilmez..ayıpr gunahtır yazıktır el insaf diyorum el insafff!!!!!

Leave a comment:

• batman
    replied
    bence bu tip saygısız uyelerin banlanması lazım..
    Yok canim niye banlansın.Herkez yorum yazmakta serbest.ama yapıcağı yorum kadarda istemediği cevabı alır orası ayrı mesele.

Leave a comment:

• kitap
    replied
    bence bu tip saygısız uyelerin banlanması lazım..

Leave a comment:

İşleniyor...
X