Duyuru

Collapse
No announcement yet.

forumdaki ya SEN'sen :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• forumdaki ya SEN'sen :)

hiç düşündünüz müü , forumda yazı yazanları acaba gerçekte tanıyor musunuz..dertlerini , aile sıkıntılarını , ilişkilerini , sırlarını buraya yazarken belki ablanız , kuzeniniz , yakın arkadasınız , komşunuz vss okuyor cevap yazıyor ,destek oluyor.belki aralarında eski aşklarınızda var,belki platonağiniz
    daha çok merak ettiğim acaba buraya yazanlar arasında ünlü birileri var mı muhakkah onlarında çok sıkıntıları oluyodur. paylaşacak gerçek dostlukları yoktur , doktorada gitmeye cesarat edemezler kim bilir belki burda cem yılmazlaaa , kenan doğuluyla , sılaylaa , bengüyle , cemiyetten birileryle konuştukda bilmiyoruz
    Ağır gelir bende bulduklarını bir başkasında aradığın zaman..

Ben hiç sanmıyorum aslına bakarsan.

Yorum

Bu yazdıkların benimde uzun zamandır kafamı kurcalıyor. sırf bu yüzden adam gibi yazamıyorum sorunlarımı. ya gün içinde karşılaştığım biri benim bu forumda olduğumu, gizli saklılarımın ne olduğunu öğrenirse diye korkuyorum. hatta paranoyak oldum. yürürken "aha bu kız kesin o üyedir haa!!" diye geçiriyorum aklımdan. ama ünlülerin girip girmediğini pek düşünmedim. C.ronaldo girse ayrı düşünürük o zaman
      Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
      Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
      Aldatıyor,aldanıyoruz
      Üç öğün de...

Yorum

benim bu kullanıcı adım sadece 2 sitede var yani tanınmam zor neyseki
        ama yazma üslubum ve yaptığım yorumlardan tanıyan biri varsa belki tanınırım...

Yorum

Pekiii, ya sen bunlardan biriysen?)))
          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Itiraf ediyorum
            Ben Cem Yilmaz im )

Yorum

hiç aklıma gelmemişti değişik bir düşünce ama hiç sanmıyorum o kişilerin falan olacagını..

Yorum

evet benim çevreden bikaç kişi var mesela, :P
                ya konu açmak için napıyoruz kim anlatıcak şu çömez üyeye??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kılıç View Post
                  Bu yazdıkların benimde uzun zamandır kafamı kurcalıyor. sırf bu yüzden adam gibi yazamıyorum sorunlarımı. ya gün içinde karşılaştığım biri benim bu forumda olduğumu, gizli saklılarımın ne olduğunu öğrenirse diye korkuyorum. hatta paranoyak oldum. yürürken "aha bu kız kesin o üyedir haa!!" diye geçiriyorum aklımdan. ama ünlülerin girip girmediğini pek düşünmedim. C.ronaldo girse ayrı düşünürük o zaman
                  evet bende aynı şeyi düşünüyorum.bence kesin vardır aramızda birbiyle baglantısı olan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                    Cem yılmaz, bengü veya sıla değilde belki mahalli bir sanatçı olabilir..Düğünlerde söyeyen veya barlarda çalan veya arkadaşları arasında popüler bi standupçı..
                    kendini şanatcı zanneden şarkı söluyorum diyen beyni saman dolu tvde boy gosterenlerde olabilrr

Yorum

birde bizim toplumumuzda biraz meraklı melahat durumları var,mesela biri hasta olsun hemen işi gücü bırakıp neden hastaymış,nezaman hasta olmuş,kim hasta etmiş gibisinden araştırmaya kalkarlar,bilselerki burda yorum yapıyor,erinmeden buraya üye olup meraklarını giderirler,kimbilir şuan bile aramızda bu tür meraklı melahat tiplemeri geziyodur yani bilemeyiz olmaz diyemeyiz burası türkiye
                      AKLIMIN ODALARINDA MUHEBBETE MAHKUM PRANGALI DÜŞÜNCELERİM VAR........

Yorum

ünlüler bence bu forumla uğraşmaz hatta yakınından bile geçmez... sevdiğin insan olabilir mi zannetmiom 70 milyon kişiden 1 tanesi gelecek... olasılığı 1/ 70 milyon mümkün değil...
                        hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

yakın çevremizden biri olsa burda, anlardık herhalde. tamam 1-2 mesajıyla anlamayabiliriz ama devamlı yazan biriyse mutlaka fark ederdik.
                          Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

gercek hayatta soguk biriyim, kimse ben oldugumu tahmin etmez..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eSonra
                              peki ya bensem.
                              oda olabilir , zaten sen dediğim , senin tarafından 'ben' oluyor

Yorum

İşleniyor...
                              X