Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yalnızlığıma sarıldım..Bana sahip çıkmayınca saçmaladım...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yalnızlığıma sarıldım..Bana sahip çıkmayınca saçmaladım...

Evet..Yalnızlığıma sarıldım..O gittikten sonra buz gibi yalnızlığıma sarıldım..Yalnızlığım sahip çıkmadı bana..Yerine birini koyarsam belki unuturum dedim..Çivi çiviyi söker gibi bir saçmalığa kalkıştım..İlgi duyduğumu sandım..Hem başkasından gerçekten hoşlandığımı sandım hem kızdım kendime..Ama şimdi anlıyorum ki acımı dindirmek için saçmalamışım...Onu hiç unutmıcam ben..Onun yerine koymaya çalışırsam birini daha büyük hayal kırıklığı yaşıcam..Daha kötü acı çekicem..

Kısa süre önce isimlendiremiyorum diye bir başlık açmıştım..Artık isimlendiriyorum..Adı saçmalık...Artık hayatımda hiç bir duygusallık istemiyorum..Hiç bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum ben..Hiç bu kadar karanlık bir boşluğa çekilip çırpındığımı..Artık kabuğuma çekiliyorumm..
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

en güzeli bu bence ama bir süre için

zaman sadece...

Yorum

sarıl bakalım yalnızlığa... ama sonunda bir hiçe sarıldığını anladığın gün epey yıllar geçmiş olcak. yine bir pişmanlık...

arkadaşım ilkini seviyorsan git açıkça anlat. baktın olmadı; yeni ufuklara açılmaya hazırlan. ama en azından 3 ay bi ara geçsin. kafa sakinleşsin

Yorum

Kabuğuna çekil.. Sonra küllerinden yeniden doğ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirsen
          Kabuğuna çekil.. Sonra küllerinden yeniden doğ...

Evet..En mantıklısı bu..Kendimi dinlemeliyim..

Yorum

Yanlızlığa sarılmak kabuğunda seni uyandırmamaları için kendini saklamak biraz güzel ama kendinede sıkı sıkı sarılmayı unutmaBu arada o kabuğunu tıklatıp seni uyandıracak bahar yaklaşıcak birgün ve o herhangi birgünden farksız bugünkü gibi bizim yorumladığımız yaşam ama o an derin bir nefes alıp güneşe doğru süzülüp gülümseyeceksin!!!Bu arada sevdiklerinin elini sıkı sıkı tut bırakma!!
            GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyonzede
              Yanlızlığa sarılmak kabuğunda seni uyandırmamaları için kendini saklamak biraz güzel ama kendinede sıkı sıkı sarılmayı unutmaBu arada o kabuğunu tıklatıp seni uyandıracak bahar yaklaşıcak birgün ve o herhangi birgünden farksız bugünkü gibi bizim yorumladığımız yaşam ama o an derin bir nefes alıp güneşe doğru süzülüp gülümseyeceksin!!!Bu arada sevdiklerinin elini sıkı sıkı tut bırakma!!

Yorumun huzur verdi bana..Teşekkür ederim..Hepinize teşekkür ederim...

Yorum

Hayat devam ediyor

Yorum

Evet hayat devam ediyor ufak şeylerle hayatı zindan etmemeli değil mi?

maviyesil çok teşekkür edrim resim çok güzelll elime alıp sevesim geldi mavişi

Yorum

Bazen bu çileler de bir şeyler gösterir insana. Eğer bugün böyle üzgünsen sevgiye açık bir kalbin var demektir. Bu yaşadığın da hayatına anlam katan parçalardan biri olacak ve ruhunu, gönlünü genişletecek. Tecrübe kazanacaksın, hayat düşe kalka öğreniliyor ve bazı tecrübeler başkalarından duymakla değil, bizzat yaşayarak ediniyor. İnsan hayatında hiçbir şeyi boşa yaşamıyor. Elbet edindiğin çok şey vardır. Acını yaşa. Aklın "yeter!" diyecek bir yerde sana. İşte o yerde artık kalbini değil, aklını dinle. Nasıl yemek yerken bir an içimizden bir ses "dur tamam!" diyor onun gibi, yemeye devam edersen rahatsız olursun. Sen de o noktadan sonra hayata dön.
                    Yıpranmak paslanmaktan iyidir.

Yorum

Kabuğuna çekildikçe daha çok içine kapanır,daha çok onu düşünme fırsatı bulur ve kendini üzersin..

Üzgün olduğunda aç yüksek sesli en sevdiğin hareketli bir parçayı,kendine gel.Ya da çık dışarı gez toz.Daha da duygusallaşmak yerine biraz çıtayı yükselt ki dengeye gelsin psikolojin..

Senin kimseyi istememenin ya da şimdiye kadar karşına çıkanlardan kimseyi sevememenin nedeni hala o kişiye karşı beslediğin umuttan kaynaklanıyor..İçinde bir şeyler kalmış,ona dair umutların tükenmemiş demek ki ya da açık bir kapı bırakmış olabilirsiniz bilemiyorum..

Yapacağın şey ya karşısına geçip açık açık konuşmak ya da yaşadığın bu olumsuz durumun içini kemirmesine izin vermek..
                      Umarım kendin için doğru olan ve sana iyi gelecek olan kararı verirsin..

Yorum

Kabuğuma çekiliyorum derken onu düşünüp acı çekmek değildi kastım..Kendime dönüp huzur bulmak istediğimi belirtmek istedim..Ayrılalı 1.5 ay oldu..Artık bir süre duygusal anlamda hiç bir şey düşünmek ve duymak istemiyorum kendime dönmekten kastım buydu..

Kısacası huzur bulmak için kendime dönüyorum Acı çektim ama artık huzur bulucam...Startı verdim bile

Mesela şimdi bir radyo dinliorum netten çok komik eğlenceli bi program..İsim vermek yanlışsa modlar siler sonra ama şimdi söyleyim siz de yararlanın çok hoş ve komik :lol:

Alem fm netten canlı yayını dinleyebilirsiniz
                        Modlar isim verdiğim için kızmazsınız umarım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MaLTtTt
                          Artık o kadar üzülmüyorum..İlk günkü kadar canım yanmıyor..Kabuğuma çekiliyorum derken onu düşünüp acı çekmek değildi kastım..Kendime dönüp huzur bulmak istediğimi belirtmek istedim..Ayrılalı 1.5 ay oldu..Artık bir süre duygusal anlamda hiç bir şey düşünmek ve duymak istemiyorum kendime dönmekten kastım buydu..

Kısacası huzur bulmak için kendime dönüyorum Acı çekmiyorum..

Mesela şimdi bir radyo dinliorum netten çok komik eğlenceli bi program..İsim vermek yanlışsa modlar siler sonra ama şimdi söyleyim siz de yararlanın çok hoş ve komik :lol:

Durumun acı çekme boyutunda olmadığına sevindim..Umarım aradığın ve istediğin huzura kavuşursun diyeyim o zaman

Yorum

Teşekkür ederim mavis..Umarım hayat hepimiz için çok güzel olurr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MaLTtTt
                              Kabuğuma çekiliyorum derken onu düşünüp acı çekmek değildi kastım..Kendime dönüp huzur bulmak istediğimi belirtmek istedim..Ayrılalı 1.5 ay oldu..Artık bir süre duygusal anlamda hiç bir şey düşünmek ve duymak istemiyorum kendime dönmekten kastım buydu..

Kısacası huzur bulmak için kendime dönüyorum Acı çektim ama artık huzur bulucam...Startı verdim bile

ben o dediğini geceleri dinliyorum,daha komik oluyor
                              Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

İşleniyor...
                              X