Duyuru

Collapse
No announcement yet.

annem ve babam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• annem ve babam

ben annem ve babamı çok takıyorum babamın ölmesinden anneminde yaşlanmasından korkuyorum.. ben öyle oldu ki her geçen gün benim kafama daha çok takılıyor.özelliklede her sabah her yeni bi güne başlarken
    aman çabucuk evlenip yuva kurmalı iş bulmalı gibi şeyler düşünüyorum
    ama ben ne eğlenecek ne de evlenecek bir insan bulabiliyorum ayrıca içimde de hala yeni yetme çocuğun hevesleri var
    yani nasıl diyim böle daha kızlarla gezmek tozmak eğlenmek dolaşmak falan
    onun için bazende evlenmek içimden gelmiyor
    ama düzgün tam istedğim gibi de bir kız bulsam bana evet dese evlenirim çünkü başda yazdığım gibi annemden babamdan ürperir oldum.

hadi evlen deseniz tam istedğim gibi birini hayatta bulamam bulsam da kimbilir peşinde kaç kişi olur öyle bi kızın.
    çok özel ve güzel birini istiyorum önceden çektğim aşk acılarını unutmak için hepsinin yerini doldurmak için ve evlendğim zamanda dışarda gözüm olmaması için istiyorum
    ama bırak öyle birini ben arkadaş bile bulamıyorum
    birde işe girmeye kalktım geçenlerde. ünv bitiridğim halde bomboş biriyim. adam büroda bana alternatifleri saydı bekçilik yaparmısın çicek sularmısın... ıvır zıvır işler. yok dedim. tutdu önüme bi makbuz koydu bu ne dedi borçlumu alacaklımı bende hiç bişi anlamadım makbuzdan (taka taka kafa kalmadı ki) attım kafadan tutmadı.
    sanki mahcup oldum ve kendimi çok kötü hissettim
    geri dönerken sıkıntı yaptım gastirit ağrılarım beni yolda yakaladı.
    annem orucu bozdurmaya çalıştı bozmadım
    ne dayanıklı adamsın diyo hep bana birde takma diyor

ama ben bütün bu saydıklarımı takmaktan ve sıkıntılarından hem sıyırdım hemde gastirt oldum hep de ağrılarla yaşıyorum gören diyor bu halin ne çok zayıflamışın.
    valla size birşey söyleyim mi bana öle geliyorki bi gün galiba gidecem sessiz sedasız :..(
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Metin senin açtığın konuları merakla okuyorum birbirimize çok benziyoruz başka birşey demek aklıma gelmiyor.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
      Metin senin açtığın konuları merakla okuyorum birbirimize çok benziyoruz başka birşey demek aklıma gelmiyor.
      tşkler.. zaten herkezde bi sıkıntı bi dert çoğu insanın da skıntı ve sorunları benzer veya aynı..
      ama ben acayip huzursuzsum
      bazende evlendiğim zaman hayatmın kısıtlanacağını düşünerek sanki istemiyorum annem evlilik lafı yapınca odadan kaçıyorum sizde de var mı böle şeyler.
      bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

Haklısın evlilik tamamen bir şans işi.

Annen babana Allah uzun ömür versin onlara yakında birşey olacakmış gibi düşünme lütfen ama hiç kimse baki değil bu dünyada bunu da unutma, herşey olacağına varır. Sana da birşey olmaz bekar olarak yaşarsın ne olacak.

Herşey gönlünce olsun.
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Eğer çok fazla boş vaktin var ve sürekli bir atalet durumu içerisindeysen bu tür düşüncelerden kurtulmak mümkün değil.Üniversite mezunu olarak yeni birçok alışkanlık edinebilirsin.Bende son sınıftayım,seni çok iyi anlıyorum ama aslında söylemek istediğimi Shaw özetlemiş: "Dertli olmanın sırrı, dertli olup olmadığımızı düşünecek kadar boş vakte sahip olmamızdır".İnan yoğun bir ugraş bu tür düşüncelerden kurtaracaktır seni. Eğer bahsettiğim senin için geçerli değilse uzman yardımı almak daha doğru,keza söylediklerin ciddi durumlar.
          http://www.kisiseldegisim.com/

Yorum

İşleniyor...
          X