Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaptıgınız komedilikler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yaptıgınız komedilikler

Forumda sürekli karamsar seyler görüyorum :23: .duygular bulaşıcıdır derler bu yüzden en komik anlarınızdan bırını paylasırsnız hem siz hatırlayarak gülümlemiş olursunuz hemde biz okuyarak gülümsemiş oluruz

Arkadaşlarla en son doğruluk mu cesaretlilik mi oynadıgımızda cesaretliliği secmiştim.yapıcam sey sakız alıp veresiye yazdırmaktı sakızı alıp bunun parasını sonra versem olur mu diyince karsımdaki kadının suratının hali hala gözumun önunde gülme krizine girmiştik
    Ne çok sustun böyle...

süpermiş...: ))

lm dur bende bişey yazim yaa
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: luthe View Post
      süpermiş...: ))

lm dur bende bişey yazim yaa
      fazla düşünme yaz gitsin
      Ne çok sustun böyle...

Yorum

Bir arkadaşım var ne zaman konuşsa çok sıkıcı bir konuyu çok heyecanlı anlatır. Bende bunu biliyorum ya, hazırlıklıyım.
        baktım bigün aynı şekilde anlatmaya başlıyor.Okulda bilmem ne olmuş, öğretmen bi öğrenciyi nereye göndermiş. yani dinliyorum bende böyle heyecanlı heyecanlı, sonra anlatımı bitti.Bende şakadan ee daha sonra.Diyince o bi tuhaf oldu..sonra tabi şaka yaptığımı filan söyledim gönlünü aldım..
        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Bir arkadaşım var ne zaman konuşsa çok sıkıcı bir konuyu çok heyecanlı anlatır. Bende bunu biliyorum ya, hazırlıklıyım.
          baktım bigün aynı şekilde anlatmaya başlıyor.Okulda bilmem ne olmuş, öğretmen bi öğrenciyi nereye göndermiş. yani dinliyorum bende böyle heyecanlı heyecanlı, sonra anlatımı bitti.Bende şakadan ee daha sonra.Diyince o bi tuhaf oldu..sonra tabi şaka yaptığımı filan söyledim gönlünü aldım..
          Arkadasının yerınde olmak ıstemezdim -.-
          ya da onun yerınde olsam zor kurtulurdum elımden
          Ne çok sustun böyle...

Yorum

o zaman

ben koyun peynirini seviyorum senide seviyorum, o zaman sen bir koyunsun diyen arkadasıma deli deyip gülmek
            Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LmH121 View Post
              Arkadasının yerınde olmak ıstemezdim -.-
              ya da onun yerınde olsam zor kurtulurdum elımden
              deme ya... yok yok kimse bana kıyamaz erken kurtulurdum eminimmm ama sana demezdim sen arkadaşım kadar sıkıcı olamassın hehee

Yorum

Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
                o zaman

ben koyun peynirini seviyorum senide seviyorum, o zaman sen bir koyunsun diyen arkadasıma deli deyip gülmek
                ben gülmezdim o arkdasımı katlederdım :P
                Ne çok sustun böyle...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LmH121 View Post
                  ben gülmezdim o arkdasımı katlederdım :P
                  ya bende öyle düşündüm de avukat kendisi hemen su ceza su kadar hapis falan deyince geri adım atıyorum aksam intikamımı alıcam ama , barca real macını izletmeyecem ona, o ceza yeter.
                  Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

deme ya... yok yok kimse bana kıyamaz erken kurtulurdum eminimmm ama sana demezdim sen arkadaşım kadar sıkıcı olamassın hehee
                    trip atmada bir numarayım erken kurtulamaz kımse elımden tesekkur ederım
                    Ne çok sustun böyle...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
                      ya bende öyle düşündüm de avukat kendisi hemen su ceza su kadar hapis falan deyince geri adım atıyorum aksam intikamımı alıcam ama , barca real macını izletmeyecem ona, o ceza yeter.
                      bence fazla bile
                      Ne çok sustun böyle...

Yorum

Geçenlerde ben hastanedeyim sandalyemde aracın beni almasını bekliyorum. Bi kadın ordan geldi, baktım bön bön, "e hadi kaksana bizim hastamız var. ne zaman sandalyeyi vericeksin." hastanenin sandalyesi sanmış garibim...Bende,"delimisiniz neee ne kalkması daha babam yıllardır bu sandalyeden beni kaldıramamış bide hiç tanımadığım biri mi kaldıracak...Ve bu sandalyede bana ait hastanenin değil" diyince...çok komik bir sahne olmuştu...kadın mahçup kalmıştı...Ama oh oldu onada

Yorum

buna ızleyıcı olarak şahit olsam yerlere yatardım.super cevap vermıssın
                          Ne çok sustun böyle...

Yorum

çok yaşıyorum buna benzer şeyler.

Yorum

hooop noluyo abi burada böyle?
                              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
                              X