Duyuru

Collapse
No announcement yet.

konuşmak lazım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• konuşmak lazım

bazen kendi çevremden akraba ve eş dost insanları ve adamları hiç sevmiyorum. kendilerinde böle bi ''ben'' havası var
    sanki yüksek dağları onlar yaratmış.
    gerek sosyal çevresi ve maddi durumu onlara bu havayı veriyor özelliklede ilgi görürlerse
    bende önceleri ilgi gören biriydim ama şimdilerde sığınıcak bi liman arıyorum
    ama ben son halimle böbürlenmeyi hiç sevmiyorum
    lakin onlar aman herkez beni tutsun beni sevsin konuşmalarıma ilgi gösterilsin ciddiye alınsın gibi tavır sergiliyorlar
    yeni yetme bi akrabam da bu tarz var(dı) facebookta listemden çıkardım
    niye mi boş gürültünden başka birşey değil
    facebookta aklına esip bi yazı yazıyor aman çok önemliymiş gibi milet oraya toplanıp alkış alıyor onla konuşuyor
    neyse yeni yetme bi kız olduğu için pekde önemsemiyorum
    ama bi akrabam var o daha da yakın ve erkek. beraber büyüdük. hiç belli etmeye çalışmasa da ukalalık kendini beğenmişlik tavırları çok. oda aynı öle facebookta bi yazı yazar 10 kişi 15 kişi beğenir ve konuşur
    kendisi bi kere gelipde benim yazımı beğenmez hep ben der.
    yani hep sanal için dedim. reelde de böle. bi fark yok
    gerekirse onu da listemden atacam ama atamıyorum adam yakın akrabam sayılır ama onun ilgi görmesi sevilmesi konuşulması benim midemi bulundırır ve bulandırıyo.
    ama sen benim listemde durup benle konuşmayacaksan ilgi göstermeyeceksen arayıp bi ''alo'' demeyeceksen ne işime yararsın bana olmasanda olur.
    böle konuştuğum zaman annem diyor sen herkezi kaybedeceksin
    ben niye herkezi kaybedim herkez beni kaybedecek
    ama ben en çok beni mahveden sorunlarımı sorumlu tutuyorum beni böle şeylere bile takılmama hep onlar sebeb oluyo
    sosyal çevresi olmayan adamın böle şeylere takılması da çok normal parası olamayan adamın.
    ama ben bide hep kendim gibi adamlarla olmayı seviyorum parası önemli değil
    alçakgönüllü kibirsiz şımarık büyümemiş vs.
    ama sen kadar böle adam arasanda bazıları en yakın akraban atamıyorsun adam değil diyemiyorsun
    ama yeri geldğinde onlar sana söylüyor
    şu sorunlarım var ya allah onları bildği yapsın
    geçen birisyle konuştum da bana bence sen fazla akıldan bu durumlara düşmüşsün dedi
    hem üzüldüm hem sevindim
    fazla akıllıydım belkide ama şimdi 2 cümle yi biraraya getirmem zaman alır oldu
    bunlar bende olanlar elbet sizdede vardır bu durumlar.
    sorunlar, böle akrabalar.
    siz olsanız ne düşünürdünüz.
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

burda sanki bir kıskanma duygusu var.
    Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

çevrendeki insanların sanada ilgi duymasını istiyor gibisin.
      Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

ayrıntılara fazla kafanı yoruyorsun bence.fazla takılmadan bildiğini yap derim
        Ne çok sustun böyle...

Yorum

bu sorunlar bende de var. özellikle akrabalarımdan uzak durmaya çalışıyorum. bunu istemiyorum ama kendiliğinden oluyor. misafirliğe gidiyoruz. baya kalabalık oluyo genelde. geçen de iftara gittik. benimde aralarında bulunduğum bi topluluk oluyo. hepsi benden büyük. sürekli konuşuyorlar. ama ağzımı açıp bi laf edemiyorum. etsem bile sanki bana işkence ediyolarmış gibi oluyo. bu yüzden onları suçluyorum hep. ama düşündüğümde asıl sorun bizdeymiş gibi geliyor. öyle zaten. konuyu açan arkadaş sorun bizde. bizim durumumuz kedi uzanamadığı eti pislermiş hesabı

Yorum

İşleniyor...
          X