Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Power Blance

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Power Blance

Power_Blance__4e161bf903b24.jpg

Power Blance bu üründen kullanan deneyen arkadaşlar var mı? Sizce bahsedildiği gibi işe yarıyor mu?

Bilekliğin içerisindeki Hologram sayesinde vücudunuzun enerji akışını düzenleyerek vücudunuzun denge, güç ve esneklik kazanmasına yardımcı olmaktadır. Dünya da birçok spor dalında ve günlük yaşamda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle denge, güç ve esneklik gerektiren bütün spor branşlarında, fiziki efor gerektiren iş kollarında insanlar U – Balance kullanmaktadır.
    Peki bu Hologram içerisinde ki mucize şey nedir?
    Hologramlar negatif iyon yüklüdür. Negatif iyon doğada var olan bir elementtir. Yapılan araştırmalar, insanların yeteri kadar sağlıklı ve vücutlarındaki atıl olan enerjiyi maksimum seviyede kullanmaları ve daha temiz hava solumaları için negatif iyona ihtiyaç duyduğunu ortaya çıkarmıştır.
    Artan hava kirliliği ve elektromanyetik cihazların yaydığı zararlı ışın ve sinyaller yüzünden negatif iyonlar büyük şehirlerde yeteri kadar bulunmamaktadır.
    Doğadaki negatif iyon yoğunluğuna baktığımızda:
    Bu bileklik, gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vücut esnekliğinizi yorulmadan maksimum seviyede kullanmanıza yardımcı olacak ve elektronik cihazların yaydığı zararlı ışın ve sinyallerden sizi uzak tutmaya çalışırken, erken kalkmanıza da yardımcı olacaktır.

U-balance ürünleri, vücudunuzun biyoelektrik alanının yaklaşık 2-3 cm uzaklıktaki her yerinden hemen etkisini göstermeye başlayacaktır..Dolayısıyla etkili olması için direkt olarak cildinizle temas etmesi gerekmez. Ancak, eller ve ayaklar gibi vücudunuzun kilit enerji merkezlerine yakın tutulduğunda etkiler daha yaygın olabilir.
    U-balance bileklikleri, içerdiği yüksek fonksiyon ve performans enerjisini açığa çıkartarak vücudu en doğru frekansa ayarlamaya çalışmaktadır.
    Bilekliğin sağlayabileceği faydalar:

• Denge ve kuvvet artışı yardımcı olabilir • Geliştirilmiş esneklik ve hareket sağlanmasına yardımcı olabilir • Daha iyi odaklanma ve uyanıklık sağlanmasına yardım olabilir • Stres ve gerginlik azalmasında etkili olabilir • Daha hızlı iyileşme süresi sağlayabilir • Jet lag ve hareket kabiliyetini azaltan hastalıklarda ciddi olumlu katkılarda bulunabilir

U-balance hologramları mıknatıs değildir , ne de herhangi bir şekilde manyetiktir. U-balance vücutta doğal olarak meydana gelen biyoelektrik alanı düzenleyip olması gereken dengesine gelmesine yardımcı olabilir..

Basit testlerle denge, kuvvet, esneklik ve eklem hareket açıklığı üzerindeki olumlu etkiler anında doğrulanabilir.U-balance bilekliklerde kullanılan malzeme % 100 silikondur.

U-balance NE KADAR DAYANIR ?Hologramlarımız tükenmemek üzerine üretilmiştir, ancak ürünün ömrü, kullanım tarzı ve kullanım süresine bağlıdır. SADECE SPORCULAR İÇİN Mİ YARARLI ?Hayır, U-balanceSporcuların performansını arttırmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen farklı yaşam tarzı olan kişilerce de tanınmıştır. Dengenizi ve esnekliğinizi arttırmanın yollarını mı arıyorsunuz yada gücünüzü veya enerjinizi tazelemek mi istiyorsunuz o zaman U-balance size yardımcı olabilir. SUYA SOKULABİLİR Mİ ?Evet, U-balance su içerisinde de çalışmaktadır, ürünler elle yıkanabilir ve açık havada kurutulabilir. 24 SAAT BOYUNCA KULLANABİLİR MİYİM ?Evet, ama herkes için bu durum farklıdır.Bazıları 24 saat boyunca kullanmayı, diğerleri ise sadece günlü faaliyetleri esnasında kullanmayı tercih
    etmektedirler. ÜRÜNÜN TENİME TEMAS ETMESİ GEREKLİ MİDİR ?Hayır, ürünün teninize temas etmesi gerekli değildir, ama bedenin enerji alanı içerisinde olması gerekmektedir.Kişiden kişiye değişmesine rağmen, aslında deriden itibaren 5 cm'i kapsamaktadır. Sağlayabileceği Faydaların Bazıları:* Artan denge ve güç
    * Zenginleşen esneklik ve hareket
    * Daha iyi odaklanma ve tetiklik
    * Stres ve gerilimin azalması
    * Daha hızlı iyileşme
    * Uçak yolculuğu sonrası sersemliğin ve taşıt tutmasının azalması

Orjinal yazı sahibi: ayşeglk
    marjinal bir insan olarak elbette kullanıyorum 39 tl werdim ama sadece aksesuar olarak kullanabiliyorum ( tek etkisi bu )
    Bende diyorum bu enerjiklik nerden geliyor, power blance'tan kaynaklanıyor demek

Yorum

Gerçekten işe yarayan bişi olsa tasmasını yapsalar dahi yok satar
      Bana bu tarz şeyler biraz tiyatro geliyo ne yalan söyliyim insanların duygularını sömürerek para kazanmakta pek bi ustayız
      "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: desperado54 View Post
        Gerçekten işe yarayan bişi olsa tasmasını yapsalar dahi yok satar
        Bana bu tarz şeyler biraz tiyatro geliyo ne yalan söyliyim insanların duygularını sömürerek para kazanmakta pek bi ustayız
        Boyuna takılan daha kapsamlı olanları var ama Türkiyede satılmıyor bildiğim kadarıyla, bilimsel olarak faydalı olduğu kanıtlanmışsa bizlere diyecek söz kalmıyor, bilimin üstüne söylediğimiz sözler değersiz kalır.

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
        allahtan saf degilim kimse kafamı karıstırıp paramı alamıyor.
        Alanlar veya almayı düşünenler saf mı oluyor, pek güzel bir söz olmadı.
        İnsan zeki akıllı olduğunu düşünür ama gün gelir farklı yerlerden büyük kazıklar yiyebilir. Bu o kişinin saf olduğu anlamına gelmiyor. Hayat yaşanınca öğreniliyor.

Yorum

sorun şu, bu tur seylerin bilimsel olduguna inandırıyorlar insanları, çunku insanların cogu bilgisiz ve saf.
          Hemen böyle bir yargıya varman çok yanlış. Eminim bilgisayarla tanışmadan öncede hadi be ordan demişsindir. Emin olmadığın konularda kesin yargılarda bulunma. Belli ki kullanmamışsın hiç. Bende kullanmadım ama böyle düz mantık ilerlemiyorum.

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
          Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
          birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
          Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

bana da hiç mantıklı gelmiyor.. bir arkadaşım tonla para dökmüş almış işe yarıyor kendimi şöyle hissediyorum böyle yapıyor falan diyor.. ama bana hikaye gibi geliyor.. insanlardan para koparmanın bir diğer yolu.

Yorum

Bende tabiki körü körüne illaki %100 faydalı olduğunu savunmuyorum. Sorguluyorum ve kullananların yorumlarını merak ettiğim için soruyorum. Şöyle bir benzetme yaparsak insan toprakta çıplak ayakla yürümesi faydalı, negatif enerjisi toprağa geçiyor rahatlıyor. Buda ona benzer bir durum mu? İnsan toprağa bastığında ne kadar rahatladını hisseder bir miktar buda öyle bişey mi?

Yorum

sen de safsın
                Teşekkür ederim çok kibarsın.

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Acaba bundan 5-10tane birden taksak etkisi 10kat dahamı fazla olur

Yorum

İşleniyor...
                  X