Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir soru...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

şu asal sayıyı asal çarpanlarına ayırmadan birisi sustursun isterseniz..modlar,gereksiz yorumlar yapıyor,gereği yapılsın...

Yorum

tükenmez sen de boşuna yazma engelli listemdesin,okuyamıyorum ister istemez..

Yorum

kim ünlü ya, yoksa sen ilgi çekmek için mi yapıyorsun bunu yazmak o kadar da zor olmamalı
        Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
          o zaman işlemin iki sonucu var demek.

cevap ya ajdar ya bulent ersoy.

baslıgı acan kisiye yardımcı olmak için once unluyu bulmamız lazım. bu yardımseverligimiz çok guzel arkadaslar.
          ikisinin karşımı bir ünlü olmasın
          Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
            kim ünlü ya, yoksa sen ilgi çekmek için mi yapıyorsun bunu yazmak o kadar da zor olmamalı

he çok meraklıyım ilgi çekmeye arkadaşım=)

çünkü ünlüyü yazarsam ünlü hakkında farklı farklı yorumlar gelcek,konu yine sapacak boşwer,yardımcı da olmayın istemiyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pesimistik View Post
              he çok meraklıyım ilgi çekmeye arkadaşım=)

çünkü ünlüyü yazarsam ünlü hakkında farklı farklı yorumlar gelcek,konu yine sapacak boşwer,yardımcı da olmayın istemiyorum..
              belki tanıyan birisi vardır içimizde, olur olur belli olmaz, sen kim oldugunu söylemezsen tabi konu bu şekilde sapar, kimseyi suçlama.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: amanda
                kim gibi mesela? arto?
                bence daha huyu daha yumusak birisi,

Yorum

adamcağzın konu perişan olmuş..
                  "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Konu dağılmış.

Yorum

İşleniyor...
                    X