Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SİZCE KADINLAR MI ERKEKLER Mİ DAHA STRESLİ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• SİZCE KADINLAR MI ERKEKLER Mİ DAHA STRESLİ?

SİZCE KADINLAR MI ERKEKLER Mİ DAHA STRESLİ?
    0
    a:2:{i:103;a:5:{s:12:"polloptionid";i:103;s:6:"nodeid";s:6:"521953";s:5:"title";s:8:"KADINLAR";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:104;a:5:{s:12:"polloptionid";i:104;s:6:"nodeid";s:6:"521953";s:5:"title";s:8:"ERKEKLER";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    İYİ Kİ VARSINIZ

OzgeBayram

daha ayrıntıcı olanlar genelde kadınlar. ayrıntıcı olmak daha çok şeyden rajatsız olmak demek. bir şeylerle ince ince uğraşmak = stres...ama çok ayrıntıcı erkekler de tanıyorum haliyle haklarını vermek lazım ama genelde gamsızlar... haliyle kadınlar strese daha yakınlar...
    hayat bir oyun...

Yorum

bence böyle bir genelleme olamaz

Yorum

Bunu kadın, erkek diye ayırmak bu zamanda yalnış olur diye düşünüyorum...Artık insanların hepsi sitresli..Benim 10 yaşındaki oğlum bile stresli olduğunu düşünüyor...Varın gerisini siz düşünün..

Yorum

Ne yazik ki boyle bir genelleme var. Cunku bayanlar strese daha yatkin. Elbette herkeste stres olabiliyor, yeni dogmus bebekte bile, ama kadinlar ustlendikleri gorevler nedeniyle strese daha yatkin, strese dayali hastaliklardan daha cok etkileniyorlar.

Yorum

böyle bir genelleme olabilir. ama bu herkesin böyle olduğu anlamına gelmez. üstüne alınan alınır.....biz alınmasak da olur
            hayat bir aynadır;nasıl bakarsan öyle görürsün

Yorum

Kadınlar daha stresli Ev hanımı olmak zor Depresyona daha yatkınlar Cinsel farklılıklar onlar için hem sosyal hem de fiziksel anlamda dez avantaj Menopoz büyük dert Kapkaça daha çok uğruyorlar

Haklarını ödemek zor

Yorum

Bence Ev Hanımı olmak zor değil o kadar rahatlarki ama çalışan bayanlar öyle değil onlar hem işkadını hemde ev kadını olmak zorundalar. Böyle oluncada tabii ki çalışan kadınlar daha sinirli asabi oluyorlar ince düşünüyorlar.

Yorum

İşleniyor...
                X