Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pedofili miyim neyim ben? Nedir bu hastalığım nedir ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Pedofili miyim neyim ben? Nedir bu hastalığım nedir ?

Başta dikkat dağınıklığı problemim var ama sanırsam bütün olay burda değil

Diyelim yolda giderken 8-9 yaşında bi kız görüyorum istemeden onla cinsel bi hayal kuruyorum ve bu beni fena şekilde hoşlandırıyor zevk açısından. Bakın olaya bakın bi de ya hayal kurarken kızın bu durumdan daha zevk alması beni daha da çıldırtıyor. Anlamıyorum yaşım daha 17. Yakışıklı, düzgün bir çocuğum daha bitmedi;

Yolda giderken gene hoş bi bayan görüyorum ve direk dikkatiğim dağılıyo saçma sapan endişeler kaplıyo aklımda oluşan endişeler şunlar ( kızı gördükten sonra ) '' inanılmaz güzel bana mı öyle geliyo , kahretsin şu kıza sahip olan var şu kıza dokunan var en çirkin sevgilisi var ama dokunabiliyo sevebiliyor aşık olabiliorlar birbirlerine, herşeyi yapabiliyorlar , ama ben ben bu kızlara sahip olamıyorum ''işte bu düşünceler hep deliriyorum her görüşümde harbi deliriyorum bi titreme geliyo gidip duvara vuruyorum kendime tokat atıyorum ağlamak üzere oluyorum

İş yerinde mesai yapıyorum gene taş gibi bi hatun geliyo bu hatuna sahip olamadığım için gözümden yaş geliyo. Şimdi diyeceksiniz ki güzel bi kıza sahip ol geçer ne bileyim çok hoş kızlarla birlikte oldum ama ne bileyim zaten bu anksiyete yüzünden hiç birşeyden zevk alamıyorum yaşadığım ilişkiler de bi değişik geçti. Ya da ben küçük gördüm. Bilemiyorum bilemiyorum.

not:son paragraf çok önemli sorun sadece pedofili olmak değil,takıntılar.

Yorum

acil doktora git kardeşim, sapıkca seyler yazdıgının farkındasındır umarım, hiç bir şekilde ihmal etme sabah ilk işin doktora gitmek olsun
      Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
        acil doktora git kardeşim, sapıkca seyler yazdıgının farkındasındır umarım, hiç bir şekilde ihmal etme sabah ilk işin doktora gitmek olsun
        ne bileyim sanki ağır bir cevap gibi oldu bu doktora gitmemi acilen önermeniz. evet kusura bakmayın kaba ve sapıkça oldu ama bu şekilde anlatabilirdim durumumu. bende şaşırıyorum ama boşvermeye çalışıyorum çünkü eminim ki tabi herkes de iyi bilir özünde iyi bir gencim .. ama bunlardan bu ara korkmaya başladım.

Yorum

x1980 demiş. Konu kilitli.

Yorum

İşleniyor...
          X