Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizde de halsizlik oluyor mu?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sizde de halsizlik oluyor mu?

Arkadaşlar ilaç kullanıyor olun veya olmayın,sizde de sık sık halsizlik oluyor mu gün içinde?Ben herhangi bir ilaç kullanmıyorum ama yine de sık sık halsiz hissediyorum,merak ettim sizlerde de oluyor mu?İlaçların yan etkisiyle yada moral bozukuluğu yada stresten güçsüz halsiz hissettiğiniz oluyor mu?Bazen yan odaya geçmek bile ölüm gibi geliyor yahu o kadar halsiz hissettiğim zamanlar oluyor gün içinde
    "Every man dies - Not every man really lives"

ilaçlı yada ilaçsız gün içinde halsizlik yaşadığım zamanlar oluyor ama şunu diyebilirim stresli olduğum günlerde halsizlik durumu çok daha fazla oluyor yada biz öyle hissediyoruz sorunun önemli bişey değilmiş hergün bir avuç fındık iyi gelir yada snickers ye etkili olur

Yorum

2 haftadır aşırı derece halsizlik var bendede.. sanki üstümden kamyon geçmiş....

normaldede olurdu zaman zaman bu kadar uzun sürmezdi hiç.. ://

ilk başlarda ilaçlarımı bıraktım ondan oldu die düşünüyodum ama, şimdi tiriot rahatsızlığımdan kaynaklandığını biliyorum...
      TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

geçmiş olsun nil hanım..ben de durumdan kıllanıp detaylı bi chck up dan geçtim ama bişey çıkmadı heralde psikolojik,zaten sormamdaki amaç da oydu ya..

Yorum

tşkr... psikolojik olarakta çok oluyo... özellikle panik atak krizlerinden soraki gün dayak yemiş gibi oluyorum.. (= dier arkadaşların dediği gibi stresinde payı çok büyük
          TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

demek bizim kas sistemini de mi etkiliyor nedir sorunlarımız anlamadım ki bende,vitamine abana abana başka yerlerden pörtlicek artık bünye..

Yorum

4 yıldır psikoz hastasıyım 1 yıldır ilaç kullanıyorum 1 yıldır bendede aşırı dercede halsizlik ve yorgunluk var öyleki kolumu kaldırcacak halimyok ben ilaçlardan kaynaklandığını düşünüyorum ilaç değişikliği yapınca geçeceği kanaatindeyim.

Yorum

vitanim kullanmaı düşünsen iyi olur arkadasım.
                Orjinal yazı sahibi: desperado54 View Post
                Arkadaşlar ilaç kullanıyor olun veya olmayın,sizde de sık sık halsizlik oluyor mu gün içinde?Ben herhangi bir ilaç kullanmıyorum ama yine de sık sık halsiz hissediyorum,merak ettim sizlerde de oluyor mu?İlaçların yan etkisiyle yada moral bozukuluğu yada stresten güçsüz halsiz hissettiğiniz oluyor mu?Bazen yan odaya geçmek bile ölüm gibi geliyor yahu o kadar halsiz hissettiğim zamanlar oluyor gün içinde
                Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

ruh halınden dolayı oyle hıssedıyorsun..once psikolojını duzelt sonra halsızlıgınde geçer..

Yorum

İşleniyor...
                  X