Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bana bir iyilik yapar misiniz? pls!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bana bir iyilik yapar misiniz? pls!!

Sadece bu yaziyi okuyanlarin simdiden yorumlarini gorur gibiyim...Baska derdin mi yok diyecekler..
    Cevap evt varrr, ama onlari dusunmek istemiyorum suan...

asil konuya geleyim..
    Benim icin bir iyilik yapar misiniz?: )
    Lutfen su alp beni arasin..Yoksa gercekten insanlara iyi davranmaktan vazgececegim, dusene bir de ben tekmeye atmaya baslayacagim...Ben ona cok iyi davrandim, uzulurken yaninda keyiflendirmeye calistim,karsiliginda beni sorumsuzca uzmesi dogru degil..
    Beni arayacagina, benden ozur dileyecegine inaniyorum..
    lutfen bi dua eder misiniz benden ozur dilemesi icin..

*Hayat artik guzel seylerle sasirt beni....

su alp kim
    "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Alp benim gercekten iyi biri oldugunu dusunup, hayatiyla ilgili yanlislar yaptigni dusunup, ona elimden geldigince yardimci oldugum ve bu sure icerisinde arkdasken istmden bir seyler hissetmeye baslayip vicdan azabi cekmeme sebebp olan ve kiz arkdsi olan biri..ve ben bu hislerden kurtulmak icin onla bunu paylastim facebookta ve kiz arkadasi bunu gorunce kiyameti kopardi..ama ben kotu birsey yapmadim ki..alp de biliyor bunu..bunun uzerine gecenin 11inde bu 2si beni arayip 'bir daha gorusmeyelim,kiz arkadasim istemiyor' dedi cok sert,kirici bir sekilde..: (
      ben bunu hak edecek bir sey yapmadim ki: ( kardesim gibi gordugum biri, kiz arkdasi 2 ay tatildeyken alp uzgundu cok ve ben ona yardimci olmaya calistim sadece, is bile ayarlamistik ona arkdasimla..sonra kiza benle gorusmeycegine dair soz verince benle hic konusmadi..konusmamasini anliyorum da sadece guzel bir sekilde ifade edemezmiydi, en azindan arkdasligimiz bunu hakediyor: (

Yorum

Şahsi başlıklar açmıyoruz.

Yorum

İşleniyor...
        X