Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dayanamıyorum artıkkkkkkkkkkkkk........!!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

öyle neyapsalar kar görüyorlar demekki...bukadar kendini beğenmiş bir millet daha olamaz...nostradamusun kehanetlerine göre sıra mısırdaymış...tabi bu kehanet...kehanetlere inanmam ama zaten bütün dünya büyük bi savaşa sürüklenmiyomu..nasıl bi vicdan var nasıl bi mide var...insan değiller sanki...sanki hiç ölmicekler...
    inançlarından kaynaklanıyo birazdainançları onlara dünyanın yahudiler için yaratıldığını öğretiyo..diğerlerinin ölümü hakettiğini öngörüyor inançları yoksa hiçbir insan yapamaz bukadarını

Yorum

maviyesil güzel linkler paylaşmışsın ikisini de okudum ayrıntılıca..

Tek diyebileceğim İsrail kesinlikle kendi sonunu hazırlıyor ve bu son pek uzak değil..
      GüzelBakanGüzlGörürGüzlGörenGüzl Düşünür

Yorum

İsrail mescidi aksayı ele geçirmek için yılladır filistini vuruor...küçük küçük sinsi sinsi ele geçiriyor...yahudiler çok akıllılar ayrıca pek duygusal düşünmeyen insanlar, ondan dolayıda güçlü oluyorlar öle bir plan yapıolar ki emellerine geçte olsa ulaşıyorlar...

Ama ne olursa olsun Mescidi aksayı ele geçiremeyecek çünkü Allah nurunu tamamlıcak ve İslam dinine zarar verenin cezasını vericek...

O minik bebeklerin, o şehitlerin kanları ve anaların gözyaşları yerde kalmıcak Allah'ın izniyle...

Buda tüm müslümanların samimi ve içten yaptıkları dualarıyla gerçekleşicek, öyleki adeta Allah'a yalvararak dua etmeliyiz tüm kalbimizle tüm acizliğimizle...

Allah yokmu benden isteyen dediğinde bizi görsün duysunki verebilsin istediğimizi...

Ya Rabbim nolur filistinlilere yardım et, onların rahata ermeleri için bişileri vesile kıl...
        Allah'ım nolur senin dinini korumamız için bizlere yardım et kardeşlerimizi, müslümanları yalnız bırakmamamız için bize bir yol göster...

nolur yahudileri Kahhar isminle kahret...

Amin

Yorum

adamların amaçları islamiyeti yok etmek ve güzel toprakları ele geçirmek güneydoğuda bunlara dahil gerekirse israili haritadan kaldırmak lazım çünkü bu adamlar haddini aştı artık.iranı bile vurmayı düşünüyorlar artık adamlar iranı vurmaları türkiyenin işine gelmez çünkü ya israil ortadogu devi olucak yada türkiye yani israili yok etmek lazım.bunuda kimse yapamaz bu dünya düzenınde avrupa amerika ve israil bunlar bir bütün

Yorum

islamiyette iki çeşit dua vardır:

1-Kavli Dua: Durumumuzu Allah'a açıp sadece O'ndan dilemek ve O'ndan yardım istemek

2-Fiili Dua:Kavli Dua'yı yaptıktan sonra fiilen harekete geçmek ve amacımız için her şeyi yapmak (müspet manada her şeyi diyorum yoksa Machiavellist bir yaklaşımım yok)

Bu iki duadan sonra Allah'ın yadımını beklemeliyiz yoksa sonuç almamız imkansız..

Arap alemine çok kızıyorum bizim kadar sahip çıkmıyorlar Filistinlilere!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
              öyle neyapsalar kar görüyorlar demekki...bukadar kendini beğenmiş bir millet daha olamaz...nostradamusun kehanetlerine göre sıra mısırdaymış...tabi bu kehanet...kehanetlere inanmam ama zaten bütün dünya büyük bi savaşa sürüklenmiyomu..nasıl bi vicdan var nasıl bi mide var...insan değiller sanki...sanki hiç ölmicekler...
              inançlarından kaynaklanıyo birazdainançları onlara dünyanın yahudiler için yaratıldığını öğretiyo..diğerlerinin ölümü hakettiğini öngörüyor inançları yoksa hiçbir insan yapamaz bukadarını

gockhe olan ne biliyormusun türkiye ortadoğu devi oldu amaç türkiyeyi karıştırmak şu an.ortadoguya hakim olmamız onların işine gelmıyor çünkü.bizi içten karıştırmaya bakıyorlar.onlar zaten biliyor kimsenın israile vuramayacagını israil bunu bılıyor amaç türkiye..her yönden biiz sıkıştırıyorlar teror orgutunden tut iş adamlarına kadar medyasına kadar türkiyenin tek yürek olması çetelerin çökertilmesi işlerine gelmıyor eğer türkiye ellerinden giderse onlar anca oyle bıtıcek bunu bılıyorlar onları filistin değil türkiye kaybetmelerı bıtırıcek.ben boyle dusunuyrm saygılar

Yorum

http://www.kimseyokmu.org.tr/

kavli duayı her vicdanlı müslüman ve her insanlığını kaybetmemiş insan yapıyordur tahminimce fiili dua için böyle bir link vermek istedim

NOT: Bu yazıyı yazan şahsın bu site ile hiçbir bağı yoktur

Yorum

Bu tip dolandırıcı kurumların linkini vermeyelim, insanların duygularını çıkarlarına alet edenlere yardım etmeyelim..

Yorum

Koltuklarımıza kurulup, televizyonlarımızdan her gün insanların katledilmesini izlemek ve garip bir hüzne kapılarak "elimizden bir şey gelmiyor" yalanın arkasına sığınmak,bir sahtekarlık ve onursuzluktur!!!

israil ve amerikan mallarını kullanmayalım filistinlilere bir kurşunda biz sıkmayalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: firedance
                      Bu tip dolandırıcı kurumların linkini vermeyelim, insanların duygularını çıkarlarına alet edenlere yardım etmeyelim..
                      ne biliyorsun dolandırıcı olduklarını sende bu lafınla yoksula fukaraya gidecek yardımların önünü kesiyorsun vebalide sorulur bilmeden anlamadan kesin yargılarda bulunma :twisted:

Yorum

Re: dayanamıyorum artıkkkkkkkkkkkkk........!!!!

Orjinal yazı sahibi: okb.takinti
                        filistinde şimdide hastaneler bombalanıyor...buna dur diyecek yokmu yaa.... :!: :cry: :cry: :cry:
                        Heryerde çok güçlü lobileri var.. Ekonomik ve teknolojik anlamda aşırı gelişmiş bir topluluk. Birbirlerine aşırı bağlı bir millet. Aralarında bir tane fakir görmedim. (Biz müslümanlar olarak şunların yarısı kadar olamadık malesef..)Buraya kadar herşey güzel.. ama ne yazıkki tüm bu pozitif özelliklerini siyonizm uğruna harcıyorlar... Aralarından bir kaç deha çıktı ve siyonizmi, siyasi siyonizme dönüştürmek için ilk adımı attı. Başarılı da oldu.. Siyasi siyonizm destekli yaptıkları bu katliamların faturasını masum insanlar ödüyor..

Filistine dur diyebilmek için (ülkemiz adına) teorik olarak ;

İktidar makamında olanlar sorumluluğunun gereğini yapmalıdır.Öncelikle Büyükleçi geri çekilmeli;aramızdaki stratejil anlaşma iptal edilmeli,hemen derhal;Konya Ovasındaki İsrail askeri eğitimlerine son verilmeli;BM acilen harekete geçirilmeli;İslam Konferansı Örgütü (ki başkanı Türktür) acilen harekete geçirilmeli;D-8 'ler derhal harekete geçirilmeli;Türk Ordusuna üst düzey teyakkuz emri verilmeli;Gazze yaralılarının Türkiye'de tedavi edilmesi sağlanmalı;insanî yardıma ağırlık verilmelidir..Hemen derhal!!! İktidar artık tribünlere oynamayı ve ağıt yakmayı bırakmalı;İŞ YAPMALIDIR..

''HER MÜSLÜMAN BİR KOVA SU DÖKSE İSRAİL'İ SEL ALIR''
                        Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

Re: dayanamıyorum artıkkkkkkkkkkkkk........!!!!

Orjinal yazı sahibi: sonkartal
                          Orjinal yazı sahibi: okb.takinti
                          filistinde şimdide hastaneler bombalanıyor...buna dur diyecek yokmu yaa.... :!: :cry: :cry: :cry:
                          Heryerde çok güçlü lobileri var.. Ekonomik ve teknolojik anlamda aşırı gelişmiş bir topluluk. Birbirlerine aşırı bağlı bir millet. Aralarında bir tane fakir görmedim. (Biz müslümanlar olarak şunların yarısı kadar olamadık malesef..)Buraya kadar herşey güzel.. ama ne yazıkki tüm bu pozitif özelliklerini siyonizm uğruna harcıyorlar... Aralarından bir kaç deha çıktı ve siyonizmi, siyasi siyonizme dönüştürmek için ilk adımı attı. Başarılı da oldu.. Siyasi siyonizm destekli yaptıkları bu katliamların faturasını masum insanlar ödüyor..

Filistine dur diyebilmek için (ülkemiz adına) teorik olarak ;

İktidar makamında olanlar sorumluluğunun gereğini yapmalıdır.Öncelikle Büyükleçi geri çekilmeli;aramızdaki stratejil anlaşma iptal edilmeli,hemen derhal;Konya Ovasındaki İsrail askeri eğitimlerine son verilmeli;BM acilen harekete geçirilmeli;İslam Konferansı Örgütü (ki başkanı Türktür) acilen harekete geçirilmeli;D-8 'ler derhal harekete geçirilmeli;Türk Ordusuna üst düzey teyakkuz emri verilmeli;Gazze yaralılarının Türkiye'de tedavi edilmesi sağlanmalı;insanî yardıma ağırlık verilmelidir..Hemen derhal!!! İktidar artık tribünlere oynamayı ve ağıt yakmayı bırakmalı;İŞ YAPMALIDIR..

''HER MÜSLÜMAN BİR KOVA SU DÖKSE İSRAİL'İ SEL ALIR''

evet haklısınız...ne zaman uyanacağız acaba?offfff.... :cry:

Yorum

Sadece öle seyrediyoruz okb.takinti...

Yorum

İşleniyor...
                            X