Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kadınlarla geçinemiyorum...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kadınlarla geçinemiyorum...

merhaba .. ben 28 yaşında beden eğitimi öğretmeniyim.. manisada çalışıyorum, istediğim kızla birlikte olabilmeme rağmen hiçbir bayanla gecinemiyorum, sorunun kendimde olduğunu cok düşündüm özeleştirimi yaptım ama bunun kadınlarda genetik bir bozukluk olduğunu anladım, her kadın durduk yere kavga cıkaracak durduk yere küsecek günlerce aramamayı marifet sayacak ben arıcam o açmıcak bundan mutlu olacak gibi ucuz yollarla egolarını tatmin ederek geçici mutluluklardan vazgecemiyorlar kimseye uf demeye gelmiyor. Yani işin özüiki kişi kavga ettiğinde bir gönül alma vardı şimdi ise herkes birbirine canın cehenneme diyor, artık herkesin kendisi değerli herkes eşitlik özgürlük diye diye yeni nesili bayanlar oluşturdu madem bu yeni nesilin bayanları daha iyi boşanma oranları %86 ya cıktı. Yani karşılıklı sevgi saygı kalmadı. Allah erkeklere acısın .. biz erkekler nasıl kadının aldatılmak ve dayak konusunun kadına en büyük acı veren şeyi kabullendik ama kadınlar sahip çıkılmak, canı gibi sevilmek gibi çok güzel duygular varken benim dediğim olsun hep kendi düşünceleri ön plana cıksın durumunu sectiler..
    kendimle kavga etmekten kimseye fırsat kalmadı...

Re: Kadınlarla geçinemiyorum...

Orjinal yazı sahibi: orhan_45
    merhaba .. ben 28 yaşında beden eğitimi öğretmeniyim.. manisada çalışıyorum, istediğim kızla birlikte olabilmeme rağmen hiçbir bayanla gecinemiyorum, sorunun kendimde olduğunu cok düşündüm özeleştirimi yaptım ama bunun kadınlarda genetik bir bozukluk olduğunu anladım, her kadın durduk yere kavga cıkaracak durduk yere küsecek günlerce aramamayı marifet sayacak ben arıcam o açmıcak bundan mutlu olacak gibi ucuz yollarla egolarını tatmin ederek geçici mutluluklardan vazgecemiyorlar kimseye uf demeye gelmiyor. Yani işin özüiki kişi kavga ettiğinde bir gönül alma vardı şimdi ise herkes birbirine canın cehenneme diyor, artık herkesin kendisi değerli herkes eşitlik özgürlük diye diye yeni nesili bayanlar oluşturdu madem bu yeni nesilin bayanları daha iyi boşanma oranları %86 ya cıktı. Yani karşılıklı sevgi saygı kalmadı. Allah erkeklere acısın .. biz erkekler nasıl kadının aldatılmak ve dayak konusunun kadına en büyük acı veren şeyi kabullendik ama kadınlar sahip çıkılmak, canı gibi sevilmek gibi çok güzel duygular varken benim dediğim olsun hep kendi düşünceleri ön plana cıksın durumunu sectiler..

bence dogru insan seciminden kaynaklaniyor diye dusunuyorum ben...yada senin de bu konuda eksi yonlerın olabılır bence...

Yorum

birincisi yeni insalrla tanışmak oakadar kolay değil ve ilk başlarda herkes kendini iyi gösteriyo zaten kim kötü tarflarını gösterirki...eksik yönler derken neleri kastediyosun

Yorum

[quote="orhan_45"]birincisi yeni insalrla tanışmak oakadar kolay değil ve ilk başlarda herkes kendini iyi gösteriyo zaten kim kötü tarflarını gösterirki...eksik yönler derken neleri kastediyosun[/quot

mesela insanların hal ve hareketlerınden anlayabilirsin demek istedim...eksik yonler derkende sende yani bu konuda sende de bi takım sorunlar olabilir ornegin bayanlara karsi guvensizlık gibi...bu da cok normal sadece bayan degil insanlara karsi cogu zaman hepimize olmuştur bu tarz sorunlar ama dedigim gibi bunu anlayabilirsin ben anlayabiliyorum... yada sana hitap eden sana hitap eden derken nelerden hoşlandıgın,hangi hareketler,davranişlar,kişilikler gibi....zaten bi insan kotu niyeti varsa kendini belli eder ama iyi insan da su devirde pek kalmadi sanırım

Yorum

hayat ne zor ya sevip sevilmek varken geleceğini güzel güzel düşünüp kurmak varken insalr biribirlerini yemekten ne cok zevk alıyolar anlamıyom cıldırcam yakında

Yorum

kadın erkeğine göre şekil alır. iyi yönete bilen istediği sonuçlarıda alır.unutmaki kadın duygusal davranır ve düşünür her ne kadar mantıkla hareket ettiğini sansada sen onun duygularına önem verdiğin sürece sana her zaman itaat edecektir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orhan_45
              hayat ne zor ya sevip sevilmek varken geleceğini güzel güzel düşünüp kurmak varken insalr biribirlerini yemekten ne cok zevk alıyolar anlamıyom cıldırcam yakında
              evet cok guzel bişey sevmek ve sevilmek...ama bunu dogru insanlarla yasamak guzel sadece.cıldırcak bi durumm yok aslında eger sizde iyi bi insansanız karsınıza cıkacaktır...hani derler yaa kısmet diye oyle...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 019007
                kadın erkeğine göre şekil alır. iyi yönete bilen istediği sonuçlarıda alır.unutmaki kadın duygusal davranır ve düşünür her ne kadar mantıkla hareket ettiğini sansada sen onun duygularına önem verdiğin sürece sana her zaman itaat edecektir
                Burda bayanların genelini çok güzel yorumlamışsın.Tebrikler!!
                Peki erkek neye göre şekil alır?Erkeği anlamnın yolu nedir?
                GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

İşleniyor...
                X