Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım aLmak..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardım aLmak..

arkadaşlar ben yardım almak istiyorum anladımkı yaşadığım karmaşanın (içimdeki) içinden çıkabilmem için yardıma ihtiyacım var..
    psikolojik yardım almalıyım..
    bana bu konuda kım nasıl yardımcı olur..
    terapi ilaç herneyse işte birebir..

ilk aklıma geleni sorayım,dinden niye bu kadar korkuyorsun...

Yorum

korkmuyorum.. tanrıyı sorguluyorum bilyorum en buyuk hatam..
      ama madem yaratan o madem en şevkatlı en affedici o neden bunca acı? kendımı kenara bıraktım en basıtı neden savaşlar? neden kucucuk masum hayatların sonu ve acısı?
      nerde tanrı?? hanı şevkatı hanı adaleti?
      din konusunda çelişkilerim çok fazla dedımya ınanıyorum ama sanırım yeterı kadar deil ve sorularımı sorduğumda verılen cvplar tatmın etmıyo..
      sebebınıde isyankarlığıma verıyorum

Yorum

insan gaflet üzere doğuyor.bu çok değerli bir anahtar.ilk hareketi senin yapman gerekiyor.burası bir oyun sahnesi,önce buna inanman gerekir
        gerçek perdelidir fairy.her perdenin farklı bir anahtarı var.
        her insan herşeyi bilerek dünyaya gelseydi,bu imtihanın,bu okulun bir anlamı olurmuydu.tabi bunları gerçekten bilmiyorsan....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fairy1912
          korkmuyorum.. tanrıyı sorguluyorum bilyorum en buyuk hatam..
          ama madem yaratan o madem en şevkatlı en affedici o neden bunca acı? kendımı kenara bıraktım en basıtı neden savaşlar? neden kucucuk masum hayatların sonu ve acısı?
          nerde tanrı?? hanı şevkatı hanı adaleti?
          din konusunda çelişkilerim çok fazla dedımya ınanıyorum ama sanırım yeterı kadar deil ve sorularımı sorduğumda verılen cvplar tatmın etmıyo..
          sebebınıde isyankarlığıma verıyorum
          yaşadıgımız herşey birer sınav.. iyi şeyler bile.. cünkü iyi bişey yaşadıgımızda,ilk yapmamız gereken şey şükretmek.. yani allahı hatırlamak.. allah bizi böyle deniyor.. eger şükretmezsek o iyi şeye karşılık,sınavı kaybediyoruz.. kötü şeylere ise sabretmek gerekiyo eger yapabilcek bişey yoksa..
          Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

inanç benım için çok fzla onemli değil aslında evet bi gucun olduuna inanıyorum adına tanrı denıyo. çok guclu olduğunada inanıyorum ama işte yetmıo sankı ben soyut şeylere ınanma zorluğu çekıyorum sanırım
            ayrıca bonnie bişein farkına vardım dun ınanılmaz kötuydum çok kötu ve bırden ağlamam kesıldı sabaha karşı gittim yuzumu yıkadım oturdum pcnın onune .. hiç bişi olmammış gibi :s
            yane duygularım bı anda deişiyo

Yorum

İşleniyor...
            X