Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bayram misafirleri bile uğraşıyor .Yardım lütfen..?:)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bayram misafirleri bile uğraşıyor .Yardım lütfen..?:)

.......edit
    Last edited by Anorexia; 04-11-2011, 12:10 AM. Reason: edit

tek sorunun bu olsun anorexia fazla büyültülecek bi sorun deil kendin asabilirsin bu durumu

Yorum

Keşke tek sorunum bu olsa aklıma geldikce konu acıyorum.sağolasın

Yorum

biraz değişiklik yap ve bu bayramdan, misafirlerden ve onlarla birlikte yemek yemekten keyif almaya çalış elini öpenlere şeker ver, para ver falan.. belki gerçekten farklı bir bayram yaşarsın
        Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
        Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
        Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

bende misafir sevmem onlarla oturmayı sevmem yemeği normalde de pc başında tek yerim gidip onlarla yemek sohbet etmek çok zor mu geliyor hayır sadece sevmiyorum sohbetlerini sevmiyorum konuşulacak birşey olmadığında bile sanki illa konuşmak zorundaymışlar gibi fikirleri olsun olmasın herşey hakkında konuşuyorlar herkes psikoloğa gitmiş gibi bütün dertlerini anlatmaya başlıyor bazen karşısındakinin umrumda olmaz konuştuğu sürekli onun konuşmasını onaylar felan ne gerek var bu kadar kasmaya tak kulaklığı aç müziği oyun oyna ama ben bu bayram bi değişiklik yapıp istanbulda ki akrablarıma misafirliğe gidiyom umarım ben gittiğimde herkes odasında olmaz anlatacak o adar çok sorunum var ki

Yorum

Aynı yaştayız bazı çocuklar benim de elimi öpüyorlar ama benim elimi öpenler en fazla 6-7 yaşında. : )

Bir yıl öncesine kadar babaannemle beraber yaşıyorduk ki babaannem sülalenin en yaşlılarından. : ) Böyle durumda evet, eve çok misafir geliyor gelenlerden bazılarının kim olduğunu bile bilmiyordum. Evimiz ayrılınca artık aşırı misafir gelmiyor o yönden çok rahatladım diğer türlü bayram olmadığı günlerde bile eve halamlar gelirdi, e annelerinin evi ya. : )
            Her şey güzel olacak...

Yorum

Rahatla biraz. Yemek yemek çok zor bir şey değil bunu fark et en başta. Sana büyük bir şey gibi geldiği için yapamıyorsun belki de...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: platonik View Post
                biraz değişiklik yap ve bu bayramdan, misafirlerden ve onlarla birlikte yemek yemekten keyif almaya çalış elini öpenlere şeker ver, para ver falan.. belki gerçekten farklı bir bayram yaşarsın
                elimi öpen 18 yaşında benden büyük duran şişko bir kız ben 25 yaşındayım neden elimi öptüreyim bende bir genç kızım

Yorum

İşleniyor...
                X