Duyuru

Collapse
No announcement yet.

annem

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• annem

ben bundan 4 yıl önce herşeyimi kaybettim kendimi kaybettim
    güneşimi canımı aşkımı herpazartesi yıllardır onun yanına gider sohbet ederim kendimi iyi hissederim bugün sabah gittigimde birde baktım birisi var yattıgı yerin başında şaşırdım yakınlaştıkca dahada şaşırdım benim canım annem inanamadım ve ona olan sevgimin nekadarda az oldugunu fark ettim bugün cok mutluyum

Sakıncası yoksa, orada yatan kişi kim ?

Yorum

ilk başta Allah size ve ailenize can sağlığı versin...ama merakımı mazur görürseniz bişey sorucam... özel değilse biraz anlatırmısınız...kimdi nasıl oldu yada annenizi orda görmek neden bukadar mutlu etti sizi...sonuçta sizin için önemliymiş...

Yorum

..kafamda oluşturduğum senaryo şu;..babanızı kaybettiniz...mezarına hep giderdiniz..ve annenizle ayrıydı..annenizi mezarı başında gördünüz...bu olabilir mi? :roll: ..yoksa çokmu hayalperestim...
        yarın çok geç olabilir...

Yorum

....ya da..mezarında yatan annenizdi..siz onun hayalini gördünüz.. :roll:
          yarın çok geç olabilir...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iloya
            ....ya da..mezarında yatan annenizdi..siz onun hayalini gördünüz.. :roll:
            kendiside ne olduğunu anladığını pek sanmıyorum sen anlayasın. canım annemi gördüm ve ona olan sevgimin ne kadar az olduğunu fark ettim cok mutluyum diyor.

annesine olan sevgisinin az olduğunumu fark edince mutlu olmuş acaba :?:

Yorum

İşleniyor...
            X