Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayvanlar Hakkında...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayvanlar Hakkında...

Ben kedi delisiyim. kedileri çok severim. sonra kuşlar ve köpekler... sokak kedilerine imkanım dahilince yemekler götürürüm. baba tarafı bizim kedileri çok sever. kedi sevgisi babadan gelir bizim ailede. halalarım evlerinde kedi besler.. miyavlar ve kuçular gibi internette kedi ve köpek sever siteler görmüştüm. burada hayvan severler vardır muhakkak.. bizde böyle bişi yapalımmı? ne dersiniz arkadaşlar fikirler?

Re: Hayvanlar Hakkında...

Orjinal yazı sahibi: Mustafaistt
    Ben kedi delisiyim. kedileri çok severim. sonra kuşlar ve köpekler... sokak kedilerine imkanım dahilince yemekler götürürüm. baba tarafı bizim kedileri çok sever. kedi sevgisi babadan gelir bizim ailede. halalarım evlerinde kedi besler.. miyavlar ve kuçular gibi internette kedi ve köpek sever siteler görmüştüm. burada hayvan severler vardır muhakkak.. bizde böyle bişi yapalımmı? ne dersiniz arkadaşlar fikirler?
    degişik bi fikir bende seviyorum hayvanlari ama içimde bi korku var onlara karsi elleyemem mesela :P :P

Yorum

Orjinal yazı sahibi: b-e-r-n-a
      degişik bi fikir bende seviyorum hayvanlari ama içimde bi korku var onlara karsi elleyemem mesela :P :P
      korkunç olanları yada yabani olanları zaten pek sevilmez hayvanların. uzaktan uzaktan beslenebilir yada bakılabilir. ama miniminnacık bi kedi eniğinin kime ne zararı olur dimi yaaa
      onu alıcan beslicen süt vercen, büyücek biraz ayaklancak, yürücek, oyun oynucak, sonrada zıpırlık yapıcak ip ve laser le yavru kedi oynattın mı hiç?
      bunu dene bence harika bişi.. bende filmleri var sana yollayabilirim
      evde muhabbet kuşu besliyoruz mesela. adı boncuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: b-e-r-n-a
        korkunç olanları yada yabani olanları zaten pek sevilmez hayvanların. uzaktan uzaktan beslenebilir yada bakılabilir. ama miniminnacık bi kedi eniğinin kime ne zararı olur dimi yaaa
        onu alıcan beslicen süt vercen, büyücek biraz ayaklancak, yürücek, oyun oynucak, sonrada zıpırlık yapıcak ip ve laser le yavru kedi oynattın mı hiç?
        bunu dene bence harika bişi.. bende filmleri var sana yollayabilirim
        evde muhabbet kuşu besliyoruz mesela. adı boncuk

evet hayvanları sewiyorum ama bi korku kaldi içimde atamiyorum bunu.oda surdan kaldi bi kuşum vardi benımde surekli benimleydi bi gun tırnaklarını elime bi gecirdi bidaha hiç bi hayvana elimi suremez oldum

Yorum

insanı olduğu gibi sevebilmek gibi kedi köpek kuş vs hayvanlarıda da olduu gibi sevebilmek lazımdır..
          senin küçükken ki çocuk piskolojini etkilemiş o. normaldir büyüdün koca kız oldun. alışırsın dert etme

Yorum

insanı olduğu gibi sevebilmek gibi kedi köpek kuş vs hayvanlarıda da olduu gibi sevebilmek lazımdır..
            senin küçükken ki çocuk piskolojini etkilemiş o. normaldir büyüdün koca kız oldun. alışırsın dert etme

belkide.....

Yorum

bizden başka kedi köpek seven yok mu koca sitede yaww

Yorum

Hayvanları severim ama uzaktan..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben
                  tşkler gülben arkadaşım. bende uzaktan severim önce. sonra zıpır bi velet kedi ise : yaklaşırım. süzer karakterini anlamaya çalışırım. hemen yelkenleri indirip sırnaşıyorsa iş tamamdır hemen kucama alırım: küçük ve temiz bi veletse. koluma yatırır severim. bi kere üstüme aldım küçük bi kediyi: altı pismiş. üstümü batırdı ))
                  büyük kedi ise yerde başını gıdığını severim. oda sırnaşır yere yatar. çocuk gibi ellerini ayaklarını sağa sola sallar.. üsküdar harem sahilindegeçen yazdan beri gidip gördüğüm bir kedi var. tekir bir kedi. onu yazdan beri çok sık görmemden kedi beni tanır oldu. en son gittiğimde kedi başımın üstüne çıktı resimleri var merak eden görebilir
                  hayvan sevgisi olan her tür düşünceye saygılıyım.. benimde tarzım bu

Yorum

tşkler gülben arkadaşım. bende uzaktan severim önce. sonra zıpır bi velet kedi ise : yaklaşırım. süzer karakterini anlamaya çalışırım. hemen yelkenleri indirip sırnaşıyorsa iş tamamdır hemen kucama alırım: küçük ve temiz bi veletse. koluma yatırır severim. bi kere üstüme aldım küçük bi kediyi: altı pismiş. üstümü batırdı ))
                    büyük kedi ise yerde başını gıdığını severim. oda sırnaşır yere yatar. çocuk gibi ellerini ayaklarını sağa sola sallar.. üsküdar harem sahilindegeçen yazdan beri gidip gördüğüm bir kedi var. tekir bir kedi. onu yazdan beri çok sık görmemden kedi beni tanır oldu. en son gittiğimde kedi başımın üstüne çıktı resimleri var merak eden görebilir
                    Hayvan sevgine hayran kaldım..

Benimde yakın bir arkadaşım var, hayvaları o kadar çok seviyorki ve bunu hayvanlarda anlıyor.En tehlikeli köpeğin yanına bile hiç korkmadan yaklaşabiliyor.

Benimde içimde bu şekilde bir hayvan sevgisi olmasını isterdim.Ben daha çok çocuklarla yakınım.Onlarlar aramda görünmez bir bağ var.

Yorum

Hayvan sevgine hayran kaldım..

Benimde yakın bir arkadaşım var, hayvaları o kadar çok seviyorki ve bunu hayvanlarda anlıyor.En tehlikeli köpeğin yanına bile hiç korkmadan yaklaşabiliyor.

Benimde içimde bu şekilde bir hayvan sevgisi olmasını isterdim.Ben daha çok çocuklarla yakınım.Onlarlar aramda görünmez bir bağ var.
                      kedi köpek ve kuşlarda içlerinde iyi yada kötü periler olduğunu söyler babam. cin yada peri herneyse...
                      bencede doğru. o senin arkadaşın gibi bişiler bendede olur. beni gören kedi ve köpekler genelde sakinleşir. çok yabanileri ve sokak kedilerini geç; kedilerle köpekler beni bilirler hayvanları sevdiğimi...
                      evdeki boncuk : bana mıştık abi der. çok kelime konuşur.. evde ne var ne yok söyler. ara ara kapı zilini taklit eder. kapı çaldımı diye şaşırırız bazen
                      evin önünde bir sokak kedisi var : sarman büyük bişi.. bazen sever yemek veririm. oda beni sever, gelir bacaklarıma sürtünür, sevdirir kendini...
                      bi gün bunu benim motorun üstüne işerken yakaladım ve biraz kıçına vurdum. bi kaç kere de yakaladım işerken. sonradan bana gıcıklığına bana göstere göstere gözümün önünde motorun üstüne serdiğim plastik örtüye işedi kaçtı gitti kediler köpekler ve kuşlar hisli hayvanlardır.
                      dün akşam facebookta biri bir film eklemiş: köpek "I love U" diyordu. ulur gibi konuşuyordu. büyük bir köpek idi. sahibi bayan: I love u diyor oda aynını taklit ediyordu. başka böyle bir sürü örnek var.. aklıma geldikçe yazarım..
                      "hayvan sevmeyen insanda sevmez"...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafaist
                        evdeki boncuk : bana mıştık abi der. çok kelime konuşur.. evde ne var ne yok söyler. ara ara kapı zilini taklit eder. kapı çaldımı diye şaşırırız bazen
                        Bende yazdıklarını okurken baştan boncuğu kedi sandım ve şaşırdım kedi nasıl konuşabilir diye..

Orjinal yazı sahibi: mustafaist
                        bi gün bunu benim motorun üstüne işerken yakaladım ve biraz kıçına vurdum. bi kaç kere de yakaladım işerken. sonradan bana gıcıklığına bana göstere göstere gözümün önünde motorun üstüne serdiğim plastik örtüye işedi kaçtı gitti kediler köpekler ve kuşlar hisli hayvanlardır.
                        Amma hisli kedicikmiş..

Yorum

en sevdiğim hayvan kedi özelliklede iran kedisi

Yorum

eveet.hayvanlar aynı zamanda hislidir yani hissederler.dikkat et de ısırmasınlar mustafa... :lol: :lol:

Yorum

Öğrenci evimde kedi vardı çok severdim ama soğuk hayvan. Yani bazısı asil der ama ben çıkarcı diyorum. Kediyi evde ara ara yok, ama whiskas konservesinin açılma sesini duyunca koşup gelir nereye saklandıysa miyav da miyav. Sevmek istersin sevdirmez. Anca o isteyip gelcek. Birde erkek olduğundan heryere işeyip bölgesini işaretleme huyu var ve o çiş inanılmaz keskin ve zehir bir koku.

Kendi evimde ise rus finosu besledim. Dünyanın en sevimli ve en akıllı köpeği diyebilirim. Bir kere hayvan size aşık oluyor. Siz onun herşeyisiniz. Resmen gözünüzün içine bakıyor sev beni diye. Nereye gitseniz peşinizde. Küçücük boyuna bakmadan sizi korumaya da çalışır. O kadar süper bir köpekti ki bir kere bile tasma takmadım gezdirirken, hep yanımda yürür sözümden çıkmazdı. Neyse sonra o köpeciği vermek zorunda kaldık.

Bunların dışında evde envai çeşit balık, muhabbet kuşları, güvercin, civciv hatta akrebe kadar besledim. Hayvanları çok seviyorum anlayacağınız üzere. Çünkü hayvanlar kusursuz varlıklar. Size yalan söylemez, arkanızdan iş çevirmezler. Sizi kendi doğasınca sevip sayarlar. Üstelik sevimliler de.

Yorum

İşleniyor...
                              X