Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BU SİTEDEKİ BAZI İNSANLARI ONORE ETMEK İYİMİ? KÖTÜMÜ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BU SİTEDEKİ BAZI İNSANLARI ONORE ETMEK İYİMİ? KÖTÜMÜ?

Sitedeki bazı değerleri ve kişileri onore etmek sizce iyimi yada kötümü arkadaşlar?
    Düşünceleriniz nedir?
    0
    a:2:{i:130;a:5:{s:12:"polloptionid";i:130;s:6:"nodeid";s:6:"521963";s:5:"title";s:17:"iyidir, doğrudur.";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:131;a:5:{s:12:"polloptionid";i:131;s:6:"nodeid";s:6:"521963";s:5:"title";s:36:"Kötüdür, sakıncalıdır.ayrımcılıktır.";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Kişisine göre değişir bence Sizce arkadaslar ?
    NEYDİM NE OLDUM NE OLACAĞIM ?

Yorum

!

crazy oy göremedim

Yorum

Kusura bakma abim görmemişim Pardon yoksa kullanmazmıyım

Yorum

!

eyvallah

Yorum

Melankoli, bir forum açmıştın, sildiler sanırım. Sen de kızdın ve bu forumu açtın galiba. Bu oylamaya ne gerek var?

Kimseyi övmene ve ONORE etmene gerek yok bence. Birşeyler yazıp insanlara yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Bunu isteyerek yapıyoruz ve teşekkür almak gibi bir niyetimiz yok. Zaten forum içinde teşekkür eden ediyor.

Şiddet ve terör konusu içermediği sürece forum silmek bana göre doğru değil ayrıca.

Yorum

!

Valla iyimser bende 1.5 senedir buradayım onure edilmeyi falanda istemedim inan. Yazımın silinmeside umurumda değil.
              gelsin beyhan bunuda silsin. şimdi benim kızdığım nokta farklı.
              Sitede silinecek çok yazı var buna inan. Zaten artık benim ne kadar az yazdığımı eski üyeler biliyordur. Yazmaya başladığım an durmam bunuda bilirler.
              Artık çok yoruldum ya. Sadece izliyorum. Site kurallarını bilmiyormuyum. Çok iyi biliyorum. Beyhan arkadaşımla sorunum yok. Ama silinmesi gereken yazıları silmesi gerekir. Benimkilerini zaten siler gerektiğinde kızmıyacağımı bilir. Ama çok yazı var sitede silinmesi gereken. Biraz tembellik yapıyoruz bazen galiba.
              Ben siteyide site yönetiminide çok seven bir insanım. Benim arkadaşım olan insanlara ben zaten laf söylemem söyletmemde. Gerekirse özelden ben yazıyorum zaten.
              saygılar.

Yorum

Aynen abim ben seni biliyorum benide bilen biliyor siteye devamlı girenler eskiden tanıyanlar Sağolsunlar soğutuyorlar bazen insanı siteden böyle oluncada insanın ne bişey yazası geliyor nede baska şeyler yapası ...

Yorum

:twisted: F.NIETZSCHE DER Kİ

"KİMİLERİ KENDİ ZİNCİRLERİNİ ÇÖZEMEZ DE DOSTLARININ AZATÇISI OLURLAR"

Yorum

Unspoken, çok güzel bir söz be arkadaşım 2 yıl önce asos da ben bu söz üzerine bir sunum yapmıştım.
                    "Kendini tanı!"

Sokrates

Yorum

Hım ne kadar güzel bir anı... Eee peki o sunumdaki ünvanınız neydi acaba ? Yani üyesi olduğunuz bir derneğin etkinliği gibi bir faaliyet miydi? Anlatır mısınız?

Yorum

Bir felsefe derneğinde yöneticiydim o sıfatla orada bulunuyordum temmuz ayında bu kez özgürlük ve benlik sunumum olacak beklerim müsait olursanız.İyi akşamlar
                        "Kendini tanı!"

Sokrates

Yorum

Eflatun hocam, bu etkinliğin tarihi ve yeri uyarsa mutlaka katılmak isterim Bu konuda bilgi verir misiniz?

Yorum

eflatun merhaba, hangi dernektesin merak ettim? sevgiler...

Yorum

uStaLar adamlar gelMİş buraya bişeyler ÖğrenmeYe siz bi de adamlaRI onure Mİ edeceksiniz burdan adamı Alsan nereye gidecek yine benim yaptığım Gİbi Boş beleş sitelerde zamanını harcayaCak ayıp oluyor :evil:
                              -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

İşleniyor...
                              X