Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BU SİTEDEKİ BAZI İNSANLARI ONORE ETMEK İYİMİ? KÖTÜMÜ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Çok içimizden geliyorsa birini övmek ve onurlandırmak neden kötü birşey olsun?

Ama bu konuda erken davranmamak lazım. Sonra onore ettiğimiz kişi bizi şaşırtabilir.

Yorum

pardon yaw birden sinirlendim onure etmeği yermekle karıştırdım HaTalıyıMM
      -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

hatasız kul olmaz. boşver

Yorum

Merhaba melankoli bazen onure etmek bencede mantıklı ama süreklilik arz etmemesi gerekiyor sen daha iyi bilirsin kartanesini nasıl onure etmeyesin hep bu sitede bizlere yol gösteren kişi ve sen bende hep eskilerden bahs ediyorum galiba şimde pek siteye girme imkanımda yok işlere yoğunluğundan yinede insanlar bazan onure etmek gerekiyor
          BİNKERE MAZLUM OLSANDA BİRKERE ZALİM OLMA

Yorum

!

kartanesi olmasa olmaz zaten.
            katılıyorum.

Yorum

Melankoli, onure kelimesini onore olarak değiştirebilir misin?

Çok özür dilerim ama, yanlış kullanılan kelimeleri görünce dayanamıyorum.

Yorum

Dün yolladığım yazı bugün görünmüyor

Tekrar yazma gereği istiyorum.

Ben birilerini onore etmeye değil üyelerin "onore edilmesi gerekenler, onore edilmeyi haketmeyenler" olarak ayrılmasını istemedim. Çünkü hiç yazı yazmayan ama başlıkları okuyan üyeler de siteye emek veriyor demektir ve herkes kadar onlar da onore edilmeyi hakediyordur.
                Melankoli biliyor daha öncede açıldı böyle bir başlık bazı üyeler " yağcılık yapılıyor" gibi saçma sapan tezler savundular. Bazı üyeler "ben de yazdım bir çok mesaj benim adım neden yok" dediler... yani yaptırımının ne olacağı belli olmayan bir başlığı silmiştim. Çünkü herzaman yazdım yine yazıyorum siteyi daha cok paylaşımlar için kullanmaktan yanayım. Okuduğumuz bir yazı bize bir şey katıyorsa (bu bilgilenmek, eğlenmek, düşünmek, gülmek, üzülmek vb.)vaktimiz boşa gitmemiş olur diye düşünüyorum.
                Bu başlık konusunda yanlış düşünüyor olabilirim ama bu benim fikrim ve hala birileri onore edilsin diye diğer kendi isminin anılmasını bekleyen üyelere haksızlık edilmemesinden yanayım.

Yorum

İşleniyor...
                X