Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben bittim arkadaşlar artık....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ben bittim arkadaşlar artık....

ablam bugun beraber içki içerken eniştemle mutsuz oldugunu söyledi boşanacağını söyledi bana 2 tane çocugu var.... ne yapmalıyım arkadaşlarrrrr zaten psikolojik hastayım bana bakabilirmisin dedi....offff çok kötüyümmmm

yüce yaradan her yere bir sebep verir yeterki siz içinizde o duyguyu taşıyın ablanızın ayrılma nedeni gerekli ve ciddi bir durumsa elbetteki bu evliliği sürdürmesin aksi halde onunda piskolojisi bozulabilir. bu arada aileniz hayatta mı diye sormak istiyorum çünkü ablanız bu sorumluluğu aileye önermeden neden size söylemeyi ön gördü. ama ne olursa olsun ayaklarınızın üstüne sağlam basın ve inanın her düşüşün birde yükselişi vardır. dilerim bunu en hafif zedeyle atlatırsınız
    Last edited by Milaa; 17-12-2011, 01:38 AM.
    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Çok zor bir durum.. Ablanızın geçim kaynağı yok sanırım.. Çocuklar için ve kendisi için nafaka alabilir.. Ve eğer boşanırlarsa, sanırım babanızdan da maaş bağlatabilir.. En azından babanızın maaşını alarak, kendini geçindirebilir diye umuyorum.. Böylelikle size maddi olarak bir külfeti olmaz..
      Ama sizin ona en destek olmanız gereken zaman.. Yalnız bırakmayın ve mümkün olduğunca destek olmaya çalışın.. Yiğenlerinizle vakit geçirmeye, onların psikolojilerini iyi tutmaya çalışın.. Allah yardımcınız olsun..
      I've been alone all along

Yorum

abla neden boşanmak istediğini sordugum da anlatırsam eniştenin boğazına yapışırsın dedi....2 cisi bu adamı zerre kadar sevemedim sevmiyorum aptal cail herifin teki bu maddi bakımından bir sorun olmayacağını biliyorum.... ama yinede bu süreç zor bir süreç benm açımdan devlet çocukları görme hakkı vericek bu adama hatta belkide çocukları bu herife verebilir...bu adam çocuklara felan bakamaz aptal cahilin adamın biri yaniii..

Yorum

Çocuklu evliliklerin bitmesine üzülüyorum ama bazen en iyisi bu oluyor...Tabiki onların yanında olursun,destek çkarsın,yalnız bırakmazsın ama bence tamamen sana yaslanmalarına da izin verme...Çünkü sanki şey gibi olmuş ben boşanıyorum ama sen bana bakarsın artık gibi...

Yorum

sadece içkili olduğu için öyle konuşmuştur, boşancağını sanmam.
            en azından aptal ve cahil diye boşanmaz hiçbir kadın,
            gerçek sebebini söylesin,zaten boşanma aşamasında söylemek zorunda
            İnsanın kendi çabasından başka bir şeyi yoktur...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ekvator View Post
              sadece içkili olduğu için öyle konuşmuştur, boşancağını sanmam.
              en azından aptal ve cahil diye boşanmaz hiçbir kadın,
              gerçek sebebini söylesin,zaten boşanma aşamasında söylemek zorunda

zar zor yürüyen bir evlilik zaten ablama göre birisi değil..... ablam çalısır eder evin idaresine bakar çocuklarların herşeyiyle ilgilenir bu herif de işe gider işten gelir başka bir halta yaradığı yok senelerden beri....

Yorum

2 medeni insan gibi boşanabilsinler başka bişey istemiyorum ben yahuuuu....

Yorum

iki medeni insan gibi boşanırlarsa ablanız çocukları babalarına da verebilir,
                  bunu da düşünebilirsiniz,
                  boşanmış anne ve psikolojisi bozuk bir dayı çok zor be
                  belki aptal cahil de olsa baba daha iyidir.
                  çok zor günler geçiriyorum bende takıntı hastasıyım
                  boşanıp çocuklarımı babalarına bırakmak istiyorum ama boşanmıyor.
                  benim boşanırsam hepten biteceğimi söylüyor
                  İnsanın kendi çabasından başka bir şeyi yoktur...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ekvator View Post
                    iki medeni insan gibi boşanırlarsa ablanız çocukları babalarına da verebilir,
                    bunu da düşünebilirsiniz,
                    boşanmış anne ve psikolojisi bozuk bir dayı çok zor be
                    belki aptal cahil de olsa baba daha iyidir.
                    çok zor günler geçiriyorum bende takıntı hastasıyım
                    boşanıp çocuklarımı babalarına bırakmak istiyorum ama boşanmıyor.
                    benim boşanırsam hepten biteceğimi söylüyor

ablam güçlü birisi ekonomik yönden bu adama muhtaç deil yane bu adam ablamın basına külfet ayrıca ablam çocukları bu adama hayatta vermes....

Yorum

sorun şu ablamın bosanmak istemesinin sebebi neee bu herifden tiksindiğini söylüyor kendimden bile saklıyorum bunu diyor...boşan diyorum çocuklar küçük oldugu için biraz zaman var diyor...birde altlı üstlü oturuyoruz zaten sevmiyodum herifi şimdi iyice kötü olcak..

Yorum

ah şu babam varya hep onun yuzunden oluyo butun bunlar....ilk okul mezunu bile olmayan çulsuz bir herife kız verilirmi al işte olacağı bu çık işin içinden şimdi 2 tanede çocuk varrr....

Yorum

Ablanı boşanma sebebini öğrenmek için ikna et, konuşmalarınla davranışlarınla eniştene bir şey yapmayacağının güvenini ver, ablanı konuştur. Burada en önemlisi iki tane çocuk, eniştenin belki ablana faydası olmuyordur ama duygusal yönden çocuklarına faydası vardır. Ayrılık olursa çocuklar zarar görür, anne-baba sevgisi gibi var mı. Ablan bir anlık sarhoşlukla boşanmak istediğini söylemiş olabilir mi? Tabi bütün yolları denedikten sonra yine de olmuyorsa boşanmak lazım, ama bu en son seçim olmalı.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

boşanmak istemesinin nedeni beni kaygılandırıyor kendimden bile saklıyorum diyorr bunu...ikna edip söylettirebilirim ama bu sefer ben ve ailemin tutumu nasıl olacak..cidden çok zor birşey buuuu ya...

Yorum

Bence kendi anlatmak istediği zaman anlatır; evlilikteki her olayın başkaları (aile bile olsa) tarafından bilinmemesi gerektiğini düşünüyorum.Sonrasında daha büyük sorunlar çıkabilir.Şimdilik önemli olan onun mutsuz olması ve boşanmak istemesi bence...İşin iç yüzünü bilemesek de bence de öyle bir adamla ömür geçmez yani...Ablanın kendi ayaklarının üzerinde duruyor olabilmesi de büyük avantaj zaten küçük çocukların anneye verilmesi çok yüksek ihtimal bir de bu şekilde bir durumda adamın çocukları alması çok zor yani...

Yorum

İşleniyor...
                              X