Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba

herkese merhaba uzun bir süredir yoktum üzgünüm ama burdayım benide aranıza alırmısınız hepinizi özledim.Bu arada çok üzücü olaylarda yaşadım. :roll: :roll:
    Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Aramıza hoşgeldin...

Anlat derdini, sıkıntılarını.. hadi durma...
    Dertler paylaştıkça azalırmış
    <a target="_self"><strong>DUNYA DONUYOR DONECEK...<br />BITECEK ACILAR BUGUNLER GECECEK...</strong></a>

Yorum

Tekrar hoşgeldin.

Yorum

hoşgeldiniz ...tabiki dertler paylaştıkça azalır...
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Re: merhaba

Orjinal yazı sahibi: privatewoman
          herkese merhaba uzun bir süredir yoktum üzgünüm ama burdayım benide aranıza alırmısınız hepinizi özledim.Bu arada çok üzücü olaylarda yaşadım. :roll: :roll:
          Üzücü olaylar yaşamınıza üzüldüm..merak etmeyim bizimde günlerimiz pek olumlu geçmedi.(en azından kendi adıma)

Ama arkadaşlarında dediği gibi paylaşın ve rahatlayın.

Tekrardan hoş geldiniz..

Yorum

hepinize çok teşekkür ederim.paylaşıldıkça azalmayan ama paylaşıldıkça çoğalan beni üzen dertlerim var.Burda elimden geldiğince ben sizlerin yanında olmak istiyorum.Hayat tecrübelerimden yararlanmanızı sağlayacağım.İlginize teşekkür ederim.Layık olmaya çalışacağım.

birde daha siteyi tam kullanamıyorum ve yazdıklarımı nasıl bulacağımı bilemiyorum.Yazılarınıza geç cevap verirsem bundan dolayıdır.İyi akşamlar sevgiyle kalın bakın dün ben ne keşfettim.UMUTSUZLUK kelimesinin başına baktığında ilk 4 harfin UMUT olduğunu farkettim.Ve düşündüm her umutsuzluk aslında içinde bir umut saklıyormuş.
            Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

Tekrar hoşgeldin
              Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

İşleniyor...
              X