Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 son mu başlangıç mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

süpersin aynen boyle toplumlarinda bilincaltindaki olayar toplumlarin delirmesine neden oluyor ve delirincede bir birlerinle savasa giriyorlar

Yorum

iste bu anlattiğin olaylarin tam acılımını bulacksin bu bilimde
      yani anne karnindaki kacincı acılı olay yada geçmisteki hagi olay yüzünhden biz bu yasamimizda problem cekiyoruz
      e meter diye bir alet yardimi ile bulunuyor
      acığa çıkarilincada büyük bir bosalimla birlikte kisi inin sapmalari kayboluyor

Yorum

e meter ne diye soracaksin simdide
        e meterin kullanimi icin 1 yil boyunca eğitim aliniyor bilgisayarla birlikte
        bir kalin cilt aciktlamasi var e meter hakkinda
        e meter fiziksel acının zihinde hafizada gecmisteki yerini ve içindeki fiziksel acının yükünü olçüyor

Yorum

iste simdi oldu sorulari sormaya basladin ve veapalirin bak aliyorsun
          elektrotlari seans alan kisi yani zihni arastirilan kisinin elinde duruyor uzmanin onünde ise aletin ibreleri var
          kisiye soru soruyorsun bu olay su kadar yil geridemi ibre bir miktar düsüyor
          bir soru daha soruyorsun su kadar yil geridemi ibre yine düsüyorr sorduğun soruda en doğru yil olduğunda ibre taml asağı düsüyor olayin o yil olduğun anlilyorsun
          birde olayi anlattirinca icindeki duygu yükü bosaliyor ve boslan duygu yükün diğer ikinci ibreden görüyorsun ve diğier olaya geçmeye karar veriyorsun eğer olay anlatirilinca bosalmissa

Yorum

sakın ha
            bu teknolojiyi bulan kisi 1950 yilinda hipnoz yapilabilenler hipnoz yapilamayanlara narkoz uygulamis
            hipnoz ve narkozla yapilan hatirlamalarin iyilestirmediğini bulmus
            bundan dolayi hipnoz ve narkozdan vazgecmis ve direk gözlerini kapatma ile baslanan bir tekniği kesfetmis
            ihsanlar hipnoz yapmaya hakkimiz olmadiğin bulmus
            hipnozum icindeki emirlerinde bizim uyuklayan yadda gecmesin hatirlamayan kisiler olmamiza neden8 olmus
            yanie hipnoz sirasinda ki emirlirin bizim ruhsal sağlığımız karistırabileceğini tespit etmis
            ayrica eğer gecmisteki kotü bir olaya donup bir kere anlatirirsaniz o oliy uyarip insana zarar verebiliyorsunz
            yani gecmisteki irinli iltahapli abse gibi olan olaya donüp sbir bicak yada kasik darbesi ile karistirmak yanlis oluylor olayin icindeki yükü tamamen bosaltincaya kadar kürete etmek gerekiyor
            aksi takdirde iyilesme olmyor

Yorum

sakin ha bu geriye donmek kendi basina yapilmiyor kendine zarar verebilirsin
              soyledğin gibi icine girilemeyen olaylarda takilabilirsin
              zaten ağır ruhsal hastaliklar icindeyken kisiler bu gecmisteki olaylarin icinde sıkısıp kaldiklari icin bole hasta gibi davranilorlar
              bu teknikle o kisileri bu olaylara donüp bulunduklari olanil icinden çikarip simdiye dondürmek gerekiyor
              o zaman kisi iyilesebililyor

Yorum

iste bu bunun sicin yazmiyordum en sonunda yazabilirdim
                ön yargi sayesinde bu bilgi hic bir zaman size ulasamayacak
                scientology bir tarikat değil.uygulamali dini bir felsefe
                rakipleri bunu tarikat diye sinflandirarak siradanlastirmaya caliyirolar
                üstelik benim bahsettiğim teknoloji sciemtoğy değil dianetik.zihin icinden demek

Yorum

isteee bu kadar
                  ama günes balcikla sivanamaz.

Yorum

gec oldu sonra devam ederiz kolayl gelsin
                    ayrica boyle ortaya yazmak bazilarin sıkabilir istersen pm den yazabilirim.sonra

Yorum

ah bonie ah ne diyim
                      sen bilirsin
                      adam bütün ruhsal hastalikarin tam mekanismasini ve bütün bilinmeyenlerin tam eksiksiz ispatini ortaya denreysel olarak sunmus
                      neyse en azindan bu kadarini sana anlatma firsatini buldum ya bu da bir sey

Yorum

Ben de bu mayalıların deiklerini okudum biraz. Yani ilginç ama işte bakıp göreceğiz 3 senesi var. Ama ben isterim tabi yeni bir çağ gelsin eskisinden çok daha güzel olsun. İnsanlar teleğatiyle falan bile anlaşabilsin, herşey sevgi saygı çerçevesinde vs.

Yorum

Bilimcide geyiğe bağlamış bonnieyi......Bilmci ne anlattın,yada neyi anlatmaya çalıştın anlayamadım....Biride çıkıpta pmden devam edin dememiş ya ben asıl ona yanıyorum.......
                          <div>Sen gıt ben gelemem bu yurekle,ya da kal eylul yagmurlarını bekle.</div>

Yorum

majestic gerçekten çok haklisin
                            kaptirdik gittik iste sonradan gelddi aklıma pm
                            sende orda kosene oturmussun ayaklarini salliyorsun soylesiydin ya pm ye gecin diye

Yorum

İşleniyor...
                            X