Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ERKEKLER NE İSTER ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

iyide ben kendimden bahsediyorum zaten.espriydi...

Yorum

Bakıyorumda erkekler ne istediğini henüz tam olarak dile getirememiş Oldukça dolaylı olarak anlatılmış erkekler ne ister? diyor başlık ama erkekler tam olarak kendini anlatamamış.....Kadınlar ne ister olsaydı başlık neler yazılırdı neler bence
      GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

biz erkekler karnımız doysun yeter.. başka bişi istemeyiz.. karnımız doyarsa beynimiz öle çalışır sonra bakarız duruma... biz bi kere sex delisi değiliz. siz bayanlar bizi güdülüyorsunuz.. sexi bir bayan görmezsek sakin sakin işimize bakıyoruz.. ama ne zaman sexi bi afet görsek şalterlerimiz atıyor ve ani gerilim indüklemesi oluyor sekonder sargılarımızda ve karşılıklı indüklenme prensibine göre vücuttaki ilgili azaalar etkileniyor....
        yoksa çok sakin bir valıklarızdır biz...
        bizi azdıran bayanlardır )) tek suçlu onlar hakim bey.. biz masumuzzz

(bakalım kaç bayan arkadaş neler dicek bunlara ))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mustafaistt
          biz erkekler karnımız doysun yeter.. başka bişi istemeyiz.. karnımız doyarsa beynimiz öle çalışır sonra bakarız duruma... biz bi kere sex delisi değiliz. siz bayanlar bizi güdülüyorsunuz.. sexi bir bayan görmezsek sakin sakin işimize bakıyoruz.. ama ne zaman sexi bi afet görsek şalterlerimiz atıyor ve ani gerilim indüklemesi oluyor sekonder sargılarımızda ve karşılıklı indüklenme prensibine göre vücuttaki ilgili azaalar etkileniyor....

çok komikti ya :lol: :lol:

Yorum

ben bir erkek olarak kızlardan istegim

1: güzel giyinip gülümsemeleri
            2:hoşgörülü,huzurlu,mutluluk dagıtan olmaları
            3:güzel sesi ile sabah beni bülbül gibi uyandırabilmeli
            4:bana balım,canım,hayatımın en büyük ikramiyesi gibi tatlı sözler söyleyebilmeli
            5:stresten arınmalı anne sütü gibi ak anne sütü gibi temiz bir ruha sahip olmalı
            6:sevdigine baglı sadakatlı,iyimser olmalı

not: hala böyle birini aramaktayım ama şu ana kadar bu özelliklerin hepsine sahip bir kız bulamadım

Yorum

erkekler ben ne istiyorum diye düşünür mü :lol: hımm gelişme gözlemledim :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
                bazen dayak.. :roll:
                o sıkar biraz :twisted: şiddet gören bayanlara sesleniyorum gidin insan hakları mahkemesine ve maddi manevi tazminat davası açın..gömleğine kadar alın..hiçbir şey sandığınız kadar zor değil...

Yorum

güzel kız ya da kadını nadir görürsen afallaman normaldir :lol: bu biraz görmüşlükle ilgili bence...ya da GÖRMEMİŞLİKLE :lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
                    Orjinal yazı sahibi: dert
                    bazen dayak.. :roll:
                    o sıkar biraz :twisted: şiddet gören bayanlara sesleniyorum gidin insan hakları mahkemesine ve maddi manevi tazminat davası açın..gömleğine kadar alın..hiçbir şey sandığınız kadar zor değil...
                    destekliyorum halecigim seni şiddete hayır!bayanlar birer güldür erkekler ise ona konmaya çalışan böcük

Yorum

ERKEK NE İSTER?
                      Kadınların hiçbir şey istememesini ister
                      ‘‘Seni seviyorum'' sözünü bir kez söylesin, karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister
                      Yatmak ister
                      Gökten yağmur değil kadın yağsın ister
                      Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister
                      Yatmak ister
                      Penisinin en büyük olmasını ister
                      Evli olmak ama bekár gibi yaşamak ister
                      Yatmak ister
                      Ön sevişmenin Aydın Havası kısalığında olmasını ister
                      Ölecekse skor yaparken ölmek ister
                      Yatmak ister
                      Bir bakışı canlar yaksın ister
                      Bütün kızları ellemek, el değmemiş bir kızla evlenmek ister
                      Yatmak ister
                      Gençliğinde annesinin, yaşlılığında kızının arkadaşlarını ister
                      Kadınları ‘‘Çocuklarımın anası'', ‘‘Elimin kiri'' vs. sıfatlarla kategorize etmek ister
                      Yatmak ister
                      Aldatmak ve hoş görülmek ister
                      TV'nin karşısında horlaya horlaya uyumak ister
                      Yatmak ister
                      Her istediğinde sevişilsin ister
                      Bütün kadınların ‘‘verici'', bir tek kendi kadınının ‘‘Sadıka Hanım'' olmasını ister
                      Yatmak ister
                      Bilimin bir gün erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu ortaya çıkarmasını ister
                      Kendi anlayışsızlığını örtbas etmek için kadınların anlaşılmaz olduğu masalını dünyaya yaymak ister
                      Yatmak ister
                      Bir kadınla sonuca varmak için aşılması zorunlu olan o kahrolası merhalelerin hiç olmamasını ister
                      Akıllı kadından hoşlanıyor görünmeyi ister
                      Yatmak ister
                      Kadının kıt akıllısını ister
                      Kadının güzel kalça, bacak ve göğüsten oluşan bir süs bitkisi olmasını ister
                      Yatmak ister
                      Kadını dövmek ister
                      Eskimiş kadını atıp yenisini almak ister
                      Yatmak ister
                      Romantizm denen ve işleri zorlaştıran baş belasının tez günde yok olmasını ister
                      Üst'lerinin erkek, ast'larının kadın olmasını ister
                      Yatmak ister
                      Ahçı, hizmetçi, anne, hemşire, seks bombası, güzellik kraliçesi karışımı bir kadına sahip olmak ister
                      Para ya da bulunduğu konum sayesinde tavladığı kızların, ağarmış saçlarına áşık oldukları masalına inanmak ister
                      Yatmak ister
                      Sekreterinin ‘‘iş bilen'' yerine ‘‘işi bilen'' biri olmasını ister
                      Ne evdekinden ne ötekinden vazgeçmek ister
                      Yatmak ister
                      Dünyadaki bütün kadınları ister. Verseniz de yetinmez, Mars'takileri de ister.
                      Yatmak ister.

KADINLAR NE İSTER?

Dünyanın en güzel kadını olduklarını bütün erkeklerin idrak etmesini isterler.

Kendileri henüz üç dört yaşlarındayken bunu idrak etmişlerdir.

Bütün erkekleri baştan çıkarmak isterler.

Çevrelerinde baştan çıkmamış tek erkek kalmayıncaya kadar harekáta devam ederler. Ha, karşılık verirler vermezler, o başka mesele.

Çok seviliyor olmaları yetmez, adamın yollarında sürünmesini, uğurlarında ölüp gitmesini isterler.

‘‘Hadi be, bi kere öldün mü benim için'' diyeni kulaklarımla duydum.

Kendilerinden başka bütün kadınların yeryüzünden yok olmasını isterler.

Hadi fazla abartmış olmayayım, anneleri ve Feriştah'a benzemesi şartıyla bir arkadaşları kalabilir.

Her daim kavga etmek isterler.

E haklılar, insan havasız susuz yaşayabilir mi?

Vücutlarının güzel olduğuna inandıkları kısımlarını cümle áleme göstermek isterler.

Tercihe göre alenen ya da kazaen.

Kocalarının zengin, yakışıklı, kültürlü, başarılı, dürüst, güvenilir, sadık ve kılıbık olmasını isterler.

Bu kadar meziyet kafi. Adamın kafasına kakılacak birkaç eksiklik olmalı.

Anlaşılmaz olmayı, aynı zamanda anlaşılmayı isterler.

Anlayan varsa beri gelsin!

Bütün kadınlar tarafından kıskanılmak isterler.

Zaten bütün kadınlar bütün kadınları kıskandıklarından, lüzumsuz bir istek.

Eğer ilişki bitecekse bitiren tarafın kendileri olmasını isterler.

Olurlar da. Aksi durumda ne yapar ne eder tekrar bir araya gelir, ‘‘terk etme'' eylemini gerçekleştirirler.

24 saat alışveriş etmek isterler.

Aslında bu çok önemli bir husus. Kadınların yarısı yokluktan, öteki yarısı dükkánlar 24 saat açık olmadığından bu isteğini gerçekleştiremez. Hal böyle olunca, gelsin bunalım.

Dünyanın merkezi olmak isterler.

Cesareti olan erkek varsa başka merkezler icat etsin. Hiç olmazsa ‘‘Pişman olma'' duygusunu tatmış olur.

Sarışın olmak isterler.

Bu daha çok erkeklerin isteğine paralel bir istektir.

Ancak son günlerde erkeklerin fikir değiştirmesinden mi yoksa kadınların erkekleri hiçe saymasından mı bilinmez bir bir kırmızı olmaya başladılar.

Otuzlu yaşlarda kalmak isterler.

Bunlar benim fikrim deil sadece bir yerde okudum buraya eklemek istedim...

Benim fikrimi söylemeyim

Yorum

güzel kız ya da kadını nadir görürsen afallaman normaldir :lol: bu biraz görmüşlükle ilgili bence...ya da GÖRMEMİŞLİKLE :lol: :lol:
                        halecim avatarındaki kadar güzel ve sexi bir bayan mısın??
                        bu yazınla : mitralyözle dünyadaki tüm erkekleri taramışa, kurşundan geçirmişe benziyorsun.. sen olaya başka bi açıyla bakmışın... ben başka açıdan yaklaştım. erkekle kadınların düşünce yapılarının farklılığına işte somut örnek.. aşağılayıcı ve küçük görücü sözler için teşekkür ediyoruz tüm portal olarak sana... !!!

görmüş olan yada görmemiş olan , yada playboyun sahibi olan moruğunda, en dandik inşaatta çalışan amelenin de cinsel organını kontrol eden hormonlar aynıdır.. fark sadece kültürel çevresel vs vs dir. konumuz o değildi, ve biraz da esprili cümlelerdi.. mitralyözle taranacak bir yazı değildi sevgili arkadaşım ok??
                        saygılarımla iyi geceler...

Yorum

Kaç türlü kadın tipi vardır bir erkeğin aklında bilirmisiniz ?
                          1-Yatılacak Kadın
                          2-Sevgili olacak Kadın
                          3-Evlenilecek Kadın ,
                          Eğer bu üç kadın tipini bir arada bulursak ne ala ama asla bu olgular bir arada olmaz çünkü tezimize ters düşerdi öyle olsaysdı... :lol:
                          Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

MUSTAFAİSTT ilk sorunu cevaplamayacağım çünkü soruları rahat sorma yetinizi çocukça egonuza bağlıyorum ve bu sorunun altında kendimi ezik hissetmem gerekir sizin bakış açınıza göre ama beni rahatsız etmeyecek kadar sıradan..şimdi şöyle düşünün bir erkek eğer dekolte giymiş 90 60 90 bayanlarla sadece ''arkadaş''olabilme kapasitesine sahipse elbette böyle bir bayanı görünce malum reaksiyonları gösteremez..çünkü gözleri bağışıklık kazanır..ya da diğer bir ihtimal kişisel evrimini tamamlamış ve çekici bir bayanı gördüğünde kalçalarını egale ederek hatta hiç farketmeyerek hatta hiç bakmayarak bu şekilde bir duruş elde edebilmiş nadir ve kaliteli erkeklerde var tabi bu dünyada..onları tenzih ederek yazdım ben bu yazıyı..yoksa her erkek bir bayanı gördüğünde iğrenç salyalarını akıtıyor olsaydı dünyada ki hiçbir akıllı kadın evlenmeye değecek bir adam bulamamış olurdu...elbette böyle sadece bakarak dürtüselliğini devreye sokan aç erkekleri küçümsüyorum..ben erkekleri meslek gruplarına göre değil ne kadar aç ya da tok olduklarıyla eleştirdim..yani demek istiyorum ki hergün pirzola yersen artık pirzola seni cezbetmez..ama senede bir kez vitrinde görürsen miden kazınır ve vücudun tepki verir buna..eee buna da görmemişliğin dayanılmaz sonucu denir..ve hiçbir bayan her gördüğü güzel kadına salyalarını akıtan bir erkeğe saygı duymaz..sadece yoksunluğuna ve kız arkadaş edinme beceriksizliği yüzünden düştüğü duruma üzülür o kadar :roll: şahsen ben bana çapkın çapkın ama son derece acemice ve hayvani edayla bakan erkelerden tiksiniyorum...diğer bütün bayanlar gibi...şahsınıza değil yazdıklarım..çizdiğim profilde kendini bulanlara oky...

Yorum

MUSTAFAİSTT ilk sorunu cevaplamayacağım çünkü soruları rahat sorma yetinizi çocukça egonuza bağlıyorum ve bu sorunun altında kendimi ezik hissetmem gerekir sizin bakış açınıza göre ama beni rahatsız etmeyecek kadar sıradan..şimdi şöyle düşünün bir erkek eğer dekolte giymiş 90 60 90 bayanlarla sadece ''arkadaş''olabilme kapasitesine sahipse elbette böyle bir bayanı görünce malum reaksiyonları gösteremez..çünkü gözleri bağışıklık kazanır..ya da diğer bir ihtimal kişisel evrimini tamamlamış ve çekici bir bayanı gördüğünde kalçalarını egale ederek hatta hiç farketmeyerek hatta hiç bakmayarak bu şekilde bir duruş elde edebilmiş nadir ve kaliteli erkeklerde var tabi bu dünyada..onları tenzih ederek yazdım ben bu yazıyı..yoksa her erkek bir bayanı gördüğünde iğrenç salyalarını akıtıyor olsaydı dünyada ki hiçbir akıllı kadın evlenmeye değecek bir adam bulamamış olurdu...elbette böyle sadece bakarak dürtüselliğini devreye sokan aç erkekleri küçümsüyorum..ben erkekleri meslek gruplarına göre değil ne kadar aç ya da tok olduklarıyla eleştirdim..yani demek istiyorum ki hergün pirzola yersen artık pirzola seni cezbetmez..ama senede bir kez vitrinde görürsen miden kazınır ve vücudun tepki verir buna..eee buna da görmemişliğin dayanılmaz sonucu denir..ve hiçbir bayan her gördüğü güzel kadına salyalarını akıtan bir erkeğe saygı duymaz..sadece yoksunluğuna ve kız arkadaş edinme beceriksizliği yüzünden düştüğü duruma üzülür o kadar :roll: şahsen ben bana çapkın çapkın ama son derece acemice ve hayvani edayla bakan erkelerden tiksiniyorum...diğer bütün bayanlar gibi...şahsınıza değil yazdıklarım..çizdiğim profilde kendini bulanlara oky...
                              tşk ederim hale hanım güzel ve açıklayıcı bir yazı. akıllı kültürlü bir bayan olduğunuz burdan anlaşılıyor..
                              ben her tarzda konuşur ve soru sorabilirim. çocukca da olurum daha farklı biri de.. o anki ruh halim.. tarzlar kişiye özeldir...
                              tamam bay bayan ilişkisinde hemfikiriz bu konuda. bende o tip erkekleri sevmem. ki bu verdiğin örmekte olan bayanlarda var. her gördüğü yakışıklı erkeğe sulanan, onla çıkan gezen tozan, yatan vs... bayan sayısı da az değil memlekette.. sen o tip ağzı salyalı erkekleri sevmezsin, bende kucaktan kucağa zıplayan o basit kadınları sevmem..
                              yani buradaki seviye elit bir seviye. insanlar kültürlü belli bir olgunluk ve kültür sahibi. tabiki salya sümüklü insana bakmaz kimse. bu doğal bişi.. ama biz erkekleri ben genelledim ve esprili anlattım.
                              güzel ve hoş kadınların içinde olamayan insan kaç tane erkek tanıyorsun hale hanım? askerlik yapmadığından bilemezsin, dişi eşşekten başka bir dişi görememiş anadolu insanını kafanda tasvir eder misin? askerde ilk 1 ay dışarı çıkamıyorsun, ve yemin edip dışarı çıktığın zaman ohh be özgürlük diyorsun...
                              sonra bu asker erkek : çarşı iznine çıkıyor. ve sağda soldu gördüğü kadınlara bakıyor vs...
                              ben ankarada 2002 de kısa dönem askerlik yaptım. bizim birlikte avukat ve savcı mesleklerinde siz bayanlarca : "KALİTELİ" tabir edilen arkadaşlarım vardı. ama bizim için ayrım yoktu. hepimiz o 1 aydan sonra bir kadın istiyorduk.. buraya dikkat et lütfen: erkeklerin görmüş görmemişliğine göre değildir bazen bu işler.. adam 20 sene de 100 senede kadın içinde olsa yaşasa 1 hafta 1 ay onlardan uzaklaşsa kafayı sıyırmakta... bunları siz bayanlar bilemezsiniz. çünkü bakış açılarımız değişik sizle... ama ben saygı duyuyorum ve sizi öyle seviyor kabul ediyorum.. sizde sevip saygı duysanız sevincez de işte hadi boşver...
                              askerden örnek verdim. nişantaşında çalışıp yada yaşayıp ağzı sulanan tip erkek bende görmedim yazın tatile egeye akdenize gittiğimizde tanga bikinili görsek "hıı" der başıızı çeviririz.. göz alışmış ondan anırım hepsi aynı ok sorun yok..
                              hale hanım : sizin burç sanırım oğlak yada koç. ciddi ve gülmeyi sevmeyen birisiniz sanırım...
                              son söz: biz erkekler için sexi kadınlar hep dikkat çeker, işi bilen erkek bişi belli etmeden onu elde eder... acemi olan cahil olanda aptal aptal aval aval bakar sadece ... olay bu... konu kapanmıştır

Yorum

aslan burcuyum..gülmeyi de çok severim..ben KALİTE derken avukat ya da savcıdan bahsetmedim..öz kişilikteki kariyeri kastettim...bence de konuyu kapatalım

Yorum

İşleniyor...
                                X