Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ERKEKLER NE İSTER ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: masum528
    Orjinal yazı sahibi: kapalikutu
    Erkekler her türlü haltı istiyorda anlamadıgım bu kadar bencilken neden hiç karşı tarafın isteklerini yerine getirmezler. zıkkımın kökünü istesinler
    Sen zıkkımın kökünü iste emi delimanyak :lol:
    :evil: ben asla bir erkekten birşey istemem benim elim ayagım tutuyor çok şükür isteyenler kendilerini kullandıran erkekleride asalak olarak kullanan beyinsiz kadınlardır.Tek baslarına kalınca bir halt yapamazlar bunu sagladıgı içinde sanki karşılık gibi erkeğin isteklerini yaparlar.

Yorum

amma cabbar cevval kızmışsın be kapalıkutu.tamam büyük kızsın anladık.
      peki pekiii anladık
      herşeyden sen anlarsın...

Yorum

azmış kızlar kulübüne çevirmeyin burasını biraz mütevazi olun..

Yorum

Tek istediğim şey; huzurlu bir yaşam, çevremde anlayışlı insanlar, kendi evim ve arabam, yaşantımı ve hobilerimi sürdürebilecek kadar para, ruh eşim, aileme her türlü destek olabilmek, yaşlılığımda bile sağlıklı ve dinç olabilmek, dünya barışı , öldükten sonra cennete gitmek, değerimin er yada geç anlaşılabilmesi, sağlıklı çocuklarımın olması ve onları yetiştirmek....

Böyle uzayıp gidiyor. ama hepsi hayırlı şeyler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirsen
            Tek istediğim şey; huzurlu bir yaşam, çevremde anlayışlı insanlar, kendi evim ve arabam, yaşantımı ve hobilerimi sürdürebilecek kadar para, ruh eşim, aileme her türlü destek olabilmek, yaşlılığımda bile sağlıklı ve dinç olabilmek, dünya barışı , öldükten sonra cennete gitmek, değerimin er yada geç anlaşılabilmesi, sağlıklı çocuklarımın olması ve onları yetiştirmek....

Böyle uzayıp gidiyor. ama hepsi hayırlı şeyler...
            Bravo..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikopsiko
              azmış kızlar kulübüne çevirmeyin burasını biraz mütevazi olun..
              :evil: farkındaysan baslık erkekler ne ister diyo yani istemeyi bırakıp biraz mütavazi olması gereken sizsiniz

Yorum

her erkek için değil tabi ama evde oturan ben getireyim sen çalışma diyendir
                Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

Kadın ve erkeğin isteyeceği şeyler uyumlu şeyler aslında. Birbirini tamamlayan şeyler. Ama işte insan olmak lazım önce. Ne istediğinin farkında olmak lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mustafaistt
                    Erkekler her türlü haltı istiyorda anlamadıgım bu kadar bencilken neden hiç karşı tarafın isteklerini yerine getirmezler. zıkkımın kökünü istesinler
                    sinirli bi abla )
                    kim sinirlendirdi seni ablacım? eşinle kavga mı ettin?
                    biz erkekler ne istemişiz ki? bu dünyadaki en saf ve temiz varlıkları biz erkekler ne isteyebiliriz bi düşünsene?
                    sana şöle bi özetliyim:
                    1 ocakta sevgiliyle yada eşiyle hediyeler eğlenceler tatil vs..
                    14 şubatta: sevgiliye küçüçük bi hediye : altın
                    15 mayısta : anneye hediye : altın
                    yazın sevgiliyle yada eşle hediye ve yaz tatili..
                    bayramlarda hediye tatil eğlence
                    doğum günlerindede hediye vs vs vs

siz kadınlar olmasa bence bir çok sektör iflas ederdi... siz olmasanız dünya ticareti sönerdi... yanlış mıyım ))

ee erkek ne istiyo???
                    zıkkımın kökü dediğin şeyler ne merak ettim...
                    saygılarımla...
                    ben bunları istemem ama isteyen kadınlarda akıllı okadar çok istiyorsunuzki ee bir karşılığı olmalı aferin kadınlar devam bosunamı okadar kölellik yapıyorsunuz

ayrıca ben bekarım evlenip köle olacak kadar aklımdan zorum yok..

1: erkekler çok bi şey istemez..
                    2: erkek kadınına köle olmuyor bizim toplumda
                    3: pek akıllı bi kadınla evlenmek istemez...
                    4: şuan bekarsın ama evlenince SS kuralına göre kocacığına kölede olcan kulda olcan... ukalalık ve laf sokmakla bi yere varamayacaksın arkadaşım... Türkiyede birçok kadının ne olacağı bariz ortada... sen öle böle olmucak de akşama kadar.... ancak kendini avutursun... gerçekleri görünce bana hak vereceksin...
                    iyi akşamlar...

dip not : agresif ve sinir edici mesajlar ben dahil hiç bir portal üyesi görmek istemiyor.. lütfen relax... )

Yorum

bu konuda son birşey daha yazmak istiyorum erkek olsun kadın olsun karşılıklı anlayış ve sevgi herşeyin ilacıdır.bir tatlı söz bir akşam yemeği ve en önemliside 2 taraf içinde geçerli birbirlerini dinlemek,dinlerkende ne istediklerini anlayabilmek benim hiç sahip olamadıklarıma herkes sahip olsun inş.
                      Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mustafaistt

1: erkekler çok bi şey istemez..
                        2: erkek kadınına köle olmuyor bizim toplumda
                        3: pek akıllı bi kadınla evlenmek istemez...
                        4: şuan bekarsın ama evlenince SS kuralına göre kocacığına kölede olcan kulda olcan... ukalalık ve laf sokmakla bi yere varamayacaksın arkadaşım... Türkiyede birçok kadının ne olacağı bariz ortada... sen öle böle olmucak de akşama kadar.... ancak kendini avutursun... gerçekleri görünce bana hak vereceksin...
                        iyi akşamlar...

dip not : agresif ve sinir edici mesajlar ben dahil hiç bir portal üyesi görmek istemiyor.. lütfen relax... )
                        1-agresif ve sinir edici mesaj yazan sensin
                        2-konuyu baska biryere çektin.Tabiki her iki cinste karşılıklı birşeyler isteme hakkına sahip..tamamen erkeğe yönelik konuşuldu ona kızdım ben.Sanki kadının tek görevi isteneni yapmak hiçbirşey istememek gibi..
                        3 -Benim nasıl olacagıma dair kesin bir yargıda bulunamazsın.Bütün kadınların öyle olması benimde olmamı gerektirmez.
                        4-Ben onu şaka olarak demiştim çok ciddiye alıp konuyu saptırman saçmaydı
                        5-Son olarak yazılanlardan şunu anladım erkekler sessiz her deneni onaylayan muhalefet olmayan alta kalan kız tipini istiyorlar.Valla ben klasik kadın rolünü üstlenemeyeceğim kusura bakma..

Yorum

8) bende elinin körünü dedim ama, sanırım zıkkımın kökünden daha masum bir ifade..

Sevgili ahenge; çok güzel bir tesbit yapmışsın, bu tür insanların kadın olsun erkek olsun,hayatları şikayetle geçer eş veya beraber oldukları kişide bunu hayatının neşesi haline getirir.. bu tipler tencere ve kapak misali, konuşacak kültür birikimi olmayan sığ kapasitede insanlardır...

ASlında yaptıkları yerden yere vurmak değil, gizliden gizliye övünmektit.

Misal :arrow: yaa bizim hanım bir araba kullanır trafik altüst olur

Burda demek istediğ şey; benim eşim araba kullanıyor , sizinkiler kullanmıyor

Benim eşim çok rüküş :arrow: benim eşim çok gösterişli ve pahalı giyinir dikkat etmeyenlerde etsin lütfen

Eşim çok dırdırcı :arrow: eşimi genelde takmam, oda çok dır dır eder(yani taşfırın erkeğiyim)

Eşim çok masraflıdır :arrow: eşim çok para harcar çünkü bende bu donanım var yani arkadaşlar... ben zenginim

vs vs...

8)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
                            8O 8O
                            zıkkımın kökü hakkında ciddi bir fikriniz var mı birbirinize ikram edip durmuşsunuz... :x :x
                            Hanımlar Beyler.. başlık kilitlenmesi çok sevimsiz bir görüntü yaratıyor.. Lütfen buna sebep olacak diyaloglarda bulunmayalım..
                            Teşekkürler..
                            biz sorunu aramızda çözdük sorun yok hakim bey tşkler ...

Yorum

İşleniyor...
                            X