Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aranızda 2012 kpss hazırlanan var mı.?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aranızda 2012 kpss hazırlanan var mı.?

varsa hangi alandan gireceksiniz sınava? şuan yapmış olduğunuz çalışmalar var mı veya gittiğiniz dershane? ocak ayı ile denemeler başladı çok dershanede bilgi almak istedim ilgili üyelerden... çalışmalar nasıl gidiyor, gittiği dershaneleri varsa denemeler başladı mı ve dışarıdan öğrenci alınıyor mu sınava girmek için?
    Benim hala umudum var

Bu dershanelerede bağlı bir durum ama dıarıdan öğrencileri sınavlara üye yaparlar , sınavları kasımda başlayan dershaneler var kpss a grupları
    Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Ben gk-gyten gireceğim 2 ay sonra işten ayrılıp sınava odaklanacağım, haftasonları kursa gidiyorum daha hiç deneme sınavına girmedim.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Şu zmaanlarda artık yapmalısınız bence nerde olduğunu görmek insanı hem bilinclendiriyor hemde hırslandırıyor
        Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
          Şu zmaanlarda artık yapmalısınız bence nerde olduğunu görmek insanı hem bilinclendiriyor hemde hırslandırıyor
          haklısınız Yasi, bizim dershane denemesi 29 ocakta ve dışarıdan ücretsiz öğrenci alıyor,deneme sınavına girmek isteyen arkadaşlar varsa dershane adını özelden yazarım.Reklam olmasın
          Benim hala umudum var

Yorum

İşleniyor...
          X