Duyuru

Collapse
No announcement yet.

TÜm Üyeler Bu Konuya [Help Me]

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Ölenle gidene çağre yok , az votka var.
    Çok Doğrudur vallaha Bu söz Tüm sevipte sevilemeyenlere gelsin
    TEK SONSUZ YOLDAŞ DOSTTUR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
      dostum gecmis olsun. kızın feysini versene bi. ben de sansımı deniyim.
      oldu bide gel karşılıklı durum beğenelim istesemde olmaz zaten artık face dondu ama illaki facebooktan kız bul diyosan fakeler dolu hani etekliler falan googleden bulma resimler ama bakarsın buluşur mutlu olursunuz.Gönül bir oldumu deme :tinysmile_fatgrin_t

Yorum

Valla biraz gec kalmisim ama yine de yaziim: ACILMAAAAAAAAA!!!

"acilma" olayi sadece erkegin uzerindeki baskiyi ve meraki kaldiran bir sey. Erkekler kendileri icin onemli ya, kendisi rahatlayacak ya, karsisi icin de ayni olacak zannediyorlar ama alakasi yok )
        Kiz icin senin acilman ne ifade edecek ki? Senin duygularini ogrenip ne yapacak? Tursusunu mu kurcak?
        Eger dogrusu ne diyosan "kizin sana acilmasini" bekle, beklerken de beraber eglenceli zaman gecirin. Gerisi kendinden hallolur zaten.

Bi dahakine bunu dene OK?
        Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
        -Buda-

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Zeth View Post
          Valla biraz gec kalmisim ama yine de yaziim: ACILMAAAAAAAAA!!!

"acilma" olayi sadece erkegin uzerindeki baskiyi ve meraki kaldiran bir sey. Erkekler kendileri icin onemli ya, kendisi rahatlayacak ya, karsisi icin de ayni olacak zannediyorlar ama alakasi yok )
          Kiz icin senin acilman ne ifade edecek ki? Senin duygularini ogrenip ne yapacak? Tursusunu mu kurcak?
          Eger dogrusu ne diyosan "kizin sana acilmasini" bekle, beklerken de beraber eglenceli zaman gecirin. Gerisi kendinden hallolur zaten.

Bi dahakine bunu dene OK?
          inşallah bakalım
          ESİNİM üzülmüyom hayatı akışına bıraktım

Yorum

İşleniyor...
          X