Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ruhun bedenden ayrılıp sorgulama yapması.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ruhun bedenden ayrılıp sorgulama yapması.

16 yasındayım.son zamanlarda bunu yasamaya basladım.birden durup dururken her seyi bırakıyorum.tüm düşüncelerden o anki telasımdan ve duygularımdan sıyrılıyorum.ruhum bedenime,karakterime,davranıslarıma,hayatıma ve hatta canım anneme bile yabancı oluyor...adım seyma.seyma diye bi kız,şöyle böyle diye sorguluyor..sanki yabancı varmıs gibi... bu nedir,nedendir? degerli göruslerinizi bekliyorum....

bu yazıyı yazarken bile kendine yabancılık hissediyormusun. şahsen ben hissediyorum

Yorum

Belki istemediğin şeyleri yapmaya zorlanıyorsun bundan oturude kendini tanıyamıyorsun.

Yorum

Bende son günlerin yorgunluğundan dolayı ses tahammül edemiyorum, pencereyi açıyorum dibimizde kartopu oynayan çocukların sesi, kafayı yemezsem iyidir, aynı durumu bende yaşıyorum stresten sanırım kendi kendime konuştuğumu farkettim..
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

ilgincsin gerçekten büyük olaylarmı yaşadın seni üzen cokmu şey oldu ? ?? ? veya yalnızmı kaldın kücükken hep
          İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
          hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
          anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

ben gençkızken kendimi oadının tavanında yükselmiş kendimi uyurken seyrederdim.geçen senelerde ise ruhum evimin odalarında ve koridorda dolaşırken hissettim.ama kendimi hiç sorgulamadım.ama bazı ruhlar böyle girip çıkarlarmışş.

Yorum

hep değil ya dalıyorum hayata.bazen işte birden bire duruyorum dedğim gibi.sanki ruhum bedenimmin karsısına geçip bir tabloyu yorumlar gibi o kızı yorumluyor.

istemediğim seyler...ögrenciyim..her ögrenci gibi derdim dersler...basarılıyım ama tabi ki bana sorsan sevmiyorum okulu..odur istemediğim sey.

evet fazlasıyla stres var.yukarda dediğim gibi dersler kafamı cok kurcalıyor.

yalnızdım.hala yalnızım ama bu benim tercihimdi ve tercihim.yalnızlığı seviyorum.sadece bir tane arkadasım var.kendimle mutluyum,büyük olaylar olmadı,ailem cok aksiyonludur ama kendimi bildim bileli oldugu için alıskınım,etkilemiyor....

Yorum

İşleniyor...
              X