Duyuru

Collapse
No announcement yet.

doktor bana bu siteye girme dedi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• doktor bana bu siteye girme dedi

hastalıkla uğraştıkça içinde oldukça daha artarmış ve hiçbir yararı yokmuş bu sitenin sonuçta uzman onlar siz ne diyorsunuz bi arkadaş geçenlerde bu site beni hasta etti diye başlık açmıştı haklı galiba...

bak destiny burda dostluklar kuruluyor acı paylaşıldıkça azalırmış.sende yeşereceksin burda,sabır ile azim ile deleceksin hastalıgını ama yinede sen bilirisin illada gidecem dersen seni kimse tutamaz sana eyvallah derim ama seni burda görmek isterim sende buraya renk katan nadide üyelerdensin yani çok degerlisin

Yorum

Sitenin okbye veya diğer hastalıklara zarar verdiğine inanmıyorum. Bazı arkadaşlar görüyorum, bir anda iyileşmelerini sağlayacak bir şeyler arıyorlar ki bu da mümkün değil. Kimi bir hap içip bir günde herşeyi unutmak istiyor. Bu olmayınca da kendilerine çeki düzen vermek yerine suçlayacak birilerini veya bir yeri,siteyi falan arıyorlar. Buldukları sonuç : site zararlı :roll: Hiç kimse kendi tembelliğini, başıboşluğunu başkalarının üstüne yıkmasın lütfen :x

Not: yazdıklarımın konuyu başlatan arkadaşla bir ilgisi yoktur. Genel manada yazdım.

Yorum

kızın üstüne gelmeyim istediğini yazar buraya herşey serbest doktoru oyle dedıyse oyledır benim 2 doktorumda böyle sitelere girmememi istedi.doktor söyledi diyor doktordamı hasta sizce?benimde doktorum söyledi.

Yorum

Neden böyle söyledi? Demekki kendinizi çok fazla kaptırıyorsunuz. Siz tamamen hastalığa odaklanıyorsunuz sanırım. Devamlı hastalığı düşününce sitede olmasanız bile bu sıkıntılar peşinizi bırakmaz gibime geliyor. Fakat doktorunuz böyle söyledi ise bir süre girmemenizi öneririm. Çünkü banada daha önce aynı şeyleri söyledi doktor, fakat bu site için değil, kendimde devamlı yeni bir hastalık buluyordum,ve ilaçlarla ilgili çok fazla araştırdığım ve en ufak bir olumsuz bir yazı görünce ilacı bıraktığım içindi. Çok sık girmiyorum ama hala ilaçlarla aram iyi değildir.
          Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

birine iyilik yapmak güzel bir şey ama herkez burda doktorculuk oynarsa hastalarında kafası karışır vede karışıyor ben bir buna karşıyım.iyi insanlar var tabiki her yerde olduğu gibi.ben hala siteden ıp ban beklıyrm host doyası işe yaramıyor kardeşım yaptı modem aç kapa giriyor kendılıgınden bir daha mavi yeşil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: $$BYHANDSOME$$
              kızın üstüne gelmeyim istediğini yazar buraya herşey serbest doktoru oyle dedıyse oyledır benim 2 doktorumda böyle sitelere girmememi istedi.doktor söyledi diyor doktordamı hasta sizce?benimde doktorum söyledi.
              Evet aslında bazı rahatsızlıkları olanlar için psikoloji siteleri zararlıdır.

Bana da bir çok doktor aynı uyarıyı yaptı.Malesef maviyeşil bende bunları söylemek istemezdim ama bazı okb liler için bu tür siteler zararlıdır.Çünkü sevdenin dediği gibi her okuduğu hastalıkları kendilerine uyarlarlar.

Ben bu konuda destiny ye pm ile açıklama yaptım.Bende aynı uyarıyı aldım doktorumdan fakat "neden hala bu sitedeyim" bunun açıklamasını yaptım.

Eğer doktorunuz sakıncalı diyorsa girmeyin lütfen.

Yorum

"Kardeşim sende hep ban istiyorsun, sonra nasıl tekrar giriyorsun banı kırıp merak ediyorum. Bence sen ban filan isteme, sadece sıkılıncaya kadar sitede kal, kendini şartlandırınca daha çok yapmak istemediğini yapıyorsun. sinirlenerek değilde, sıkılıpta bırakırsan daha iyi olur, girmekte istemezsin bir daha çok fazla. Yada erkek kardeşin pcden bu siteyi yasaklasın belki işe yarar.

Yorum

birine iyilik yapmak güzel bir şey ama herkez burda doktorculuk oynarsa hastalarında kafası karışır vede karışıyor ben bir buna karşıyım.iyi insanlar var tabiki her yerde olduğu gibi.ben hala siteden ıp ban beklıyrm host doyası işe yaramıyor kardeşım yaptı modem aç kapa giriyor kendılıgınden bir daha mavi yeşil
                  Anladım yakışıklım Burayı kardeşinle bir inceleyin , sanırım bazı şeyler atlanmış

http://www.olympos.org:81/forum/mess...isim_engelleme

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                    "Kardeşim sende hep ban istiyorsun, sonra nasıl tekrar giriyorsun banı kırıp merak ediyorum. Bence sen ban filan isteme, sadece sıkılıncaya kadar sitede kal, kendini şartlandırınca daha çok yapmak istemediğini yapıyorsun. sinirlenerek değilde, sıkılıpta bırakırsan daha iyi olur, girmekte istemezsin bir daha çok fazla. Yada erkek kardeşin pcden bu siteyi yasaklasın belki işe yarar.

zaten bu konularda hep sen varsın sevde nedense anlamadım burda bir şeyi tartışıyoruz tartışmak yasakmı?hep güzel olanı övüpte yanlıs olanları konusmak neden hosunuza gıtmıyor???mod gibisin mubarek her boyle konuda sen zıplıyorsun anlamıs degılım ya tuhafsın.

mesela ben oyle bır hale geldımkı derdim olduğu zaman anlatamıyrm yok yalancılıkla yok bılmemne derdımı anlatamaz hale geldım ben derdımı burda anlatamıycaksam ne işim var burda dimi o yuzden ban istiyrm derdimi hep anlatmak ıstıyrm ben anladın.

kardeşim siteyi yasakladı ama olmuyor pc kapa aç tekrar giriyor ıp ban istiyrm bende.

Yorum

banı filan kırmıyrm herhalde modemden kaynaklanıyor bilmıyrm eğer ıp ban atamıyorlarsa kardeşim gelsin birde maviyeşilin dediğini tekrardan denıcem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben
                        Evet aslında bazı rahatsızlıkları olanlar için psikoloji siteleri zararlıdır.

Bana da bir çok doktor aynı uyarıyı yaptı.Malesef maviyeşil bende bunları söylemek istemezdim ama bazı okb liler için bu tür siteler zararlıdır.Çünkü sevdenin dediği gibi her okuduğu hastalıkları kendilerine uyarlarlar.

Ben bu konuda destiny ye pm ile açıklama yaptım.Bende aynı uyarıyı aldım doktorumdan fakat "neden hala bu sitedeyim" bunun açıklamasını yaptım.

Eğer doktorunuz sakıncalı diyorsa girmeyin lütfen.
                        Gülben ,seni doktoruma şikayet edeceğim .Zararlıdır diye

Demek istediğini anladım, ancak benim kastım o değildi. Benim kastettiğim, kendilerine bahane arayan kimileri ; doktorun yasaklaması ayrı bir mesele.

Yorum

banı filan kırmıyrm herhalde modemden kaynaklanıyor bilmıyrm eğer ıp ban atamıyorlarsa kardeşim gelsin birde maviyeşilin dediğini tekrardan denıcem
                          Bu arada yine bir çözüm olmazsa şöyle bir yol olabilir. Telekoma başvurup sabit IP istersin. Sabit IP atandıktan sonra da ilksen seni bir güzel banlayabilir :twisted:

Yorum

burdaki insanların iyiliğinden şüphem yok çok iyi insanlar tanıdım.neden giriyorsun dersen dusun bir anda şizofreni düşünüyrm aklıma geliyor bir zaman takıntı araştıra araştıra bir hal oldum vede çözüm bulamadım sohbet edıyrm sadece ama derdim oldugu zaman anlatamıyrm kapana kısılmıs gıbı hıssedıyrm kendımı anlatmak ıstıyrm anlatamıyrm bunalıyrm sonra asabı gıbı gozukuyrm burda o yuzden hıc durmak ıstemıyrm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_

zaten bu konularda hep sen varsın sevde nedense anlamadım burda bir şeyi tartışıyoruz tartışmak yasakmı?hep güzel olanı övüpte yanlıs olanları konusmak neden hosunuza gıtmıyor???mod gibisin mubarek her boyle konuda sen zıplıyorsun anlamıs degılım ya tuhafsın.

mesela ben oyle bır hale geldımkı derdim olduğu zaman anlatamıyrm yok yalancılıkla yok bılmemne derdımı anlatamaz hale geldım ben derdımı burda anlatamıycaksam ne işim var burda dimi o yuzden ban istiyrm derdimi hep anlatmak ıstıyrm ben anladın.

kardeşim siteyi yasakladı ama olmuyor pc kapa aç tekrar giriyor ıp ban istiyrm bende.
                              İlk sözüm konuşma tarzına dikkat et. Ben mod değilim kardeşim. Ayrıca senin sıkıntını anlıyorum ama o kadar çok istedinki banlanmayı sana bir öneri sundum. Evet sürekli uzayıp giden şeyleri sevmiyorum. Tartışma ortamını sevmiyorum ve yorum yazdığım oluyor. Sana acil şifalar dilerim ve bir daha seninle herhangi bir diyaloğa girmem merak etme.

Yorum

İşleniyor...
                              X