Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tv ye Ayırdığınız vakit ne kadar?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bazen cedric i izliyorum bi de çok güzel hareketler bunlar.. onun dışında interneti tercih ederim,tv den daha faydalı..
    Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

Tv de fazla bir şey olmuyor dolayısıyla gündüzleri pek tv izlemem..Ee artık vize yok final yok napıcaksın bir kaç dizi var onları izliyorum..Bir de gece uykumdan fedakarlık yapıp beyazı izlerim dün müthişti mesela BKM Mutfağıyla birlikte
      Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

arkadaşlar tv seyretmemekle de olmaz kanımca başlığı dizi üzerine kurdum ama bu konuyu etraflıca konuşmak için illaki başlıa bağlı cevaplar yazmamıza gerek yok.
        Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

bizim gibi nitelikli seçici insanlar için tv asla öcü olamaz.
          hepimiz yapımların içinden cımbızla çekip seçtiğimiz programları seyredebiliriz rahatlıkla.
          Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Re: Tv ye Ayırdığınız vakit ne kadar?

Orjinal yazı sahibi: sonkartal
            Orjinal yazı sahibi: gothica
            şu işsizlikte büyük şehirlerde gezmenin bile parayla olduğu zamanda evlerimize kapanıyoruz.mevsim koşullarıda malum.evde geçirdiğimiz sürenin ne kadarı tv karşısında geçiyor :?: başlığı açtığım anda habertürkte bu konu tartışılıyor. ve hayatın mı dizileri yönlendirdiğini yoksa ,dizilerin mi toplumun bi kısmını etkisi altına aldığı tartışılıyor.
            bende buyrada açıyorum tartışmayı arkadaşlar.
            Tv ye ayırdığım vakit ''susam sokağı'' v ''TRT kapanış'' ile sınırlıydı (özellikle trt kapanış çok hoşuma giderdi)artık ne trt kapanış kaldı nede susuam sokağı ben tv lere jübilemi çoktann yaptım. :lol:
            Bende susam sokağı kuşağını çok izlerdim çocukken
            Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Şu an yarım saat kadar süre ayırıyorum.. O da ana haber bülteni yemek yerken.

Yorum

İşleniyor...
              X