Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insanlar neden dikkat cekmek isterler ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Insanlar neden dikkat cekmek isterler ?

Neden bazi insanlar devamli ilgi beklerler, birilerinin onayini almadan duramazlar ? Kendi kendilerine yetemezler ? Siz hep dikkat cekmek istermisiniz, tum gozler ustunuzde olsun ?
    so you're saying there's a chance ?

Tam tersi olması daha kötü (içine kapanmak) dikkat çekmek istemelerinin nedenide kendi egolarını tatmin etmektir... Önceden tüm gözlerin üzerimde olmasından nefret ederken, şimdi olması için elimden geleni yapıyorum, diğerleri gibi...
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ESİNİM
      evet dikkat çekerim bilinçli olarak yapmam.konuşmamın büyüsüne kapılırlar espirilerimle neşelenirler
      Eminmisin bilincli yapmadigina ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
        Tam tersi olması daha kötü (içine kapanmak) dikkat çekmek istemelerinin nedenide kendi egolarını tatmin etmektir... Önceden tüm gözlerin üzerimde olmasından nefret ederken, şimdi olması için elimden geleni yapıyorum, diğerleri gibi...
        Evet guzel bir yaklasim olmus, aslinda daha once istemedigimiz birseyi sartlar degisince ister hale geliyoruz, insan neyi eksik hissediyorsa onun pesine dusuyor

Yorum

Burası icin konuşayım,birbirimize cok alıştık aslında, kimsenin dikkat cekmesine gerek yok başlıklardan kimin olabileceğini bile biliyoruz : )
          Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

evet dikkat çekerim bilinçli olarak yapmam.konuşmamın büyüsüne kapılırlar espirilerimle neşelenirler
            Neden bizim üstümüzde hiç uygulamadın?

Yorum

dün akşam güzel espiri demedin mi gece kuşu deyince
              Yaklaşık 100 mesajin varkendır okuyorum yazdıklarını. 800 de 1. Bozuk bir saatin günde kaç defa doğruyu gösterdiğin düşünürsek...

Yorum

çok fenasın sen gülmeyi seven biri değilsin ki gülesin.seni kimse güldüremez.hem güldürmek gibi bi niyetimde yok
                yanılıyo olabilirim ama bana söylediğinin aksine çok sıkıcı bi kadın izlenimi veriyosn
                Etrafımda ki insanlara aldırmadan , kendi içimde büyüttüğüm yalnızlığımla beraber oturup seninle geçen günlerimi düşünerek gitmendeki mantığı bulmaya çalışıyorum

Yorum

çok fenasın sen gülmeyi seven biri değilsin ki gülesin.seni kimse güldüremez.hem güldürmek gibi bi niyetimde yok
                  Espirine gülmemdim zaten. Ben zekice espirileri severim. Sende ikide bir söyleyim böyleyim diyorsun. Bende dememen için bu tarz konuşuyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: domates View Post
                    yanılıyo olabilirim ama bana söylediğinin aksine çok sıkıcı bi kadın izlenimi veriyosn
                    +11111111111

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                      Otobüs şoförları neredeyse her bayandan etkilenirler..
                      Bilgin olsun

Secici degil mi yani otobus soforleri Onlarinda etkilenmeyecegi kadinlar vardir

Yorum

benle ne alıp veremediğin var yıldızlarımız uyuşmadı galiba hep sataşıyon.kavga ediyon zaten gülmen imkansız.sinirin aklına zarar verir espiridende hiç bi şeyden anlamaz insan sen gibi.
                        Kendini övme diyorum. Bak sen övmesen kendini yukardaki diğer olumsuz cümlelerde kurulmamış olucaktı. Senin iyiliğin için birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Yorum

Ya almak istedikleri bir şey vardır yada satmak istedikleri!
                          Almaktan kasıt övgü özgüven ilgi yada bir iletişim ki bu iletişimin ardında bir hedef mutlaka vardır.Ya birini elde etmeye çalışır yada birilerini yada bir şeyleri.
                          Ve satmaktan kasıt kendisidir.Kendisini pazarlama taktiği.Kendi güzelliğini yeteneğini vs. gösterme çabası ve İşte Ben burdayım Beni fark edin çabası.Farkındalık oluşturma.Ama genellikle kendisini tatmin etme güdüsünden...
                          Tohum saç bitmezse toprak utansın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojik deli
                            bırak övsün,burayı bir nevi sosyal mastürbasyon mecrası olarak görüyor,bu şekilde kendini rahatlatmaya çalışıyor
                            Gerçek hayattada yapar eminim. İnsanlarda üstüne gider ki burda da gidildi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Superficielle
                              Birileri arastirma yapmis ve insanlarin en mutlu eden seyin TAKDIR edilme duygusu oldugunu tespit etmisler.Bir yerlerde okumustulm.

Sonuç ayni yere varmiyor mu? Ezik ozguvensiz bir insan dikkat cekmek ister mi?
                              Ister tabi ama ozguveni olan da ister Bu takdir duygusu kim istemez ki.

Yorum

İşleniyor...
                              X