Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizce nasıl durumum?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sizce nasıl durumum?

Ya benim iletişim problemlerim var insanların yüzüne bakamıyorum.hep alay konusuyum kafayı yemiş olarak görülüyorum.pek arkadaşım yok.fen liseliyim ama ne ineğim ne de sosyal bir insanım.Geçen sene çoğu kişiden az çalışmama rağmen okul birincisiydim.Okuldaki hocalar arasında bile alay konusu oldum.matematikçi geçen sene bana bakarak her ne kadar zeki olursan ol çalışmayınca olmuyor demişti.Senenin ikinci derslerinde ingilizceci bana senin sayısal derslerin mi iyi kafayı mı yedin sen demişti.Okulda en arkada oturuyorum.Derslerim kötünün iyisi mi iyinin kötüsü mü karar veremedim.Geçen sene fizikçi beni fizik olimpiyatlarına aldıydı çalışmak zor geldiğinden çıktım.Kalem silgi sümük yemek gibi garip huylarım var.İq mun yüksek olma ihtimali var mı?

kardeşim bence seni kıskanıyorlar sen bildigin yolda devam et kimseyide takma kafana kafana göre hareket et cogu kişiden üstünsün zaten bırak millet seni kıskanmaya devam etsin
    İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
    hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
    anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

Rehberlik fikri sıcak gelmedi açıkçası.E hadi başka önerisi olan?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Spring_Waltz
        lisede okul birincisi arkadaş bizim sınıftaydı. hiç konuşmazdı. bazen alışılmadık mimikler yapardı. herkes onu sorunlu olarak nitelendirmişti. bense onun hiçbir sorunu olduğunu düşünmüyordum, sadece aşırı zekiydi. zekasının fazlalığı insanlarla olan iletişimine ket vuruyordu nedense. ama halinden çok memnundu. mutluydu.

okulun rehberlik bölümüne uğrayıp sıkıntını anlatmaya ne dersin? elinde test varsa uygular sana hoca...
        rehberlik fikri pek sıcak gelmedi açıkçaşı.başka önerebileceğin bir şey?

Yorum

içinde bulunduğun durum seni çok mu rahatsız ediyor ? birkaç seneye kadar düzeltirsin biraz ergenlkten kaynaklanıyor sanki..

Yorum

gerçekten çok zeki olabilirsin ama bu sorunlarının kaynağı zekan demek değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nnnnn_n View Post
              Ya benim iletişim problemlerim var insanların yüzüne bakamıyorum.hep alay konusuyum kafayı yemiş olarak görülüyorum.pek arkadaşım yok.fen liseliyim ama ne ineğim ne de sosyal bir insanım.Geçen sene çoğu kişiden az çalışmama rağmen okul birincisiydim.Okuldaki hocalar arasında bile alay konusu oldum.matematikçi geçen sene bana bakarak her ne kadar zeki olursan ol çalışmayınca olmuyor demişti.Senenin ikinci derslerinde ingilizceci bana senin sayısal derslerin mi iyi kafayı mı yedin sen demişti.Okulda en arkada oturuyorum.Derslerim kötünün iyisi mi iyinin kötüsü mü karar veremedim.Geçen sene fizikçi beni fizik olimpiyatlarına aldıydı çalışmak zor geldiğinden çıktım.Kalem silgi sümük yemek gibi garip huylarım var.İq mun yüksek olma ihtimali var mı?
              Sunu cozsene, bu testler genelde ise yaramaz ama olsun bir dene

http://www.free-iqtest.net/
              so you're saying there's a chance ?

Yorum

İşleniyor...
              X