Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forumla ilgili birkaç soru

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Forumla ilgili birkaç soru

Selamlar

Şu resimleri nasıl koyuyosunuz?dönen yıldızları fln?nasıl alt bilgi ve imza yazıyorsunuz?

yıldızları forum kendisi koyuyor mesaj adetine göre...diğer sorduğun herşeyi üye kontrol panelinden hallediyorsun...
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutunamayan_90 View Post
      yıldızları forum kendisi koyuyor mesaj adetine göre...diğer sorduğun herşeyi üye kontrol panelinden hallediyorsun...
      sağol teşkkür ederim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
        sağol teşkkür ederim..

Rica ederim ne demek, insanlık öldü mü =)
        Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

İşleniyor...
        X