Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forum ahalisinin anatomisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Forum ahalisinin anatomisi

Bu forumlara yazan arkadasların ortak yönü nedir? buyrun..

asosyaller.insan içine karışmaktansa bilgisayarla uğraşmayı tercih ediyorlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert

hayır kendi adıma söyleyim herkes asosyal değildir bence

mesala ben değilim

Yorum

Ben de kendi adıma söyleyim asosyal değilim insan içine karışmak ve bilgisayarla uğraşmayı harmanlıyorum Sorun dinlemek belki bazılarına sıkıcı gelebilir ama ben dinlemeyi ve çözüm üretmeye çalışmayı seviyorum..Benim de sorunlarımı anlattığım oluyor tabi..
        Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

insanlar dısarda sana neden inanmıyorlar bonnie?
          problem nedir?

Yorum

ben çok sinirliyim

Yorum

konuyla ilgili bende bişeyler yazayım..
              şimdi her insanın amacı farklı olabilir.. bu kişilerin neden burda olduklarını elbette etkiler.. fakat genel olarak baktıgımızda.. bence burdaki arkadaslar bilincli insanlar ve sorunlarıyla mücade edenler.. dışarıda yani etrafımızda ya da ailemiz içinde bile, psikolojik sorunları olan fakat bunu bilincsizce bir yasam bicimi haline getiren insanlarla dolu.. burdaki arkadaslar bir ölcüde sorunlarını tanımış ve tedavi yoluna gitmiş ve araştırmasını sürdüren insanlar.. burada bir paylaşım bir dert ortaklığı veya aynı payda da belki bir dostlugu paylaşmak isteyen insanlar olabilir..

Yorum

sinirli oldugun için mi burdasın destiny89

Yorum

bende çay var sende şeker....
                  sadece paylaşım....
                  olmayana olanı vermek....
                  <div>YALNIZLIKLAR KRALI.....</div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
                    konuyla ilgili bende bişeyler yazayım..
                    şimdi her insanın amacı farklı olabilir.. bu kişilerin neden burda olduklarını elbette etkiler.. fakat genel olarak baktıgımızda.. bence burdaki arkadaslar bilincli insanlar ve sorunlarıyla mücade edenler.. dışarıda yani etrafımızda ya da ailemiz içinde bile, psikolojik sorunları olan fakat bunu bilincsizce bir yasam bicimi haline getiren insanlarla dolu.. burdaki arkadaslar bir ölcüde sorunlarını tanımış ve tedavi yoluna gitmiş ve araştırmasını sürdüren insanlar.. burada bir paylaşım bir dert ortaklığı veya aynı payda da belki bir dostlugu paylaşmak isteyen insanlar olabilir..

evet bencede

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elifce

hayır kendi adıma söyleyim herkes asosyal değildir bence

mesala ben değilim
                      Bende asosyal değilimdir. Aksine kimi zaman biraz fazla canlıyım ve girişkenim Ortak yön Can sıkıntısıda olabilir, psikoloji merakı veya psikolojik sorun yaşamamız olabilir. Fakat benim girme sebebim, Ben sevinçlerimi dışarı ile paylaşan bir insan olmama rağmen üzüldüğüm şeyleri içime atarım, kimseye anlatamam sorunlarımı, ve burda bir nevi içimi dökebiliyorum ve değişik fikirler alabiliyorum. Yeri geliyor yardımda etmeye çalışıyorum.
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

sende öylesin galiba

Yorum

Re: Forum ahalisinin anatomisi

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
                          Bu forumlara yazan arkadasların ortak yönü nedir? buyrun..
                          bence ortak nokta
                          gerçek hayatta içini dökecek gerçekten dürüst ve güvenilir biri olmaması
                          yada tam anlamıyla dinlememesi.
                          ağlama duvaru gibi birşey bence burası
                          içinden geleni yaz gitsin.

bende asosyal olduğumu düşünmüyorum
                          &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

bende yiğneimim maçını seyrettim maça gittim gs la yaptılar milli takıma seçildi amcamın oğlu çok mutluuyz

Yorum

herkez kafasına göre takılır ya ister buraya girer ister pc oyun oynar kime ne. boş vakti varki burda takılıyor

ama okb gibi takıntıları olanlar benim gibi okb ve şizofren bolumune bakmamalı ben bakmıyrm sohbet için gelıyrm.can sıkıntısı yapıcak bir şey.derdimide anlatmıyrm artık kafama göre takılıyrm :lol:

Yorum

İşleniyor...
                              X