Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İçimden bir dürtü git intihar et diyor sanki bazen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• MSTFBKCK
    adlı üyemiz İçimden bir dürtü git intihar et diyor sanki bazen konusunu başlattı

İçimden bir dürtü git intihar et diyor sanki bazen

Herkese selam olsun!..

Bazen içimdeki bir dürtü bana git intihar et diyor sanki.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mustafa hiç laf dinlemiyorsun.

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
    Herkese selam olsun!..

Bazen içimdeki bir dürtü bana git intihar et diyor sanki.
    genelde iki dürtü olmazmıydı biri yap biri yapma der... sende kesin len rahat bırakın beni dersin genelde

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Mustafa sen hala doktora gitmedinmi.

Leave a comment:

• MSTFBKCK
    replied
    Orjinal yazı sahibi: rayiha View Post
    ben bahsetmiştim anlatınca bana sorduğu soru bunu istiyor musun olmuştu bende hayır bunu yapıcak olmak beni korkutuyor demiştim.o anda anlamıştım ki bu durumda depresyonumun verdiği bi takıntı idi.senden ricam kafanı meşgul edicek şeyler bulman.işe en çok bu yarıyor,eğer çalışıyorsan buna devam etmen ve yoğunlaşmaya çalışman.
    hımmm.. kafamı meşgul edecek şey çok aslında doktorumda bunu demişti -pc den başka uğraşacak şeyler bulmak- (kitap okumak, gireceğim mülakatlar için hazırlanmak, ileride yapacağım meslek hakkında araştırma yapmak, yabancı dil bilgimi geliştirmek gibi).. ama tembelliğim de psikolojik olduğu için ona sığınıyorum sanırım..

Leave a comment:

• rayiha
    replied
    Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
    doktorla görüştüm ama bunu söylemedim..
    ben bahsetmiştim anlatınca bana sorduğu soru bunu istiyor musun olmuştu bende hayır bunu yapıcak olmak beni korkutuyor demiştim.o anda anlamıştım ki bu durumda depresyonumun verdiği bi takıntı idi.senden ricam kafanı meşgul edicek şeyler bulman.işe en çok bu yarıyor,eğer çalışıyorsan buna devam etmen ve yoğunlaşmaya çalışman.

Leave a comment:

• rayiha
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Selbst View Post
    genel konular hakkında söyledim ya farkında olmak ve farkında değilmiş gibi davranmak dünyaları önüne sersem farklı şeylerden bahsediyoruz neyse
    ortada bi konu var sen biz onu konuşuyoruz sen genel bişi sölüosun bi zanlamayıncada neyse

Leave a comment:

• Selbst
    replied
    genel konular hakkında söyledim ya farkında olmak ve farkında değilmiş gibi davranmak dünyaları önüne sersem farklı şeylerden bahsediyoruz neyse

Leave a comment:

• MSTFBKCK
    replied
    Orjinal yazı sahibi: rayiha View Post
    ama üstünden uzun bi zamna geçti yani demem o ki bu depresif durumlarla ilgili bi durum,bu aklına geldiğinde başka şeyler düşünmeye çalış,bi şeylerle ilgilenmeye çalış.doktor ile görüştün mü?
    doktorla görüştüm ama bunu söylemedim..

Leave a comment:

• rayiha
    replied
    o zaman sıkıntı yok aslında insanoglu herşeyin farkındada işine gelmiyor belkide,,
    işine gelmemek mi böle şeylerle başetmek kolay mı sanıyorsun kim ister bunu?

Leave a comment:

• Selbst
    replied
    o zaman sıkıntı yok aslında insanoglu herşeyin farkındada işine gelmiyor belkide,,

Leave a comment:

• rayiha
    replied
    sanki intihar etsen iyi biyere gideceksin cehennemin dibine gideceksiniz dünyaya neden geldinizin amacını çözmeye çalışın ona göre yaşayın
    Bizler bunun farkında olmayan insanlar değiliz zaten,böyle bir isteğimizde yok bu bi çeşit takıntı,bilmem anlatabildim mi?

Leave a comment:

• rayiha
    replied
    ama üstünden uzun bi zamna geçti yani demem o ki bu depresif durumlarla ilgili bi durum,bu aklına geldiğinde başka şeyler düşünmeye çalış,bi şeylerle ilgilenmeye çalış.doktor ile görüştün mü?

Leave a comment:

• Selbst
    replied
    sanki intihar etsen iyi biyere gideceksin cehennemin dibine gideceksiniz dünyaya neden geldinizin amacını çözmeye çalışın ona göre yaşayın

Leave a comment:

• rayiha
    replied
    banada oluyordu bi ses değildi ama bunu yapıcam diye korkuyordum ki öyle bir isteğim yoktu....

Leave a comment:

İşleniyor...
X