Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en çok sizi ne sinirlendirir yada bunaltır

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• en çok sizi ne sinirlendirir yada bunaltır

merhaba ben aslında herşeye çok çabuk sinirlenen birisiyim.ufak örneklerim sırasıyla şunlar: eşim, çocuklar,evin dağılması,yolda insanların düzgün yürümemesi sallanma gibi yüksek sesle kahkaha,tv'nin ses oranının yükselmesi,benim işime karışılması vs. ya sizler
    Derdimi dinledim,Derdimden iğrendim.....Onun derdini gördüm,Derdime imrendim...Düne, Bugüne, Yarına HAMD OLSUN!!!!!!!

Haksızlık, iyiniyetin suistimal edilmesi ve görevi kötüye kullanmak. Bunlar beni çok sinirlendirir.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

arzuş sanki beni anlaıyorsun ,ev dağınklığı beni zıvanadan çıkarır.evde sürekli tv yi kıısn derim .çocuklar bana gıcık olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
        arzuş sanki beni anlaıyorsun ,ev dağınklığı beni zıvanadan çıkarır.evde sürekli tv yi kıısn derim .çocuklar bana gıcık olur.
        ah bu çocuklar
        Derdimi dinledim,Derdimden iğrendim.....Onun derdini gördüm,Derdime imrendim...Düne, Bugüne, Yarına HAMD OLSUN!!!!!!!

Yorum

Sabahları uyurken hatta uyandıktan yarım saat sonraya kadar; perdelerin sanki çok güzel bir güne uyanacakmışız gibi şaak diye açılmasına...

Kendini anlatıp duran insanlar ve onlara yalakalık yapan iki yüzlü pasiflerle karşılaşmak, böö diyip korkutulmuş,tüyleri dik dik havaya kalkmış kedilerin vahşi hisleriyle aynı hissi yaşatıyo bana... Sonuçta kedilere de yazık bana da...

Yorum

Yalanların ısrarla savunulmasına gerçek diye anlatılmasına
            Bir gerçeğin üstünün örterek gizlenmesine saptırılmasına
            Slogon kültürüne ve fanatizme özellikle vatan millet sakarya edebiyatları ile kimin peşinden gittiğini bile bilmeyen Masalları gerçek zanneden Akıl fukaralarına
            önceden öfkelenirdim ama şimdi hayret ediyorum nasıl olur...
            Tohum saç bitmezse toprak utansın...

Yorum

Beni en çok sinir eden şey inatçılık ve ısrarcı olunmasıdır.

Yorum

Önceden insanların hal hareketlerini çok önemserdim, artık önemsemiyorum. Yinede kendini beğenen, artist tipler beni gerer.
                3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

kendime sinir oluyorum hep içimdeki ikizimle kavga halindeyiz bu yüzden ruh ikizim olmadığı kesin fiziiksel ikizimde değil adını siz koyun

KuzuZade
                  Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                  BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                  Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Gereksiz ve hadsiz müdahaleler
                    Yılanların dolduruşuna gelen insanlar,bunlar yüzünden kalp kıranlar ve yılanlar
                    Haksız yere üzmek,üzülmek
                    Kendini sürekli birileriyle kıyaslayarak rahatlayanlar

Şimdilik bunlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
                      yemekte kuru fasulye varsa baya sinirlenirim
                      Buluyorsan şükretmelisin.Yemiyorsan da şikayet etmemelisin.

Yorum

Hayatımda en çok insanlar sinirlendiriyor beni.İnsanların olmadığı hiçbir olaya, nesneye, zamana, canlıya sinirlenmem.Özellikle ortak kullanım alanlarında kişi başına düşen özgürlük sınırlarını aşıp diğer insanların özgürlüğüne tecavüz edenlere çok ama çok sinirleniyor ve iğreniyorum.

Yorum

haksızlığa uğramak, anlayışsızlık, sahte gülücükler ve sevgi gösterileri... ah o kadar çok var ki, hangi birini yazsam bilemedim bir de durumumu bilen insanların bana sen zaten delisin diye aptalca şakalar yapmaları

Her şey harika "Gidiyor'du", özellikle de sen...
                          "Kal'be" ihtiyacım var; desem, "Anlamazsın bilirim!.."

Yorum

hangisini yazıyım bilmiyorum ki .... şu istanbula sırf ekmek parası kazanıcam diye gelen kültürsüz eğitimsiz görgüsüz cahil 10-15 çocuklu ailelerin çocukları olurlar genelde bunlar...bu tip insanların istanbula girişini yasaklamak lazım.....hatta belli bir eğitim düzeyine gelememiş hiç kimseyi bu şehre sokulmaması lazım...

Yorum

inatçılık,anlayışsızlık..

Yorum

İşleniyor...
                              X