Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ellerim ve içim titriyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ellerim ve içim titriyor

selam arkadaşlar benim hemen hemen 4-5 aydır aç kaldığımda ellerim ve içim titriyor adeta içim kazınıyo sebebini panik atağa bağlıyorum ama doğrumu bilmiyorum. doktora gittim şekerim tansiyonum normal çıkıyor.siz hiç yemek yerken acıkıyormusunuz ben acıkıyorum sanki aylardır yemek yememiş gibi hissediyorum kendimi normaldede acıktığım zaman sanki evde hiç yemek yok yada o yemeğe yetişemicekmişim gibi hissediyorum psikolog'ada anlattım ama vediği ilaçlaçlar panik atağım içindi faydasıda olmadı zaten benim durumumda olan varmı aranızda yada bilgisi olan hangi doktora gitmeliyim bu aralar yemeği kısmaya çalışıyorum az az yiyorum ama hala açım bi el atın şu konuyada çözelim biraz daha kilo alırsam sayfa çökecek haberiniz olsun :RpS_razz:
    Derdimi dinledim,Derdimden iğrendim.....Onun derdini gördüm,Derdime imrendim...Düne, Bugüne, Yarına HAMD OLSUN!!!!!!!

benim durumumda olan kimse yokmu
    Derdimi dinledim,Derdimden iğrendim.....Onun derdini gördüm,Derdime imrendim...Düne, Bugüne, Yarına HAMD OLSUN!!!!!!!

Yorum

İlaçlar banada kilo aldırdı, yaklaşık 20 kilo aldım aslında kilo almak istiyordum ama beceremiyodum, ayrıca sporda yaptığım için kilo almam dahada kolay oldu. İlaçlardan kaynaklıdır muhtemelen senin sorununda..
      3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
        İlaçlar banada kilo aldırdı, yaklaşık 20 kilo aldım aslında kilo almak istiyordum ama beceremiyodum, ayrıca sporda yaptığım için kilo almam dahada kolay oldu. İlaçlardan kaynaklıdır muhtemelen senin sorununda..
        ama ben ilaçları bırakalı 2 ay kadar oldu ondan öncede vardı halada var aslında ben biraz internetten araştırma yaptım kan şekeri düşüklüğünden olabiliyormuş. bunların içinde doktorun panik atak dediği şeyler var. mesela kalp çarpıntısı duyma,bi anda ter boşalması,ateş basması,kendini kaybetme yani kendi ruhundan kopma gibi panik ataktada olurmuş bunlar acaba ben doktorun dediği gibi panik atak değilde kan şekeri düşüşümü yaşıyorum.çünkü ilaçlar beni nerdeyse delirtiyodu bu yüzden hemen bıraktım olabilirmi acaba :RpS_confused:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arzuş View Post
          ama ben ilaçları bırakalı 2 ay kadar oldu ondan öncede vardı halada var aslında ben biraz internetten araştırma yaptım kan şekeri düşüklüğünden olabiliyormuş. bunların içinde doktorun panik atak dediği şeyler var. mesela kalp çarpıntısı duyma,bi anda ter boşalması,ateş basması,kendini kaybetme yani kendi ruhundan kopma gibi panik ataktada olurmuş bunlar acaba ben doktorun dediği gibi panik atak değilde kan şekeri düşüşümü yaşıyorum.çünkü ilaçlar beni nerdeyse delirtiyodu bu yüzden hemen bıraktım olabilirmi acaba :RpS_confused:
          Ani bırakman bir etki olmuş olabilir ama zaman zaman elinin titremeside normaldir. Mesala bugün benimde anlam veremediğim şekilde elim titriyor yemek yerken çay içereken fln Seninki sürekli oluyorsa ve hayatını etkiliyorsa bence doktora gitmende fayda var.
          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arzuş View Post
            benim durumumda olan kimse yokmu
            sadece korkduğumda titrerim, soğuk terlerim ve olduğum yere pısarım ama benimkinin ilacı var belki sanada iyi gelebilir ilaç ama bu pek sıkıntı oluyormuki sana ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
              Ani bırakman bir etki olmuş olabilir ama zaman zaman elinin titremeside normaldir. Mesala bugün benimde anlam veremediğim şekilde elim titriyor yemek yerken çay içereken fln Seninki sürekli oluyorsa ve hayatını etkiliyorsa bence doktora gitmende fayda var.
              benim ilaçlarla alakası yok ondan öncede vardı ya bu nasıl bişey biliyomusunuz. sabah kalkyorum iiyim khvaltı yapıyorum halsiz oluyorum uykum geliyo sanki çok iş yapmışımda yorulmuşum gibi neyse duramıyo yatıyorum kalkıyorum direk mutfak bişeyler atıştırıyorum eğer kahvaltıdan sonra uyumazda evi toplayıp iş yapmaya başlarsam karnımda bi kazıntı oluyo önce aldırmıyorum tam işimi bitiriyorum bi anda ellerim tirtir titriyo ellerimle beraber içim titriyo duramıyorum sanki bayılıcam açlıktan sanki o an hiçbişey yiyemiyecekmiş gibi oluyorum.şimdi bunun nedenine takmış durumdayım panik atak dedi doktor ama bana kalırsa alakası yok öyle olsa ilaçlar işe yarardı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: prest View Post
                sadece korkduğumda titrerim, soğuk terlerim ve olduğum yere pısarım ama benimkinin ilacı var belki sanada iyi gelebilir ilaç ama bu pek sıkıntı oluyormuki sana ?
                sıkıntı şöyle oluyo durmadan acımasızca yiyorum o anda kendimi bilmeden sonrada uykum geliye yatıyorum tek sorun bu

Yorum

İşleniyor...
                X