Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sanal ortamda söylenen yalanlar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dert
    yani hemen savunma mekanizması.sende göz var diyorum kızım.internetten insanlara asılmak adetim değildir.prensiplerim var benim.
    Ben asılıyorsunuz mu dedim hatırlamıyorum.
    Konu nereden şiirlerime geldi onu anlamadım.

Yorum

aslında enin kadın olup olmadığını da bilmiyorum ama ruhun kadın ruhuna daha yatkın gibi..

Yorum

öf be canım.tamam sende de göz yok anlaşılan.yada prensiplerim var ben anahtarımı vermem diyorsun.ikisinede eyvallah gözüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
          öf be canım.tamam sende de göz yok anlaşılan.yada prensiplerim var ben anahtarımı vermem diyorsun.ikisinede eyvallah gözüm.
          Biz anlaşamıyacağız sanırım konuyla ilgili yorumunuz varsa ben onu alayım. Katılımınız içinde size teşekkür edeyim bırakalım yoksa uzayacak.
          Açtığım konudan da verim alamıyacağım.
          Sizi anlayamamı da bugün saatlerce çalışmama ve yorgunluğuma verin.

Yorum

yalan yalandır sanalı gerçeğimi olur? önemli olan kime söylemiş olduğundur sanaldan yeni tanıdığın birine herşeyini anlatamazsın doğal olarak tanıyıncaya kadar bazı şeyleri gizlemeye veya ufak yalanlar söylemeye mecbursun ama kırk yıllık dostuna ha sanaldan yalan söyledin ha gerçekte pek fark yok.

sanalda söylenen yalanlar gerçek hayattada devam ediyormuş gibi bişeyler demiisin buda insanın karakteri ile alakalı oturup interneti kendi egolarını yalan söyleyerek tatmin etmek için kullanıyorsa zaten içinde o cevher varmış sadece kendisine uygun ortamı bulamammış yalan söylemek için. interntte tam ona oturmuş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev_beni
              yalan yalandır sanalı gerçeğimi olur? önemli olan kime söylemiş olduğundur sanaldan yeni tanıdığın birine herşeyini anlatamazsın doğal olarak tanıyıncaya kadar bazı şeyleri gizlemeye veya ufak yalanlar söylemeye mecbursun ama kırk yıllık dostuna ha sanaldan yalan söyledin ha gerçekte pek fark yok.

sanalda söylenen yalanlar gerçek hayattada devam ediyormuş gibi bişeyler demiisin buda insanın karakteri ile alakalı oturup interneti kendi egolarını yalan söyleyerek tatmin etmek için kullanıyorsa zaten içinde o cevher varmış sadece kendisine uygun ortamı bulamammış yalan söylemek için. interntte tam ona oturmuş
              Teşekkür ederim güzel bir yorumdu.

Yorum

İşleniyor...
              X