Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ya arkaşlar ankete katılsanıza yaaaaa

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ya arkaşlar ankete katılsanıza yaaaaa

Her gün trafikte karşılaşıyoruz kısa süreli gerilim yaşamamıza neden olsalar da bazıları bu işi gerçekten biliyor , son yıllarda sayıları da arttı artık cesurca biz de varız diyorlar. Arkadaşlar bayan sürücüler hakkında fikirlerimiz nelerdir ?
    0
    a:4:{i:155;a:5:{s:12:"polloptionid";i:155;s:6:"nodeid";s:6:"521970";s:5:"title";s:15:"Bayan sürücüler";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:156;a:5:{s:12:"polloptionid";i:156;s:6:"nodeid";s:6:"521970";s:5:"title";s:15:"Erkek sürücüler";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:157;a:5:{s:12:"polloptionid";i:157;s:6:"nodeid";s:6:"521970";s:5:"title";s:21:"Yol yapım çalışmaları";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:158;a:5:{s:12:"polloptionid";i:158;s:6:"nodeid";s:6:"521970";s:5:"title";s:12:"Şerit ihlali";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    <div align="center">her seciş&nbsp; bir vazgecistir, her vazgecis bir kaybedistir</div><br />

bu yazı sanırım erkeklere yönelik ama bende bi bayan olaraktan haklarınmı savunıyım...
    bi soru kırmızı ışıgın yeşile dönmesini beklemeden gecen kimler :ERKEKLER
    u dönüşünün yasak oldugu yerlerden gecen kimler :ERKEKLER
    ee sonuç bayanlar fazla sürat yapmıyorlarsa ki ,bu takip mesafesini korumak anlamında ve şehir içi hız limitini aşmamak anlamında yapılan bi olaydır .
    yani kurallara uymak kadın sürücülerin hatasıysa BEN BU TRAFİKTE HATALIYIM.... :!:

Yorum

Kadın erkek diye ayırım yapmak çok yanlış. Her konuda olduğu gibi bu da insanına göre değişir. Ben trafikte hata yapan erkek te gördüm kadın da.

Yorum

Trafikte ters yöne giren üstelik ters yöne girdiğinin farkında olmayıp karşıdan gelenlere kızan kimler? KADINLAR
        Yokuşlarda yeşil ışık yandığında aracı geriye doğru kaçırıp arkadakini suçlu duruma düşüren kimler? KADINLAR
        Takip mesafesini sol şeritte korumaya çalışan ve arkasında yüzlerce konvoy oluşturan kimler ? KADINLAR
        En sık karşılaşılan hatalardan biri olan -sağdan sollama- yapmaya çalışanlar kimler ? KADINLAR
        Bu forum herkese açıktır sadece erkeklere değil.
        <div align="center">her seciş&nbsp; bir vazgecistir, her vazgecis bir kaybedistir</div><br />

Yorum

:arrow: benim anlamadığım neden erkek sürücüler listeye eklenmemişşşş :twisted: :twisted:

bir bayan sürücol olarak genelde erkek sürücülerden şikayetçiyim. çünkü KURALLARA UYMUYORLAAAAAAAAAAAARRRR :!: :!:
          İYİ Kİ VARSINIZ

OzgeBayram

Yorum

Affedersin sevgili ozgebayram hemen ekliyorum.

Yorum

teşekkür ettim :lol:
              İYİ Kİ VARSINIZ

OzgeBayram

Yorum

bence bayanlar 2 kez ehliyet sınavına tabi tutulmalı geçenlerde havanın 26 derece olduğu gün bi bayan sileceklerini açmış bana hiç acımadan hunharca üzerime üzerime sürdü bence bayanlar için yeni özel yollar yapılmalı.yada ışıklara bi yenisini eklenerek bayanlar dan önce erkeklere geçiş üstünlüğü verilmeli....

Yorum

Bayanlar, erkek sürücüler, yanlış çizilmiş şeritler..... ya yemin ederim kamera şakası gibi Türkiyede trafik. Adam önüme pat diye kırdı napıyorsun delirdin mi diyorum, izin istedik ya diyor. hayır sinyal vermediniz diyorum. abla parmağımı kaldırdım ya diyor. Camı tutan elinin işaret parmağını havaya kaldırmış bu ben şerit değiştiricem demekmiş dünyada başka hiç bir ülkede yoktur bu. Bayan sürücüler kadar erkek sürücülerde kurs almalı ve genelleme yapılmamalı galiba ama üzgünüm bayan söförlerin daha çok kursa ihtiyacı var gibi. Direksiyon kaçacakmış gibi tutanlara sağına soluna bakmayanlara sözüm, herkes üzerine alınmasın.

Yorum

kartanesi abla bence vücut dili hayatımızın her yerinde olduğu gibi trafiktede kullanılmalıdır ama adam size el kadırmış bi sn beklermisiniz diye..bencil olmayıp yol vermesinide bilmeli..aşk bir otobüs binmesini bilmeli..son durağa gelmeden inmesini bilmeli 8O

Yorum

Haklısın arabaya sinyal sistemini koyan salaklar!!! bu parmak havaya kalkar olayını düşünmemiş. kolunu kaldırsa hadi neyse parmak bu ya yapma allahaşkına. Zaten sinyal bile müsait olunca şerit değiştiricem demek, ama Türkiyede sinyali yakmasıyla şerit değiştirmasi bir oluyo arabaların.

Yorum

abla kul yapmış bu makinayı ufak tefek eksiklikler olcak tabi.salak deme adamlara hem o zaman söle bakalım abla okulda derslerde niye parmak kaldırıyoduk.alırdık birer sinyal hoca soru sorunca sinyal verirdik biraz hoş görülü olmak lazım bence

Yorum

Sen olayın gırgırdasın ama sırf bu sinyal kullanmama ya da yanlış kullanma yüzünden insanlar ölüyor veya sakat kalıyor. Bunu da unutma.

Yorum

benim bildiğim kazaların en büyük nedeni dikkatsizlik..biraz dikkatli olup adamın gösterdiği parmağı görseydin şimdi burda bana laf yetiştirmek zorunda kalmazdım...o parmağın yerinde karşıdan gelen bi arabada olabilirdi

Yorum

doğru aslında biraz dikkat gerekiyor ama ama öh yani o kadar da değil.hem dikkat etse bile nolcakkii hareketin anlamını bilmedikten sonra görse nolcak :P ya aslında bayan sürücüler erkeklerden daha dikkatli araba kullanır ama çok panik yaparlar soğukkanlı hareket edemezler gelen kazaya dur diyemezler bunun içindir yani :roll:

Yorum

İşleniyor...
                              X